Antigua a Barbuda – 12 659 Kč
26.3.2019

Antigua a Barbuda z Berlína

12659

O této nabídce

Naplánujte si výlet na příští leden už nyní. S United můžete vyrazit z Berlína za 12 659 Kč na zatím tolik neobjevenou a parádní Antiguu a Barbudu. Koupejte se na Ffryes Beach, šnorchlujte a pozorujte vodní želvy či si jen lehněte se svou oblíbenou knížkou a dejte si k tomu vynikající místní rum. Antigua vás zkrátka bude bavit (my jsme tam byli jen pár hodin, ale i tak to byla bomba!). A kdy tam jsou dostupné letenky? Vyrazte tam 11. ledna s návratem 18. ledna Rezervuj tento příklad >>

Nebo chcete letět z Prahy? Kupte si to rovnou i s přípojem s Lufthansou (routing je pak přes Frankfurt a Mnichov) za 14 021 Kč Rezervuj tento termín z Prahy >>

TIP: Cestou tam i zpět je delší čekačka v New Yorku, můžete samozřejmě opustit letiště, cestou tam si prohlédnout Manhattan a cestou zpět udělat nákupy v Jersey Gardens, které jsou nedaleko letiště.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: klasické kabinové a 1x 23 kg k odbavení v ceně letenky
  • Dostupnost: leden 2019
  • Termíny:
  • Tip: Cestou zpět je čekačka přes den ve Frankfurtu, zavazadla budete mít odbavená až do Prahy, takže se sjeďte mrknout do centra jen s baťůžkem.

Ubytování

Do lednového odletu je spousta času, pokud hledáte jednoduché ubytko za super cenovku, mrkněte na tenhle apartmán.

ESTA

Protože tranzitujete přes USA, potřebujete ESTu, tu vyklikáte během pár minut za 14 USD, ovšem nezapomeňte, že schválení může trvat až 72 hodin.


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

United Airlines

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)