Andalusie z Prahy za 1 710 Kč
20.8.2018

Andalusie z Prahy

1710

O této nabídce

Pokud bude zima stejně extrémní, jako letošní léto, tak se (ne)máme na co těšit! Utečte tedy alespoň na pár dnů na podzim a v zimě do teplejších krajin – do Andalusie! Letenky z Prahy do Malagy seženete za 1 710 Kč a za tuto super cenu můžete letět od listopadu až do března příštího roku. Vzít si s sebou můžete v podstatě cokoliv (skoro cokoliv :)), protože v ceně máte odbavené zavazadlo.

Na koupačku to asi opravdu nebude (tedy jen pro pořádné odvážlivce), ale určitě se nebojte, že byste se tu nudili. V Malaze můžete strávit jeden den brouzdáním po místních památkách (pevnost Alcazaba, katedrála, tržnice de Atarazanas apod.) a poté se už vydejte prozkoumávat další místa a atrakce Andalusie! Navštivte známá města jako Granada, Cordoba, Sevilla, dále si udělejte výlet do skalního městečka Rondy a samozřejmě nesmíme zapomenout na nedaleký Gibraltar.

Krásný termín vychází například od 6. 12. – 10. 12. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři  
 • Zavazadla: 1 ks odbavenéo zavazadla do 15 kg + 1 ks příručního zavazadla v ceně
 • Dostupnost: listopoad 2018 – březen 2019
 • Termíny:
  • ​​​​​​​9. 11. – 15. 11. 2018
  • 6. 12. – 10. 12. 2018
  • 11. 1. – 14. 1. 2019
  • 25. 3. – 29. 3. 2019
  • …a další

Ubytování

Krásné ubytování v centru Malagy je The Cathedral Rooms, který se nachází v bezprostřední blízkosti Amfiteátru. Za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou zde zaplatíte 756 Kč/osobu. Jestli spíše chcete něco komfortnějšího, doporučujeme vám se ubytovat v Hotel Soho Los Naranjos. Dvoulůžkový pokoj se snídaní stojí 950 Kč/osobu. Pokud byste preferovali ubytování poblíž pláže, tak můžeme doporučit Hotel Elimar, kde vás dvoulůžkový pokoj přijde cca na 540 Kč/osobu.

Více možností naleznete klasicky na Booking.com, Hotels.com a případně nějaký pěkný apartmán můžete najít na AirBnB.

Autopůjčovna

Určitě nezůstávejte jen v Malaze a vyrazte půjčeným autem do okolí. Auto si můžete půjčit přes naší autopůjčovnu a rovnou si ho vyzvednout hned po příletu na letišti. Kromě jiného si tak ušetříte starosti s dopravou z/na letiště.

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 1 710 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)