Andalusie – Malaga – 2310 Kč
5.1.2019

Andalusie - Malaga

2310

O této nabídce

Zaleťte si na prodloužený víkend do Andalusie. Území plné hradů, paláců a měst stojí za návštěvu i v zimních měsících, kdy se teploty budou pohybovat okolo 17°C. Zpáteční letenku z Prahy do Malagy včetně odbaveného zavazadla pořídíte za 2310 Kč. A kdy? Třeba na prodloužený víkend 1. února s návratem 4. února Rezervuj tento termín >>

V Malaze určitě stojí za návštěvu místní katedrála, kterou stavěli více jak 254 let, pevnost Alcazaba, ze které máte krásný výhled na celé město a na Arénu, dále pak nevynechejte hrad Castillo de Gibralfaro, který se tyčí cca 130 metrům nad mořem a tržnici Mercado de Atarazanas.

Určitě se ale vyplatí vyrazit za hranice města a navštívit nedaleké tzv. pueblos blancos = bílé vesnice, které jsou známé pro celou Andalusii. Další možností je půjčit si auto a zajet se podívat například do Grenady, Rondy, Coroby, Sevilly, soutěsky el Chorro a nebo trošku vzdálenější Alhambry.

Ubytování

Na prodloužený únorový víkend vychází parádně tahle vila kousek za Malagou za 447 Kč/os/noc.  V samotném centru pak mrkněte na tyhle apartmány.

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 2310 Kč

Andalusie - Malaga - 2310 Kč

​​​​​​​


Bude se hodit

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)