Amsterdam z Prahy za 1 358 Kč
25.7.2017

Amsterdam z Prahy

O této nabídce

Vyražte během podzimních dní do nizozemské metropole Amsterdamu. S nízkonákladovou společností easyJet se tam můžete podívat přímo z Prahy od 1 358 Kč a celý výlet Vám zabere jen dva dny dovolené. Půjčíte si bicykl, během odpolka projedete město a zastavíte se ve vybraných muzeích, no a večer si dáte párty v klubu nebo pohodindu v coffeeshopu. Naplánovat lze samozřejmě i trochu delší pobyt s drobným příplatkem v položce letenek. Z našeho pohledu ideální časovou investicí je právě některý z prodloužených víkendů v listopadu. 

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: 1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: podzim 2017
 • Příklady termínů:
  • 25. – 26. 9. za 1 358 Kč
  • 14. – 19. 10. za 1 631 Kč
  • 30. 10. – 1. 11. za 1 643 Kč
  • 3. – 6. 11. za 1 488 Kč (prodloužený víkend)
  • 21. – 23. 11. za 1 488 Kč
  • 24. – 27. 11. za 1 388 Kč (prodloužený víkend)
 • Tip: uvedené ceny platí pro člen při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více Vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce ve výši 460 Kč)

Ubytování

Ubytko v centru Amstru je slušná raketa, takže buďte dopředu připraveni, že pokud se nespokojíte s nějakým hostelem a společnou noclehárnou, tak si připlatíte. Obecně platí, že nejvíce nabídek naleznete tradičně na Bookingu nebo si prolustrujte srovnavač služeb Trivago. Zde však dvojnásob doporučujeme dát šanci i AirBnB a mrknout po nabídkách bydla či spolubydla u místních – kolikrát vyjdou výrazně levněji než klasické hotely.

My bychom pro nocleh volili tyto moderní cool kabiny za 1 230 Kč/os./noc ležící kousek od centra nebo bychom stylově přespali v tomto hezkém parníku za 1 041 Kč/os./noc. A pokud nejste zcela z cukru a pofrčí Vás větší parta, tak si zapykejte chatku v tomto pěkném kempu za 521 Kč/os.

Jak z letiště do centra

Z místního letiště Schiphol není do centra města nikterak složitá cesta. Nejjednoduší spojení je vlakové, které můžete využít co 10 minut. Cesta na hlavní nádraží trvá cca do 15-ti minut a jednosměrná jízdenka stojí 5,20€ (zakoupíte si ji jednoduše přímo na nádraží v automatu). Další možností je bus Airport Express, zde jízdenka zakoupená online vyjde na 5 €. Pro samotný pohyb ve městě si lze zapůjčit například zde velmi oblíbené kolo nebo pokud bude sychravé počasí, tak celodenní jízdenka využitelná na tramvaj, metro, autobusy i lodě Vás vyjde na 7,5€.

Náhled letenek z Prahy do Amsterdamu za 1 358 Kč (při nákupu 2 ks)

Amsterdam z Prahy za 1 358 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)