Amsterdam z Prahy nejen na víkend za 1 198 Kč
30.10.2017

Amsterdam z Prahy nejen na víkend

1198

O této nabídce

Letenky do oblíbeného Amsterdamu jsou opět pěkně laciné. Zaleťte si z Prahy do nizozemské metropole na prodloužený víkend nebo na více dní již od 1 198 Kč s britskou společností easyJet. Momentálně nejlacinější termíny vychází na leden a duben, kdy již bude příjemnější počasí a projíždky na kole po městě zvládnete i bez rukavic a smyků..

Amsterdam je hlavním městem Nizozemska a zároveň největším centrem „země tulipánů“. Samozřejmě největšími místními taháky jsou vyhlášené coffeeshopy a Red Light District plná lehkých děvčat, nicméně město dokáže nabídnout daleko více. Centrum je doslova protkané vodními kanály, které jsou mj. zapsané na seznamu Unesco. Poznávat širší centrum města nemusíte pouze z lodní paluby, ale taktéž ze sedla bicyklu-daleko nejoblíbenějšího zdejšího dopravního prostředku. Byť uznáváme, že zimní měsíce nejsou nejideálnější dobou pro dlouhé ježdění…Návštěva Amsterdamu potěší i každého milovníka umění, neboť Rijksmuseum se sbírkami nejvýznamnějších nizozemských a vlámských malířů a sochařů, a Van Gogh Museum mají opravdu co nabídnout.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla:   1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: zima a jaro 2018
 • Termíny:
  • 31. 12. – 4. 1. za 1 198 Kč
  • 12. – 14. 1. za 1 258 Kč (prodloužený víkend)
  • 18. – 20. 1. za 1 258 Kč
  • 30. 3. – 1. 4. za 1 258 Kč (prodloužený víkend)
  • 6. – 10. 4. za 1 228 Kč (prodloužený víkend)
  • 16. – 18. 4. za 1 258 Kč
 • Tip:  uvedené ceny platí pro člen při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více Vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce ve výši 460 Kč)

Ubytování

Amstr se nedá považovat za lacinou lokalitu a o ubytku to platí obzvlášť. Využít se ovšem dá low-season, kdy seženete takovýto slušný hotel za 1 074 Kč/os./noc. Blíže v centru bychom pak brali tuto čtyřhvězdu na úrovni za 1 677 Kč/os./noc. Případně se zkuste mrknout i na aktuální nabídku AirBnB, které v Amstru kolikrát velmi zdatně konkuruje i hostelům..

Jak z letiště do centra

Z místního letiště Schiphol není do centra města nikterak složitá cesta. Nejjednoduší spojení je vlakové, které můžete využít co 10 minut. Cesta na hlavní nádraží trvá cca do 15-ti minut a jednosměrná jízdenka stojí 5,20€ (zakoupíte si ji jednoduše přímo na nádraží v automatu). Další možností je bus Airport Express, zde jízdenka zakoupená online vyjde na 5 €. Pro samotný pohyb ve městě si lze zapůjčit například zde velmi oblíbené kolo nebo pokud bude sychravé počasí, tak celodenní jízdenka využitelná na tramvaj, metro, autobusy i lodě Vás vyjde na 7,5€.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 198 Kč (při nákupu dvou ks)

Amsterdam z Prahy nejen na víkend za 1 198 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)