Amsterdam z Prahy na prodloužený víkend za 1 323 Kč
5.10.2017

Amsterdam z Prahy na prodloužený víkend

1323

O této nabídce

Využijte pěkných letenek z Prahy do Amsterdamu nabízených společností easyJet za 1 323 Kč a vydejte se tak na prodloužený víkend nebo třeba jen dvoudenní otočku do této pulsující metropole, kde se však na druhou stranu můžete pěkně zašít a užívat pohody v místních zařízeních nejrůznějšího typu.

Amsterdam je hlavním městem Nizozemska a zároveň největším centrem „země tulipánů“. Samozřejmě největšími místními taháky jsou vyhlášené coffeeshopy a Red Light District plná lehkých děvčat, nicméně město dokáže nabídnout daleko více. Centrum je doslova protkané vodními kanály, které jsou mj. zapsané na seznamu Unesco. Poznávat širší centrum města nemusíte pouze z lodní paluby, ale taktéž ze sedla bicyklu-daleko nejoblíbenějšího zdejšího dopravního prostředku. Byť uznáváme, že zimní měsíce nejsou nejideálnější dobou pro dlouhé ježdění…Návštěva Amsterdamu potěší i každého milovníka umění, neboť Rijksmuseum se sbírkami nejvýznamnějších nizozemských a vlámských malířů a sochařů, a Van Gogh Museum mají opravdu co nabídnout.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla:  1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: zima 2017/2018
 • Termíny:
  • 2. – 4. 12. za 1 478 Kč
  • 13. – 15. 1. za 1 323 Kč
  • 18. – 20. 1. za 1 323 Kč
  • 26. – 28. 1. za 1 323 Kč
  • 9. – 11. 2. za 1 388 Kč
  • 9. – 11. 3. za 1 388 Kč
 • Tip:  uvedené ceny platí pro člen při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více Vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce ve výši 460 Kč)

Ubytování

Při hledání ubytka musíte kalkulovat s vyššími cenami v Amsterdamu, na druhou stranu zima není hlavní sezonou, takže to zas tak moc Váš účet nezruinuje. Určitě hledejte skrze osvědčený Booking nebo použijte srovnavače služeb Trivago. Zajímavé nabídky naleznete bezpochyby i na serveru AirBnB. My bychom se nebráli například noci v této solidní tříhvězdě ve vnějším centru za 1 141 Kč/os./noc. Dobře bude vycházet i tato čtyřhvězda za 986 Kč/os./noc. Blíže centru pak vyzkoušejte tento pěkný hotel za 1 280 Kč/os./noc.

Jak z letiště do centra

Z místního letiště Schiphol není do centra města nikterak složitá cesta. Nejjednoduší spojení je vlakové, které můžete využít co 10 minut. Cesta na hlavní nádraží trvá cca do 15-ti minut a jednosměrná jízdenka stojí 5,20€ (zakoupíte si ji jednoduše přímo na nádraží v automatu). Další možností je bus Airport Express, zde jízdenka zakoupená online vyjde na 5 €. Pro samotný pohyb ve městě si lze zapůjčit například zde velmi oblíbené kolo nebo pokud bude sychravé počasí, tak celodenní jízdenka využitelná na tramvaj, metro, autobusy i lodě Vás vyjde na 7,5€. 

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 323 Kč (při nákupu 2 ks)

Amsterdam z Prahy na prodloužený víkend za 1 323 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)