Amsterdam na víkend z Prahy za 1 050 Kč
1.10.2018

Amsterdam na víkend z Prahy

1050

O této nabídce

Hledáte vhodnou destinaci, kam si zaletět zkraje nového kalendářního roku na prodloužený víkend? Pak bude tou správnou volbou nizozemská metropole Amsterdam. Zpáteční letenky z Prahy seženete u britského nízkonákladového dopravce easyJet za lákavých 1 050 Kč. Je pak pouze na vás zdali zvolíte pobyt jen na jednu noc a nebude tak muset čerpat dovolenou, anebo zda si požitek z návštěvy prodloužíte až do pondělí. Zimních termínů je k dispozici mnoho, takže si vybete jistě každý, koho Amstr láká!

Amsterdam je hlavním městem Nizozemska a zároveň největším centrem „země tulipánů“. Samozřejmě největšími místními taháky jsou vyhlášené coffeeshopy a Red Light District plná lehkých děvčat, nicméně město dokáže nabídnout daleko více. Centrum je doslova protkané vodními kanály, které jsou mj. zapsané na seznamu Unesco. Poznávat širší centrum města nemusíte pouze z lodní paluby, ale taktéž ze sedla bicyklu – daleko nejoblíbenějšího zdejšího dopravního prostředku. Byť uznáváme, že zimní měsíce nejsou nejideálnější dobou pro dlouhé projížďky…Návštěva Amsterdamu potěší i každého milovníka umění, neboť Rijksmuseum se sbírkami nejvýznamnějších nizozemských a vlámských malířů a sochařů, a Van Gogh Museum mají opravdu co nabídnout.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: 1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: leden – březen 2019
 • Termíny:
  • 12. – 14. 1. za 1 172 Kč (prodloužený víkend)
  • 19. – 20. 1. za 1 111 Kč (víkend)
  • 19. – 21. 1. za 1 050 Kč (prodloužený víkend)
  • 26. – 27. 1. za 1 111 Kč (víkend)
  • 26. – 28. 1. za 1 050 Kč (prodloužený víkend)
  • 9. – 11. 2. za 1 172 Kč (prodloužený víkend)
  • 16. – 18. 3. za 1 172 Kč (prodloužený víkend)
   ​​​​​​​
 • Tip: uvedené ceny s dopravcem easyJet platí při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více Vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce)

Ubytování

Ubytko v Amstru nepatří mezi nejlacinější záležitosti. Je proto dobré si bydlo bookovat s dostatečným předstihem. Při hledání se nemusíte omezovat jen na úzké centrum, neboť systém městské hromadné dopravy je v Amstru velice dobrý a dostupnost jádra města vysoká i z vzdálenějších čtvrtí. My bychom si vybrali třeba tento tříhvězdový botel za 1 032 Kč/os./noc anebo takovýto velmi dobře hodnocenou tříhvězdu za 986 Kč/os./noc. Další nabídky hledejte klasicky na Hotels.com či Bookingu.

Jak z letiště do centra

Z místního letiště Schiphol není do centra města nikterak složitá cesta. Nejjednodušší spojení je vlakové, které můžete využít co 10 minut. Cesta na hlavní nádraží trvá cca do 15-ti minut a jednosměrná jízdenka stojí 5,20€ (zakoupíte si ji jednoduše přímo na nádraží v automatu). Další možností je bus Airport Express, zde jízdenka zakoupená online vyjde na 5 €. Pro samotný pohyb ve městě si lze zapůjčit například zde velmi oblíbené kolo nebo pokud bude sychravé počasí, tak celodenní jízdenka využitelná na tramvaj, metro, autobusy i lodě Vás vyjde na 7,5€.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 050 Kč/os.

Amsterdam na víkend z Prahy za 1 050 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)