Amsterdam – Easyjet – 1463 Kč
21.12.2013

Amsterdam – Easyjet – 1463 Kč

O této nabídce

Ještě jste se stále nerozhodli, co koupit svým blízkým k Vánocům? Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že je letenkami určitě nezklamete. Pokud máte rádi pohodlí a upřednostňujete odlet z Prahy, jsou určitě jednou z variant letenky do Amsterdamu na prodloužený víkend 7. nebo 8. – 10.3., které Easyjet nabízí jen za 1463 Kč na osobu.

Ubytování není v Holandsku úplně nejlevnější – dvojlůžkový pokoj ve skromném hotýlku nedaleko od centra Vás přijde zhruba za 750 Kč na os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ addmarkerlist=“Amsterdam{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)