Amsterdam – Easyjet – 1408 Kč
8.6.2012

Amsterdam – Easyjet – 1408 Kč

O této nabídce

Dnes tu pro máme holandskou metropoli na prodloužený víkend v září, konkrétně s odletem z Prahy v termínu 22.9. – 25.9. jen za 1408 Kč. Na tuto cenu včetně všech poplatků se dostanete s Easyjetem za předpokladu, že poletí 2 osoby. Pokud byste plánovali výlet bez spolucestujícího, letenka Vás vyjde o 135 Kč dráž.

Ubytování je v Holandsku velmi drahé a nový tříhvězdičkový hotel, který se bude otevírat v průběhu července od přibližně 650 Kč za os. a den je velice výhodný.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ addmarkerlist=“Amsterdam{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)