Amsterdam – 1178 Kč, z Prahy
26.8.2015

Amsterdam z Prahy

O této nabídce

Zaleťte si na pár dní do Amsterdamu (AMS). I když nezapadnete do coffee shopů nebo si nevyberete dívku svých snů v Redlight districtu, projeďte se po kanálech lodí nebo navštivte pivovar Heineken, zajímavá je i projížďka na kolech, ale to už předbíháme, nejdřív se podíváme na to, jak se tam levně dostat. 🙂 Za 1178 Kč se tam dostanete s Easyjetem z Prahy (PRG), jako příklad uvádíme odlet 24. listopadu s návratem 29. listopadu. Na cenu 1178 Kč/os. dosáhnete tehdy, pokud pojedete dva. Pokud vás pojede více, cena bude ještě nižší, jelikož cena letenky obsahuje fixní poplatek 400 Kč, který se rozloží mezi všechny cestovatele.

  • Rezervace: nejlevněji na této stránce
  • Zavazadla v ceně: kabinové zavazadlo 56 x 45 x 25 cm bez omezení hmotnosti
  • Dostupné termíny: listopad – prosinec 2015

Příklad – cena za 2 osoby

[singlepic id=662 w=576 h=432 float=center]

 

Ubytování

Na příkladové datum bychom bydleli v této kajutě na lodi, která parkuje v amsterodamském přístavu za 748 Kč/os/noc. Rovněž si můžete ubytování porovnat přes srovnávač Trivago.

 


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Anca

prosim vás, nevíte, do kdy je možné ty letenky koupit výhodně? je to nějak časově omezeno??

Vojta V. zaletsi.cz

Ahoj Ančo,

to bohužel nikdo neví, přesné omezení nikdy neni, ale ty nejlepší nabídka mohou být pryč už do dne (výjmečně do pár hodin). U low-costů se cena postupěn zvyšuje, čim tedy dřív po zveřejnění, tím líp. 🙂

Vojta

kuba

Odkaz na rezervaci nefunguje, jsem jediný? předem děkuji

kuba

už ok

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)