Amsterdam – 1178 Kč, z Prahy
26.8.2015

Amsterdam z Prahy

O této nabídce

Zaleťte si na pár dní do Amsterdamu (AMS). I když nezapadnete do coffee shopů nebo si nevyberete dívku svých snů v Redlight districtu, projeďte se po kanálech lodí nebo navštivte pivovar Heineken, zajímavá je i projížďka na kolech, ale to už předbíháme, nejdřív se podíváme na to, jak se tam levně dostat. 🙂 Za 1178 Kč se tam dostanete s Easyjetem z Prahy (PRG), jako příklad uvádíme odlet 24. listopadu s návratem 29. listopadu. Na cenu 1178 Kč/os. dosáhnete tehdy, pokud pojedete dva. Pokud vás pojede více, cena bude ještě nižší, jelikož cena letenky obsahuje fixní poplatek 400 Kč, který se rozloží mezi všechny cestovatele.

  • Rezervace: nejlevněji na této stránce
  • Zavazadla v ceně: kabinové zavazadlo 56 x 45 x 25 cm bez omezení hmotnosti
  • Dostupné termíny: listopad – prosinec 2015

Příklad – cena za 2 osoby

[singlepic id=662 w=576 h=432 float=center]

 

Ubytování

Na příkladové datum bychom bydleli v této kajutě na lodi, která parkuje v amsterodamském přístavu za 748 Kč/os/noc. Rovněž si můžete ubytování porovnat přes srovnávač Trivago.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)