Amsterdam – 1037 Kč, z Prahy
26.12.2015

Amsterdam

O této nabídce

Na přelomu zimy a brzkého jara si můžete zaletět na pár dní do Holandska. Zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Amsterdamu (AMS) pořídíte za 1037 Kč tam i zpět! Například si tam můžete udělat výlet 2. března až 7. března.

[highlightbg /]

TIP: Chtěli byste využít březnový prodloužený víkend? O přibližně 100 Kč dráž pořídíte termín s odletem v pátek večer 11. 3. s návratem v pondělí večer 14. 3.

Ubytování v Amsterdamu

Kdo se rád setkává s dalšími cestovateli, může své zážitky na pokoji sdílet v tomto hostelu. Zlatou střední cestu bychom viděli v Budget Hotelu Flipper, od kterého můžete nasednout na kolo nebo tramvaj a dojet do centra Amsterdamu. Pokud chcete luxusní bydlení za dostupnou cenu, zvolte na metru položený Meininger hotel. Rovněž si můžete ubytování porovnat přes srovnávač Trivago.

Jak z letiště do centra?

Z letiště do centra se dostanete jednoduše vlakem za necelých 20 minut, jednosměrná jízdenka stojí 4,10 EUR.

[singlepic id=841 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)