Americké Panenské ostrovy z Vídně za 8 720 Kč
19.4.2018

Americké Panenské ostrovy z Vídně

8 720

O této nabídce

Z dílny letecké aliance SkyTeamu se dnes dá vykouzlit nejenom parádní roadtripu po západě Spojených států amerických, o němž jsme psali článek dopoledne, ale i prima výlet do Karibiku. Cílovou destinací se stanou oblíbené Americké Panenské ostrovy. Zpáteční letenky z Vídně na nejzalidněnější z ostrovů  – St. Thomas pořídíte za velmi pěkných 8 720 Kč. Dostupné jsou zejména termíny na leden a únor, kdy úprkem na prosluněné karibské pláže pohrdne málokdo. V tomto případě vám bohatě postačí příruční zavazadlo, které máte v ceně, neboť počasí bude příjemně strávené dovolené opravdu nakloněno. Cestou tam vás čeká ještě delší stopover v New Yorku (přes noc), který můžete přečkat v hotelu anebo vyrazte na drink do města a následně zaberte na pár hodin na letišti – v tomto případě si však nastavte pořádný budík…

Bude-li vám hlavní ostrov St. Thomas již malý, tak využijte tohoto trajektu a přepravte se i na největší z ostrovů St. Croix. Anebo si nakombinujte open-jaw letenky s příletem na St. Thomas a odletem z portorického San Juanu v termínu 17. – 29. 1 za 8 568 Kč >> REZERVUJ ZDE Přískok mezi Panenskými ostrovy a Portorikem pořídíte za hubičku – třeba 23. 1. za 1 470 Kč >> REZERVUJ ZDE Celá tato skvělá kombinace vás vyjde na famózních 9 989 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 12 kg
  • Dostupnost: leden – březen 2019
  • Termíny: v našem kalendáři
    ​​​​​​​
  • Tip: při hledání zpátečních letenek do Portorika za 8 568 Kč zkuste stejné termíny jako v kalendáři výše

Ubytování

Ubytování není na Amerických Panenských zcela levnou záležitostí. Vybrali bychom si proto tento pohodový hotel s bazénem za 1 074 Kč/os./noc včetně snídaně. Skvěle hodnocený je i tento tříhvězdový hotel za  za 1 524 Kč/os./noc. Další nabídky naleznete na osvědčeném Bookingu nebo se mrkněte na AirBnB. Jelikož vás v rámci cesty do Karibiku bude čekat i noc v New Yorku tak bychom si rozmysleli, daz-li ji přečkat na letišti nebo v hotelu poblíž. Solidně vychází třeba tato dvouhvězda se snídaní za 1 212 Kč/os./noc.

Víza

Nezapomeňte se před cestou vybavit elektronickou registrací ESTA. Návod, jak si ji jednoduše obstaráte během pár minut, najdete na našem webu. Zaplatíte za ni 14 USD.

Náhled letenky z Vídně na Americké Panenské ostrovy za 8 720 Kč

Náhled open jaw letenky z Vídně na St. Thomas a návratem z Portorika za 8 568 Kč

Americké Panenské ostrovy z Vídně za 8 720 Kč

Náhled přískoku z St. Thomasu na Portoriko za 1 421 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)