Almaty, Dubaj, Teherán, Kuvajt, Dauhá, Egypt – blízkovýchodní oblast od 4590Kč!
23.7.2015

Almaty, Dubaj, Teherán, Kuvajt, Dauhá, Egypt - blízkovýchodní oblast

O této nabídce

Po nabídce na akční letenky do Bahrajnu a Kyrgyzstánu musíme naší nabídku ještě rozšířit, turecká společnost Pegasus Airlines totiž nabízí letenky i do mnoha daších zajímavých oblastí, mezi nimiž jsou i oblíbené kazachstánská Almata, Katar i Kavajt, SAE a proslulá Dubaj a mnoho dalšího! Ve všech případech jde o odlet z Prahy a v ceně je navíc zavazadlo k odbavení do 20kg!
[highlightbg]

[/highlightbg]

Chcete letět v jiný termín?

Ačkoliv Vám nemusí vyhovovat ani jeden z termínů, nezoufejte, můžete najít akční letenku i na ten Váš. Zkuste si termín prostě vyhledat v tomto vyhledávači, kde můžete navíc dosáhnout i lepší ceny než je v kalendáři výše! (A nezapomeňte si ho uložit mezi oblíbené, ať létáte vždy za ty nejlepší ceny! 🙂 )

Ubytování

Ať už se vydáte kamkoliv, kromě nabídek (tajných i normálních) od portálu Booking.com je fajn se podívat i třeba na srovnáč trivago.


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)