Almaty, Dubaj, Teherán, Kuvajt, Dauhá, Egypt – blízkovýchodní oblast od 4590Kč!
23.7.2015

Almaty, Dubaj, Teherán, Kuvajt, Dauhá, Egypt - blízkovýchodní oblast

O této nabídce

Po nabídce na akční letenky do Bahrajnu a Kyrgyzstánu musíme naší nabídku ještě rozšířit, turecká společnost Pegasus Airlines totiž nabízí letenky i do mnoha daších zajímavých oblastí, mezi nimiž jsou i oblíbené kazachstánská Almata, Katar i Kavajt, SAE a proslulá Dubaj a mnoho dalšího! Ve všech případech jde o odlet z Prahy a v ceně je navíc zavazadlo k odbavení do 20kg!
[highlightbg]

[/highlightbg]

Chcete letět v jiný termín?

Ačkoliv Vám nemusí vyhovovat ani jeden z termínů, nezoufejte, můžete najít akční letenku i na ten Váš. Zkuste si termín prostě vyhledat v tomto vyhledávači, kde můžete navíc dosáhnout i lepší ceny než je v kalendáři výše! (A nezapomeňte si ho uložit mezi oblíbené, ať létáte vždy za ty nejlepší ceny! 🙂 )

Ubytování

Ať už se vydáte kamkoliv, kromě nabídek (tajných i normálních) od portálu Booking.com je fajn se podívat i třeba na srovnáč trivago.


guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jakub

Je tady někdo, kdo by chtěl letět do Biškeku v srpnu? Letenek už moc není.. a mám problém najít spolehlivé spolucestovatele 🙁 Trochu už nacestováno mám ,ale neumím příliš rusky, takže by to určitě bylo fajn, ale není podmínkou.. Díky, Píšte! 🙂

Tomas

Dobry den, chtel bych se zeptat, zda se da na booking.com nejak vyhledavat pobyty s all inclusive popr nejaky jiny vyhledavac? Predem dekuji za odpoved.

MireK

Ahoj Tome,

bohužel, booking neumožňuje filtraci podle stravování, takže není možné vybrat si jen all inclusive. Pokud je v daném případě all inclusive dostupné, je výrazná poznámka u fotky daného hotelu v celkovém náhledu.

Pokud bys chtěl jen all inclusive, můžeš se podívat například na http://www.zaletsi.cz/go-hotels, kde v „Typ ubytování“ je možné toto vyfiltrovat.

Mirek

Jan Mareš

Dá se najít Dubaj odlet únor 2016 (před 22. únorem) s návratem kdykoli po 22. březnu?

Vojta V. zaletsi.cz

Ahoj Honzo,

najít se to dá, ale určitě ne v rámci této akce. Zkus mrknout na http://zaletsi.gol.idc.cz/ a něco tma určitě najdeš.

Vojta

dominik

Vas vyhledavas patri k tem drazsim 🙂

MireK

Dominiku, může se zeptat, jaký z českých vyhledávačů je levnější? Opravdu jsme měli za to, že jsme nejlevnější. 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)