Aljaška z Mnichova – Iceland Air – 13911 Kč
31.3.2014

Aljaška z Mnichova - Iceland Air

O této nabídce

Pro náročnější cestovatele, kteří dávají přednost nedotčené přírodě před koupáním v moři a památkami, dnes máme letenky na Aljašku za nejnižší cenu za poslední dobu. Díky nabídce Iceland Air se dostanete z Mnichova do Anchorage s jedním pouze jednohodinovým přestupem v obou směrech za exkluzivních 13911 Kč.

Dostupné termíny:

Za takto skvělou cenu jsou bohužel dostupné pouze 2 termíny v září:

17. – 29.9.
10. – 29.9.

Ubytování:

Dá se předpokládat, že rozhodně nebudete chtít trávit dovolenou na Aljašce na jednom místě, přesto si dovolíme říci, že přes stránky booking.com díky skvělému pokrytí seženete ubytování v každém městě. Cena ubytování se pohybuje od 500 – 1000 Kč na os. a noc.

Autopůjčovna:

Při cestě na Aljašku je skoro povinnost půjčit si alespoň na větší podstatnou část dovolené auto. Pohodlně a levně tak můžete učinit také v naší autopůjčovně

[google-map-v3 shortcodeid=“ada047ea“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Anchorage{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“].


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)