Aljaška i Havaj z Norimberku od 11 621 Kč
29.8.2017

Aljaška i Havaj z Norimberku

O této nabídce

EDIT (11:40): Uvedené tarify již byly leteckými společnostmi opraveny a akce je tak minulostí…

Od poslední MEGA akce na Havajské ostrovy uplynul sotva měsíc a je tu, prosím, další. Tentokráte se na ostrovy v Tichém oceánu můžete vydat na křídlech společností z aliance Sky Team. Odlety jsou z německých leteckých přístavů v Norimberku a v Berlíně, přičemž ceny letenek začínají na 11 506 Kč. Vydat se můžete na nejznámější Honolulu, ale i další z ostrovů (Kahului, Kauai). Anebo se letenky namixujte do open-jaw varianty, přičemž ušetříte jeden meziostrovní přelet! Třeba s odletem 27. 5. z Norimberku na Honolulu a návratem 10. 6. z Kahului za 11 799 Kč >> REZERVUJ ZDE

Z bavorského Norimberku se však za nádhernou cenu dostanete i na Aljašku, letenky na jaře příštího roku vycházejí na 11 621 Kč.

PS: Letenky plaťte rozhodně kartou, předejdete jejich případnému stornování…

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1ks klasického příručáku
 • Dostupnost: květen – červen 2018
 • Termíny:
  • Honolulu z Norimberku
  • Honolulu z Berlína
  • Kahului z Norimberku
  • Kauai z Norimberku
  • Norimberk – Honolulu a Kahului – Norimberk
  • ​​​​​​​​​​​​​​Aljaška z Norimberku

Ubytování

Nejlepší nabídky ubytování na Havajských ostrovech hledejte na stránkách osvědčeného Bookingu nebo využijte srovnavače služeb Trivago. Případně se nebojte dát šanci pěkné nabídce ze stránek AirBnB. Nezapomínejte však, že náklady na ubytko nejsou na Havaji zrovna zanedbatelnou položkou.

Víza
Jelikož jsou Havajské ostrovy součástí Spojených států amerických bude nutné si před cestou vyřídit elektronickou registraci ESTA, která Vás oprávní ke vstupu na tamější půdu. Tu si snadno během pár minut vyřídíte na těchto stránkách a zaplatíte za ni poplatek 14 USD.

Cestování po ostrovech

Pro přesuny mezi jednotlivými ostrovy využijte některého z místních dopravců jako jsou Hawaian,Island Air nebo Mokulele. Pokud však bude chtít cestovat i po Oahu, tak se určitě neobejdete bez vlastního auťáku. Ten si můžete dopředu zarezervovat na stránkách naší autopůjčovny, která sdružuje nabídky největších světových es v tomto oboru.


Náhled letenky z Norimberku do Honolulu za 11 799 Kč

 

Aljaška i Havaj z Norimberku od 11 621 Kč

Náhled letenky z Norimberku na Aljašku za 11 621 Kč

Aljaška i Havaj z Norimberku od 11 621 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)