Aljaška – Anchorage – 13 275 Kč
4.1.2016

Aljaška - Anchorage

O této nabídce

Prozkoumat nedotčenou přírodu na Aljašce můžete díky kombinaci United a Air Canada za 13 275 Kč. Letenky seženete za tuto cenu do konce dubna, například s odletem 24. dubna s návratem 13. května. Rezervuj tento příklad >>  Cestou tam můžete navíc navštívit New York, cestou zpět Vancouver, preferujete-li rychlejší přestupy, zvolte si nabídku o tisíc korun dražší s United a Lufthansou.

[highlightbg /]

Ubytování

Vzhledem k tomu, že je v ceně zahrnuto zavazadlo k odbavení, ideální možností je si odbavit s sebou stan, v Anchorage potom můžete využít klasický booking.

Autopůjčovna

Při cestě na Aljašku je téměř povinnost půjčit si alespoň na větší podstatnou část dovolené auto. Pohodlně a levně tak můžete učinit také v naší autopůjčovně.

Jak do Milána?

Odlétá se z hlavního letiště Miláno Malpensa, kam z Prahy létá Easyjet či ČSA. Alternativně můžete letět na letiště Miláno Bergamo s Wizzairem a odtud přejet autobusem na Malpensu.

[singlepic id=855 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)