Alghero – Ryanair – 1144 Kč
21.3.2013

Alghero – Ryanair – 1144 Kč

O této nabídce

Po nějaké době, co se letenky na Sardínii pohybovaly dost nad 2000 Kč tu znovu máme nabídku Ryanairu na zpáteční let z Bratislavy do Alghera za cenu 1144 Kč, a to v termínu 8. – 15.4. V dalších termínech je potom cena jen o několik stokorun vyšší.

Ubytování v historickém centru Alghera sedá pořídit okolo 500 Kč na os.

Pokud byste si chtěli půjčit auto a prozkoumat Sardínii více, doporučujeme Vám tento vyhledávač.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alghero{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)