Algarve z Vídně od 409 Kč
16.1.2019

Algarve z Vídně

od 409

O této nabídce

 

Vyměň sněhule za tenisky, čepice za sluneční brýle a pracovní stres za pohodovou náladu. Vyraz už třeba příští týden si odpočinout do Algarve. Letenky z Vídně do portugalského Fara seženete na přelomu ledna a února od 409 Kč.

Možná si říkáte, co v lednu budu dělat u moře? Na koupání to sice asi nebude (jen pro opravdové otužilce), ale Algarve nabízí víc než jen krásné pláže na koupání. Vyrazit můžete například prozkoumávat křivolaké uličky do jednoho z mnoha sympatických městeček u pobřeží (Portimao, Lagos, atd), navštívit můžete národní park Ria Formosa a rozhodně nevynechejte Almancil a kostel Ide Sao Lourenco de Almancil, protože ten vás prostě dostane! A pak se můžete vrátit na nějakou z mnoha zátok s krásnou pláží a vychutnat si zde třeba i ten západ slunce. Tím nepohrdne nikdo.

Super termín vychází 24. 1. – 31. 1. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Laudamotion
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 20 x 25 cm 
 • Dostupnost: leden 2019
 • Termíny:
  • 24. 1. – 31. 1. za 409 Kč
  • 24. 1. – 3. 2. za 409 Kč
  • 7. 2. – 10. 2. za 767 Kč
  • 3. 3. – 14. 3. za 894 Kč
  • … a další

Ubytování

Možností, kde se ubytovat (ať už v samotném Faru nebo kdekoliv v Algarve), je poměrně dost a to nejen díky tomu, že se jedná o vedlejší sezónu a nenarazíte tu na tolik turistů. V samotném Faru můžeme doporučit Alnacir, kde za jednoduchý dvoulůžák dáte 450 Kč/os.
Jakmile vyrazíte za hranic Fara, tak hledejte možnosti ubytování na osvědčených portálech jako jsou Hotels.com, Booking.com a nebo také zajímavé nabídky apartmánů a vil na plážích najdete na AirBnB.

Autopůjčovna

Nejjednodušší a samozřejmě i nejpohodlnější způsob, jak se dopravovat po Algarve, je si půjčit auto. Koukněte k nám do autopůjčovny a tam si nějaké vyberte.

Náhled letenky z Vídně do Fara za 409 Kč

Algarve z Vídně od 409 Kč​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)