Algarve z Memmingenu
19.12.2016

Algarve z Memmingenu

O této nabídce

Abyste si v zimě mohli užít skvělou dovolenou, nemusíte letět ani do daleké exotiky, protože velmi příjemné klima nabízejí i některá místa Evropy. Jedním z nich je nejodlehlejší část evropského kontinentu, portulgalské Algarve (město Faro), kam nyní Ryanair nabízí zpáteční letenky už za lidových 828 Kč. Teploty se zde i přes zimu šplhají ke 20 ℃, což je oproti české zimě určitě příjemný rozdíl.

Pokud nejte otužilci nebo milovníci surfování, asi se zde moc nevykoupete, ale i tak vám garantujeme, že vás Portugalskou svou krásou nezklame. Aktivní sportovci mohou vyrazit na trek do Serra do Mochique, nebo si zahrát golf na některém z mnohých hřišť. Při delším pobytu není nedosažitelné ani hlavní město Lisabon, případně jiná z četných portugalských památek. 

 • Rezervujte: přímo na stránkách Ryanairu
 • Zavazadla: v ceně příruční zavazadlo o rozměrech  50 x 40 x 20 cm a jedno malé příruční zavazadlo o rozměrech 35 x 20 x 20 cm, dohromady max 10 kg
 • Dostupnost: leden 2017
 • Termíny:
  • 12. – 19.1.
  • 15. – 22.1.
  • 19. – 22.1.
  • 19. – 26.1.

Ubytování

Ubytování v sympatickém penzionu v centru Fara v lednu pořídíte už za 350 Kč / os. a noc.

3* hotel v dobrým hodnocením také v centru města stojí kolem 600 Kč na os. a noc.

 

Jak do Memmingenu

Z Prahy do Memmingenu na letiště se určitě nejsníze dostanete autem a žádný jiný způsob dopravy ani příliš nedoporučujeme. 

Druhou možností je cesta autobusem z Prahy se společností Flixbus – za jednosměrnou jízdenku zaplatíte přibližně 650 Kč. Bohužel Flixbus provozuje pouze jeden spoj denně, který zrovna na lety příliš nenavazuje.

Náhled letenky za 828 Kč (Memmingen – Faro- Memmingen)

 

 

Algarve z Memmingenu

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)