Akční letenky do Barcelony
24.8.2021

Akční letenky do Barcelony

958

O této nabídce

Španělská nízkonákladovka Vueling pouze dnes přináší slevový kód 50 % na všechny destinace (více o kódu v naší diskuzi). Pokud pojedete alespoň ve dvou, vyrazte za necelou tisícovku do Barcelony. Termín za tuhle cenovku je jeden jediný, a to 5. 11. – 10. 11.  Letenky rezervuj přímo přes web Vuelingu, v druhém kroku zadej dole kód SALE50%. O trochu dráž potom vychází i další termíny např. 14. – 16. 11. (okolo 1100 Kč).

Podmínky vstupu do Španělska

Aktuálně vám pro vstup do Španělska stačí pouze příjezdový formulář, a cestou zpět, pokud jste očkovaní, český příjezdový formulář. viz aktuální semafor. Pokud očkovaní nejste, před cestou antigen, pak pět dní karanténa a pak PCR test.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
 • Zavazadla:  příruční + taška na notebook, příruční musíte odevzdat na check-in přepážce
 • Dostupnost: listopad – březen kromě Vánoc
 • Termíny:
  • 5. 11. – 10. 11.
  • 14. 11. – 16. 11. (1084 Kč/os)
  • 19. 11. – 23. 11. (1148 Kč/os)
  • 26. 11. – 30. 11. (1148 Kč/os) a další…

Proč jet do Barcelony?

Ať už vás okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřete, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc. La Rambla pulzuje hudbou pouličních muzikantů, trhem La Boqueria se line vůně sušené šunky a katalánského vína a na pobřežní promenádě je cítit slaný mořský vzduch. Vyjeďte lanovkou na Tibidabo, ať vidíte všechnu tu nádheru shora. Prožeňte se tam na jednom z kolotočů nebo šílené horské dráze a den příjemně zakončete třeba talířem arrós a skleničkou sangríi s chutí šťavnatých španělských pomerančů.

 

Ubytování v Barceloně

Na první listopadový termín 5. 11. – 10. 11. mrkněte na osvědčený Travelodge, včetně snídaně za 941 Kč/os/noc.
Náhled letenky za 958 Kč/os. z Prahy do Barcelony
Akční letenky do Barcelony

 


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)