Akabský záliv – Ovda – 1398 Kč
13.8.2018

Akabský záliv - Ovda

1398

O této nabídce

Na podzim se vyrazte vykoupat na jih Izraele. V listopadu tam bude příjemně, vzduch bude mezi 20 – 30°C a na šnorchlování či koupačku v Rudém moři to stále bude. Kromě koupačky v Rudém či Mrtvém moři přejeďte hranice do sousedního Jordánska a zamiřte do známého skalního města Petra. Cestou přenocujte v nádherném Wádí Rum (ano, i ten název je super :)). A kdy? S odletem z Prahy 12. listopadu a návratem 16. listopadu. Rezervuj tento termín >>

 • Rezervujte: přímo přes web Ryanairu
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla 55 x 40 x 20 cm a malá taška 35 x 20 x 20 cm, to velké vám mohou v případě plného letadla zabavit a odbavit zdarma na bráně.
 • Dostupnost: listopad 2018
 • Termíny:
  • 5. 11. – 9. 11.
  • 12. 11. – 16. 11.
  • 26. 11. – 30. 11.
  • nebo jejich kombinace.

Jak do skalního města Petra

Dojeďte taxíkem na nedalekou hranici s Jordánskem, přejděte ji pěšky, vemte na druhé straně taxík a usmlouvejte si ho na celý den. Kromě samotné Petry navštivte i Wádí Rum. Výlet do skalního města se dá stihnout i za jeden den, nicméně počítejte s tím, že pokud si pořídíte vstupenku v den, kdy jste překročili hranice do Jordánska, vstupné, bude o dost dražší.

Ubytování

V Eilatu vychází solidně tenhle Guest house. My bychom ale překročili hranici a bydleli v jordánské Aqabě, takový Hilton vychází na pořád dostupných 1300 Kč/os/noc.

Víza

Do Izraele stačí pas, do Jordánska potřebujete vízum (lze koupit na hraničním přechodu), nicméně pokud pojedete do Petry, zvažte JordanPass. Stačí pobýt 3 dny v Jordánsku a víza jsou zdarma.

Náhled letenky za 1398 Kč z Prahy do Eilatu

Akabský záliv - Ovda - 1398 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)