Adelaide, Perth i Sydney o letních prázdninách od 16161 Kč
16.4.2016

Adelaide, Perth i Sydney o letních prázdninách

O této nabídce

Pokud se v létě chystáte po vzoru trabantů k protinožcům a nedaří se vám najít letenky na letní prázdniny za slušnou cenu, můžete využít aktuální skvělé nabídky 5* Qatar Airways a zaletět si do Adelaide, Perthu nebo Sydney už za 16161 Kč. Za tuto cenu je možné koupit letenky s odletem z Mnichova (MUC) nebo Budapešti (BUD) a s návratem do Londýna (LHR). Váši dovolenou tak můžete zakončit návštěvou této evropské metropole a po procházce městem se vrátit do ČR s některým z nízkonákladových dopravců.

[highlightbg]

 • Rezervace: v tomto vyhledávači
 • Cestovní období: duben  – červenec (odlet nejpozději do 29.6.)
 • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 30 kg
 • Příklady rezervace
  • Mnichov – Adelaide – Londýn 16161 Kč – REZERVUJ (29.6. – 17.7.)
  • Budapešť – Adelaide – Londýn 16764 Kč – REZERVUJ (29.6. – 17.7.)
  • Mnichov – Sydney – Londýn 16917 Kč – REZERVUJ (25.6. – 10.7.)
  • Budapešť – Sydney – Londýn 17423 Kč – REZERVUJ (25.6. – 10.7.)
  • Mnichov – Perth – Londýn 17442 Kč – REZERVUJ (28.6. – 17.7.)
  • Budapešť – Perth – Londýn 18359 Kč – REZERVUJ (28.6. – 17.7.)

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v celé Austrálii můžete výhodně rezervovat na stránkách bookingu, případně můžete vyzkoušet také srovnávač Trivago.

Jak z Londýna

Možností, jak se dostat levně z Londýna je celá řada. Zřejmě nejlevněji Vás vyjde, pokud pojedete z letiště metrem do centra a odsud autobusem se společností easybus  na některé z nízkonákladových letišť (Luton, Stansted nebo Gatwick). Z Lutonu následně můžete letět do Prahy s Wizzairem, ze Stanstedu do Prahy, Brna nebo Ostravy s Ryanairem nebo do Prahy s easyjetem. Poslední variantou je let z Gatwicku se Smartwings nebo easyjetem, přičemž Smartwigns jako jediný nabízí odbavené zavazadlo zdarma, takže tato varianta bude v případě cesty s odbaveným zavazadlem nejlevnější.

Pokud se Vám nechce jezdit do centra a preferujete co nejrychlejší cestu domů, můžete jet z Heathrow rovnou na Gatwick se společností National Express (jízdenky doporučujeme koupit předem), odkud poletíte bez potřeby noci v Londýně znovu domů se společností Smartwings. Jízdenka na transfer stojí 20 liber a jednosměrná letenka do Prahy včetně 15 kg odbaveného zavazadla jen 1312 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)