Abú Dhabí – České Aerolinie – 9 509 Kč
15.9.2012

Abú Dhabí – České Aerolinie – 9 509 Kč

O této nabídce

Pokud si chcete prodloužit léto, můžete si zaletět z Prahy přímým letem ČSA do hlavního města Spojených arabských emirátů – Abú Dhabí za 9 509 Kč. Jako příklad udáváme odlet z Prahy 30. září s návratem 8. října. Letenku naleznete v tomto vyhledávači. Odlety jsou dostupné od 17. do 30. září s návratem od konce září do konce listopadu.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Abu Dhabi{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)