Abú Dhabí – Alitalia – 8 982 Kč
28.8.2012

Abú Dhabí – Alitalia – 8 982 Kč

O této nabídce

Plánujete-li oslavit Vánoce a Silvestra v zahraničí, Alitalia nabízí velmi zajímavý tarif z Prahy Ruzyně do Abú Dhabí. Jako příklad uvádíme odlet z Prahy 22. prosince s návratem 3. ledna. Letenku naleznete v tomto vyhledávači.

Pokud chcete letět bez přestupu, můžete rovněž využít akce ČSA (klikněte na Schovat levnější lety), která nabízí přímý let z Prahy do Abú Dhabí za 9 530 Kč. Jako příklad udáváme odlet 23. prosince s návratem 4. ledna.

Jako ubytování doporučujeme rezervovat tento tříhvězdičkový hotel v dobrém poměru cena/výkon.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Abu Dhabi{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)