Abú Dhabí – Alitalia – 6 399 Kč
13.10.2012

Abú Dhabí – Alitalia – 6 399 Kč

O této nabídce

Oslavit Vánoce netradičně vám opět umožní italská Alitalia. Zpáteční letenka z Prahy do Abú Dhabí s návratem do Milána stojí i na období Vánoc 6 399 Kč. Jako příklad udáváme odlet 15. prosince s návratem 27. prosince. Letenky naleznete v tomto kalendáři. Dostupné jsou od začátku prosince do konce dubna.

Z hlavního milánského letiště se zpět do Prahy na zmíněné vánoční datum dostanete za 2 161 Kč.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Abu Dhabi{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)