3v1: Paříž, Paraguay a Sao Paulo z Prahy za 11 456 Kč
14.2.2019

3v1: Paříž, Paraguay a Sao Paulo z Prahy

11 456

O této nabídce

Vyrazit do dobrodružstvím do Jižní Ameriky můžeš nyní díky aktuální akci letecké společnosti LATAM, která nabízí letenky z Paříže do turisticky opomíjené Paraguaye za super cenu 8 806 Kč. Cestovní itinerář zahrnuje vždy jeden přestup v brazilském Sao Paulu v obou dvou směrech a jistojistě by byla škoda zde nevyužít možnosti delšího stopoveru, tím spíše když se jedná o téměř celodenní zastávku bez nutnosti nocování. Termínů je dostupných víc než dost, takže si skutečně vybere každý dobrodruh toužící po zážitcích přímo z nitra jihoamerického kontinentu.

Když k ceně samotné letenky z Paříže připočteme přískok z Prahy do francouzské metropole, tak se v příkladovém termínu 6. – 19. 3. dostaneme na cenu 11 456 Kč. Přestupy v Paříži jsou negarantované, což nám však vadit nebude, neboť si na startu výletu odskočíme z letiště Charlese de Gaulla do centra Paříže omrknou Eiffelovku  a na zpáteční cestě budeme mít k dobru cca 5 hodin na letišti, což je dostatečná rezervu pro případ nenadálých okolností. Případně přískoky do Francie můžete vyřešit také s Vuelingem či Transavií (pozor, létá na Orly a je nutná změna letiště).

Samotná Paraquay není pro běžného cestovatele extra známou destinací, ale věřte, že Vám má rozhodně co nabídnout, zejména jste-li obdivovatelem přírodních krás. Zemi doslova půlí stejnojmenná řeka a uhrančivější je rozhodně část na východ od ní. Podél severní hranice s Brazílií se nachází unikátní ekosystém Pantanal, který je největší mokřadem na světe (zasahuje ještě do Bolívie a právě Brazílie) s nepřeberným bohatstvím v podobě fauny a flory. Kromě jaguárů a pum, zde potkáte i stáda kapybar, pásovce či tapíry a nadšenci do „birdwatchingu“ spatří takové množství ptactva, o němž se jim pouze zdálo. Řeka Paraná Vás dovede až na hraniční trojmezí dvou výše jmenovaných zemí a Argentiny. A právě zde se nachází největší systém vodopády na světě – Iguacu. Celá oblast s okolními národními parky je samozřejmě zapsána na seznam světového dědictví Unesco. Nedaleko odsud na řece Paraná objevíte i vodní elektrárnu Itaipu (druhou nejvýkonnější svého druhu na planetě).

Ubytování

Po příletu do hlavního města Paraguaye – Asunciónu bychom se ubytovali v tomto pohodovém čtyřhvězdovém hotelu s bazénem za 493 Kč/os./noc včetně snídaně anebo v tomto skvěle hodnoceném apartmánu za 343 Kč/os./noc. Ať již se po této jihoamerické zemi vydáte kamkoliv, tak bydlo hledejte vždy na Bookingu či Hotels.com.

 

Víza

Ať již Vás to potáhne do Paraguaye či okolních zemí (Argentina či Brazílie), tak vězte, že s českým pasem to zvládnete bez dalších byrokratických povinností. Do žádné ze zmíněných zemí nejsou po občanech České republiky vyžadována víza, alespoň ne při krátkodobých pobytech.

Náhled letenky z Paříže do Asunciónu za 8 806 Kč

3v1: Paříž, Paraguay a Sao Paulo z Prahy za 11 456 Kč

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 2 650 Kč

3v1: Paříž, Paraguay a Sao Paulo z Prahy za 11 456 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)