2x do JV Asie celkem za 16146 Kč
5.8.2016

2x do JV Asie celkem

O této nabídce

Cestujete často a 2 lety do JV Asie Vám nedělají problém? V takovém případě můžete využít chybného tarifu Air China a vyrazit na dvě exotické dovolené s letenkami celkem už za 16146 Kč. mezi oběma cestami může být i několik měsíců prodleva, takže se vyloženě nabízí kombinace dovolené u moře (např. Thajsko) s kratší poznávací dovolenou (např. Taiwan).

Navštívit můžete také další destinace nabízené společností Air China, zejména Hong Kong, Macau, Singapore, Kuala Lumpur, Soul, Manila nebo ze vzdálenějších též Sydney, Melbourne či Auckland (ne všechny z těchto destinací jsme sami zkoušeli, takže je možné, že některá z nich nebude dostupná). Ve všech případech byste tímto způsobem měli zaplatit přibližně jen 60 – 70% běžné ceny letenky.

Vzhledem k tomu, že se může jednat o chybný tarif, počkejte alespoň několik dní s rezervací ubytování a přípojů.

[highlightbg]

 • Rezervace: přímo na stránkách airchina.de
 • Vyhledání požadované kombinace: nejrychleji na stránkách kayak.de
 • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
 • Cestovní období: leden – červenec 2017
 • Příklad rezervace:
  • Mnichov – Bangkok – 13. – 27.1.
  • Mnichov – Taipei – 29.4. – 8.5.
  • cena celkem: 585 EUR > REZERVUJ

[/highlightbg]

Ubytování

Nejlevnější ubytování v celé JV Asii můžete rezervovat na stránkách Agody, v Austrálii a na Novém Zélandu naopak můžete využít osvědčeného bookingu.

 

2x do JV Asie celkem za 16146 Kč2x do JV Asie celkem za 16146 Kč


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Kateřina

Dobrý den, prosím, poraďte, jak k tomu prvnímu letu navolit ten druhý… když dám neue suche, tak se mi to celý přepne na nový let a ten starý už tam není…. Počítám,že fígl je v tom, koupit obě letenky dohromady…. prosím o návod pro pitomce 🙂

David

Dobrý den, dá se tato nabídka zakoupit s tím, že druhý let bude na někoho jiného? Předpokládám, že by se nedalo složit na dva různé termíny a rozdělit si letenky?

Klára

dobrý den, velice mě zaujala váš super postřeh na letenky přes air china. Ráda bych jich využila, za tuto super cenu. Akorát bych si chtěla zvolit jinou destinaci, či jiné období. Ráda bych jela do Thajska třeba od 6 – 27.1 . Byli by jste tak hodní a uvedli zde podrobný návod jak si navolit jinou kombinaci letenek. Děkuji

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)