2v1: Srí Lanka se stopem v Dubaji od 11 085 Kč
31.1.2019

2v1: Srí Lanka se stopem v Dubaji

od 11 085

O této nabídce

Jestli už vám zima leze krkem, tak vyrazte v březnu na Srí Lanku, na nádherný čajový ostrov uprostřed Indického oceánu. Letenky z Prahy vás nyní vyjdou od 11 085 Kč. Při cestě zpět je delší stop v Dubaji, kterého můžete využít k návštěvě tohoto moderního města.

Srí Lanka toho nabízí opravdu hodně. Není divu, že patří mezi jedno z nejoblíbenějších míst Asie. Navštívit zde můžete rozsáhlé čajové plantáže a kochat se okolní přírodou z okna místních vlaků, dále se můžete vydat za slony do národního parku Udawalawe, vychutnávat si atmosféru prastarých budhistických chrámů, surfovat na vlnách v Arugam Bay a nebo jen relaxovat na oblíbených plážích v oblasti Tangalle nebo Mirrisa. Dny pak můžete zakončit u nějaké dobrého pokrmu z mořských plodů.

Pěkný termín vychází například od 13. 3. – 22. 3. Tento termín rezervujte zde >>

 

Ubytování

Většina ubytování na Srí Lance stojí jen pár kaček. V Colombu můžeme doporučit City Beds The Regent nacházející se hned v centru hlavního města. Za standardní dvoulůžková pokoj zde dáte 430 Kč/os. Pokud zavítáte i k národnímu parku Udawalawa, tak doporučujeme se ubytovat v Hantara Udawalawa. Za dvoulůžák se snídaní zde dáte cca 550 Kč/os. V Kandy zas jukněte na Aroma Café Inn, kde dáte 650 Kč/os.

Další možnosti ubytka hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a nebo na Agodě. Na AirBnB ale taky můžete najít docela fajn nabídky.

Víza

Při pobytu do 30 dnů si vystačíte pouze s elektronickou registrací, kterou si zařídíte ještě před odjezdem na těchto webových stránkách. Pokud si zařídíte registraci online, zaplatíte 35 $. Při registraci až na příletovém letišti zaplatíte o 5 $ více.

Náhled letenky z Prahy na Srí Lanku za 11 558 Kč

2v1: Srí Lanka se stopem v Dubaji od 11 085 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)