2v1: Skotsko + Faerské ostrovy z Prahy za 4 789 Kč
19.8.2019

2v1: Skotsko + Faerské ostrovy z Prahy

od 4 789

O této nabídce

Velký zájem mezi vámi tradičně vyvolávají nejrůznější kombinace, v jejichž rámci se vám naskytne spojit návštěvu hned několika destinací. Dnes odpoledne se nám do hledáčku dostaly stále populárnější Faerské ostrovy. Tentokráte však jejich návštěvu nespojíme s Kodaní, nýbrž se Skotskem a poskládáme tak si parádní výlet za přírodními krásami severu. Základem celé kombinace se stane aktuální atraktivní tarif dánské letecké společnosti Atlantic Airways nabízející zpáteční letenky z Edinburghu do Vágaru za 3 768 Kč. Přískoky z Prahy do Skotska pak pořídíme u Ryanairu (jako v této akci) či alternativně u easyJetu za pár stovek.

Ideální termínová kombinace vyjde na konec konec října. Z Prahy do Edinburghu odletíme 22. října ve večerních hodinách, následující den strávíme poznáváním krás hlavního města Skotska, abychom o další den později přeletěli na Faerské ostrovy. Tam nás čeká prodloužený víkend od čtvrtka do pondělí. Poté se opět vrátíme do Skotska, půjčíme si káru a během 3 dní prozkoumáme asi nejhezčí skotský ostrov – Skye. Zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu nás vyjdou na 1 021 Kč a letenky ze Skotska na Faerské ostrovy na 3 768 Kč. Dohromady máme tedy poskládaný parádní z Prahy za 4 789 Kč!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte:
 • Zavazadla:
  • Praha – Edinburgh: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
  • Edinburgh – Vágar: 1 ks odbaveného á 23 kg + příruční
 • Dostupnost: říjen & listopad 2019
 • Termíny:
  • kombinace I za 4 789 Kč
   • Praha – Edinburgh -> 22. – 31. 10. za 1 021 Kč
   • Edinburgh – Vágar -> 24. – 28. 10. za 3 768 Kč >> REZERVUJ
  • kombinace II za 5 037 Kč
   • Praha – Edinburgh -> 10. – 21. 11. za 1 269 Kč
   • Edinburgh – Vágar -> 11. – 18. 11.  za 3 768 Kč >> REZERVUJ
  • kombinace III za 5 764 Kč
   • Praha – Edinburgh -> 1. – 8. 10. za 1 996 Kč
   • Edinburgh – Vágar -> 3. – 7. 10. za 3 768 Kč >> REZERVUJ

Skotsko

Skotsko opředené tajemstvím, historie budící zvědavost. Divoké scenérie údolí, kopců a jezer, krajina posetá zříceninami hradů. Okolí je opuštěné, zatažená obloha neláká k životu. Jen ovce se sem tam pasou na zelených stráních. Uprostřed leží král všech jezer, proslulý Lochness, možná i se svou příšerou. Tak se toulejte přírodou, navštivte i skotská města a zapomeňte se v jednom z tradičních pubů, zaposlouchejte se do živé hudby a dejte si omamný, lahodný mok nesoucí jméno whiskey.

Faerské ostrovy

Malebné souostroví zvané Faerské ostrovy leží uprostřed Severního moře mezi břehy Velké Británie, Norska a Islandu.Jedná se sice o jedno z nejdeštivějších míst celé planety, ale přesto zdejší přírodní scenérie učarují leckterému cestovateli. Téměř liduprázdná krajina s kamenitými či travnatými kopci, sem tam horská bystřina s vodopádem a stádo pasoucích se ovcí. Na pobřežních útesech kolonie typických ptačích zástupců –  papuchalků. Zkrátka syrová severská divočina bez davů turistů jako je tomu v poslední době na Islandu.

Ubytování

Ve zvoleném příkladovém termínu se v Edinburghu ubytujte v tomto tříhvězdovém iHoliday Hotelu za 528 Kč/os./noc anebo využijte nabídky tohoto oblíbeného Balmore Guest Housu za 703 Kč/os./noc. Po přesunu na Faerské ostrovy anebo do dalších částí Skotska se po pěkném bydlu mrkněte na Booking, Hotels či AirBnB.

 

Autopůjčovna

Pokud se chystáte vytěžit z návštěvy Skotska i Faerských ostrovů maximum, tak se Vám určitě bude hodit vlastní auťák. Mrkněte tedy na nabídku dostupných vozů v naší autopůjčovně. Mimojiné pak v káře můžete i nocovat a ušetřit tak peníz za ubytko.

 

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 021 Kč

2v1: Skotsko + Faerské ostrovy z Prahy za 4 789 Kč

Náhled letenky z Edinburghu do Vágaru za 3 768 Kč

2v1: Skotsko + Faerské ostrovy z Prahy za 4 789 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Edinburgh (EDI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)