2v1: New York a Toronto i přes Vánoce za 6 673 Kč
6.5.2019

2v1: New York a Toronto i přes Vánoce

6 673

O této nabídce

Tahle super peckoidní akce od British Airways vám nesmí uniknout! Vyraz v listopadu nebo prosinci na trip po městech Severní Ameriky. Letenky z Berlína do kanadského Toronto a poté do New Yorku vás vyjdou na krásných 6 673 Kč. Úplnou peckou ale je, že za tuto cenu se dá letět ten samý routing přes vánoční svátky, tzn. od 17. 12. – 26. 12. a tím určitě nepohrdne žádný milovník Ameriky. V ceně je sice jen příruční zavazadlo, ale vše potřebné si pak v New Yorku můžete koupit a na cestu zpět si případně dokoupit odbavené zavazadlo za 50 éček.

V kanadském Torontu můžete zůstat maximálně jeden den, tak bude ten den třeba plně využít, ať už k návštěvě města a nebo k nedalekým Niagarským vodopádům. Poté si můžete dosyta užít až kýčovitě vánočně nazdobeného New Yorku. Vyrazit můžete do místních muzeí, na předvánoční nákupy a poznat tak tu pravou (před)vánoční americkou atmosféru.

Skvělý termín vychází od 17. 12. – 26. 12, tedy přes Vánoce. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Jak v USA tak v Kanadě hledejte ubytování na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Víza

Při návštěvě krátkodobé návštěvě Spojených států amerických a nebo Kanady nepotřebujete víza. Musíte si ovšem do obou zemí opatřit elektronickou registraci. Do Ameriky získáte ESTU online po vyplnění formuláře na těchto stránkách, do Kanady zas ETU na těchto webových stránkách.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku a Toronta za 6 673 Kč

2v1: New York a Toronto i přes Vánoce za 6 673 Kč


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)