2v1: Kyjev + Oděsa z Prahy za 1 510 Kč
16.8.2018

2v1: Kyjev + Oděsa z Prahy

1510

O této nabídce

Už máte většinu evropských metropolí procestovanou a rádi byste navštívili netradiční destinace? A k tomu ještě nepřišli na mizinu? Tak zkuste ukrajinské kombo Kyjev + Oděsa příští červenec s odletem z Prahy za 1 510 Kč. Nakombinovat se dá více termínů a více měst, takže každý si zde najde to své. My doporučujeme koupit dvě zpáteční letenky (Praha – Kyjev, Kyjev – Oděsa).

​​​​​​​Vyrazit ovšem můžete jen na prodloužený víkend do Kyjeva, termíny vychází pěkně od čtvrtka do neděle.

Ukrajina je ideální destinací pro cestovatele s nízkým budgetem, neznamená to ale, že nemá co nabídnout. Právě naopak. Města na Ukrajině nabízí krásné architektonické památky a nespočet pravoslavných chrámů. Ty právě najdete jak v Kyjevě, tak v Oděse. Pár dnů můžete brouzdat uličkami Kyjeva a poznávat architekturu a atmosféru tohoto hlavního města, a poté se na pár dní přesunout do Oděsy, dalšího krásného ukrajinského města nacházející se na pobřeží Černého moře.

Až budete v Kyjevě, určitě neopomeňte zajet do městečka Pripjať a černobylské elektrárny, kam se dá dostat během 2 hodin mikrobusem. Dále stojí určitě za návštěvu Regionální krajinný park Mizhrichynskyi, který je největším krajinným parkem na Ukrajině a domovem několika druhů zvířat a ohrožených ptáků.

Krásný termín vychází například od 11. 7. – 19. 7. Tento termín můžete rezervovat zde >>

 

  • Další vnitrostátní lety za velmi příznivé ceny, například Kyjev – Lvov 474 Kč, apod. 

Ubytování

Výdaje na ubytování Vás na Ukrajině rozhodně nezruinují. Širokou nabídku kapacit naleznete na otřepaném Bookingu nebo Hotels.com, případně na AirBnB.

V Kyjevě vám můžeme doporučit levný Tourist hotel, kde za dvoulůžák s vlastní koupelnou dáte 360 Kč/osobu. Těm z vás, co upřednostňují trošku luxusnější ubytování, tak určitě doporučujeme Hotel Ukraine, kde za dvoulůžkový pokoj se snídaní dáte 800 Kč/osobu.

V Oděse zas určitě zvažte ubytování v hotelu Victory Star Hotel, který se nachází téměř v centru a kde za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou zaplatíte 600 Kč/osobu.
Náhled zpáteční letenky z Prahy do Kyjeva za 1086 Kč

2v1: Kyjev + Oděsa z Prahy za 1 510 Kč

Náhled zpáteční letenky z Kyjeva do Oděsy za 424 Kč

2v1: Kyjev + Oděsa z Prahy za 1 510 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)