2v1: Island a Toronto za 9418 Kč
17.6.2018

2v1: Island a Toronto

9418

O této nabídce

Nakombinujte si na září tenhle parádní výlet a dejte kus Kanady a Island na jeden zátah! Jak? Nejprve poletíte z Berlína na Island, tam si užijte pár dní islandskou přírodu, potom pokračujte  do kosmopolitního Toronta, ze kterého si udělejte jednodenní výlet k Niagarským vodopádům. A nakonec to vemte zpět do Berlína. Tohle kombo vás vyjde na velmi slušných 9418 Kč, např. v termínu 11. 9. – 14. 9. – 19. 9. Rezervuj tento příklad >>

  • Rezervujte: v našem vyhledávači
  • Zavazadla: v ceně je pouze příruční zavazadlo do 10 kg, za 88 EUR/cestu lze dokoupit odbavené 23 kg zavazadlo
  • Dostupnost: září až prosinec 2018
  • Termíny:

Ubytování

Na Islandu je ubytko velmi drahé, do skupiny bychom vzali jedno zavazadlo k odbavení a nandali do ně stan a spacáky. Pokud preferujete hotely či apartmány, mrkněte na osvědčený booking či AirBnB.

Pokud si půjčíte v Kanadě auto, mrkněte na tohle parádní ubytko.  Kousek od metra potom  vychází dobře tenhle Guesthouse.

Víza 

Do Kanady potřebujete mít platné elektronické potvrzení eTa visitor, za 7 CAD si ho během pár minut vyřídíte na této stránce.

Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.

Náhled letenky z Berlína do Toronta se zastávkou v Reykjavíku za 9418 Kč

2v1: Island a Toronto za 9418 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)