2v1: Hongkong + Peking z Mnichova za 10 805 Kč
6.11.2018

2v1: Hongkong + Peking z Mnichova

10805

O této nabídce

Naplánujte si výlet do Hong Kongu a cestou se ještě na pár dní zastavte v hlavním městě Čínské lidové republiky – v Pekingu. Zajímavou kombinaci letenek si poskládáte u dopravce Air China za 10 805 Kč s odletem z bavorského Mnichova, přičemž v ceně máte samozřejmě i odbavené zavazadlo. K dispozici je velké množství termínů v první polovině příštího kalendářního roku, takže si vybere skutečně každý, kdo by se rád podíval na Dálný východ. Pokud vám Peking náhodou nevoní anebo jste jeho návštěvu již absolvovali, tak se s chutí vydejte rovnou na jih Číny do Hongkongu.

Ubytování

V Pekingu bychom se ubytovali v tomto pěkném čtyřhvězdovém hotelu za 795 Kč/os./noc. Jednoduchou volbou je i tento dobře hodnocený hotel poblíž Lama Temple za 738 Kč/os./noc. Po přeletu do Hong Kongu bychom nalezli zázemí v tomto skromném guesthousu v srdci města za 393 Kč/os./noc anebo využili možnosti nocovat v tomto oblíbeném hotelu z řetězce Ibis za 1 132 Kč/os./noc.Další nabídky hledejte na osvědčených serverech Hotels.com a Booking. 

Víza

V případě návštěvy Hong Kongu nepotřebují občané České republiky vízum. Abyste se mohli podívat cestou i do Pekingu, tak budete potřebovat tranzitní vízum. O něj však zdarma zažádáte po příletu do Pekingu. V pevninské Číně si lze s tímto typem víza udělat zastávku až na 144 hodin. Také je třeba mít dopředu zarezervované ubytování neb úředníci na přepážce jsou velmi zvídaví. 

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře. Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet nebo  Flixbus. Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 575 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj  ČD. Přímý spoj z Prahy do Mnichova vyjde na 365 Kč.

Náhled letenky z Mnichova do Pekingu a Hong Kongu za 10 805 Kč

2v1: Hongkong + Peking z Mnichova za 10 805 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)