2v1: Fidži + Kalifornie z Vídně za 17 414 Kč
7.3.2019

2v1: Fidži + Kalifornie z Vídně

17 414

O této nabídce

K velmi zajímavému výletu do Oceánie, který spojíte i s návštěvou západního pobřeží Spojených států amerických láká aktuální promo akce lehce exotické aerolinky v podání Fiji Airways. Ta v současné době nabízí atraktivní letenky ze San Francisca resp. Los Angeles (ty nás v kombinaci budou zajímat více) do města Nadi ležícího na Fidži. Zpáteční letenky na této přímé lince pořídíte za necelých 9 tisíc Kč (včetně odbaveného zavazadla v ceně). Toho by byl skutečně hřích nevyužít! Tím spíše, když se z okolních letišť jako je Vídeň či Mnichov do Kalifornie dostanete za nebývale nízké ceny. Do naší kombinace jsme vybrali přímé letenky z Vídně do Los Angeles operované Austrianem, za něž zaplatíte 8 468 Kč. V ceně letenek je klasicky jen příruční zavazadlo, pokud byste tedy rádi cestovali „v plné polní“ a sladili tak bagáž s navazujícím letem na Fidži, tak si budete muset odbavený bágl dokoupit za 50 €/ks/směr.

Suma sumárum máme na světě pěkné letenkové combo z Vídně, v jehož rámci navštívíte jak Kalifornii, tak i atraktivní destinaci v podobě Fidži. Za dvojici zpátečních letenek pak zaplatíte 17 414 Kč, což je skutečně parádní cenovka. Samotné letenky na Fidži se totiž většinou pohybují mezi 25 – 30 tisíci Kč.

Z našeho pohledu jsou naprosto ideálními především kombinace označené číslovkou II) a III), kdy si po dlouhém letu ze střední Evropy během pár dní v Los Angeles dostatečně odpočinete a především v klidu prozkoumáte každý zajímavý kout tohoto ikonického města. Následně se dalším přímým letem vydáte vstříc pacifickému ráji, za který lze bezpochyby Fidži označit. Cestou překročíte datovou hranici a na největším ostrově Fidži – Viti Levu – vystoupíte dokonce od dva dny později (to protože odlet ze západu USA je naplánován na večerní hodinu). Na hlavním ostrově určitě nevynechte návštěvu národního parku Koroyanitu, kde si přijdou na své především milovníci pěší turistiky. Za bílými plážemi a průzračnými azurovými vodami okolního Pacifiku vyrazte na některý z menších ostrůvků. Kromě plážového lenošení se nabízí i pestrá paleta vodních aktivit od šnorchlování či potápění se žraloky a obřími mantami až po surfing na výživných vlnách. Po návratu do Kalifornie si pak půjčíte káru a v rámci malého roadtripu projeďte především krásné národní parky na jihu.

 • Rezervujte:
 • Zavazadla:
  • Vídeň – LA: pouze příruční zavazadlo (odbavené s limitem 23 kg za příplatek 50 €/ks/směr)
  • LA – Nadi: 1 ks odbaveného á 23 kg + příručák
 • Dostupnost: duben – květen 2019
 • Termíny:
  • I. kombinace -> 3. 4.  – 24. 4. za 17 436 Kč
   • Vídeň – Los Angeles -> 3. – 24. 4. za 8 490 Kč (zpáteční let není přímý)  >> REZERVUJ ZDE
   • Los Angeles – Nadi -> 3. – 11. 4. za 8 946 Kč
  • II. kombinace -> 24. 4.  – 14. 5. za 17 414 Kč
   • Vídeň – Los Angeles -> 24. – 14. 5. za 8 468 Kč >> REZERVUJ ZDE
   • Los Angeles – Nadi -> 27. 4. – 6. 5. za 8 946 Kč
  • III. kombinace -> 2. – 16. 5. za 17 414 Kč
   • Vídeň – Los Angeles -> 2. – 16. 5. za 8 468 Kč >> REZERVUJ ZDE
   • Los Angeles – Nadi -> 6. – 14. 5. za 8 946 Kč

Ubytování

V samotném Los Angeles bychom se ubytovali v tomto jednoduchém hotelu za 728 Kč/os./noc včetně snídaně anebo v této dobře hodnocené dvouhvězdové travelodgi za 894 Kč/os./noc včetně snídaně. Zatímco po přesunu do na Fidži bychom  na hlavním ostrově Viti Levu zvolili tento pěkný čtyřhvězdový resort na jižním pobřeží za 670 Kč/os./noc anebo se mrkněte na tento hezký hotel u pláže na západním pobřeží za 618 Kč/os./noc.

Další nabídku ubytovacích zařízení jak v Kalifornii, tak i v Pacifiku hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.com. Nezatracujte ani možnosti na portále AirBnB.

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit veškerý čas v USA jen přímo v Los Angeles, byť má rozhodně co nabídnout, ale vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou Joshua Tree či Sequioa. V tom případě se vaším nezastupitelným parťákem stane i auťák. Jeho půjčení v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

V případě Fidži obdržíte návštěvnické vízum bezplatně po příletu. Jedinou podmínkou je zpáteční letenky a cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po opuštění Fidži.

 

Náhled letenky z Vídně do Los Angeles za 8 468 Kč

2v1: Fidži + Kalifornie z Vídně za 17 414 Kč

Náhled letenky z Los Angeles na Fidži za 8 946 Kč

2v1: Fidži + Kalifornie z Vídně za 17 414 Kč

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)