Garuda Indonesia

Garuda Indonesia

Garuda Indonesia (GA) je národní aerolinkou Indonésie. Byla založena v roce 1947 se sídlem v Jakartě (CGK). Je součástí aliance SkyTeam. Nejčastěji na ni můžete narazit ve spolupráci s aerolinkou KLM (Garuda totiž létá např. do Amsterdamu).
  • Příruční zavazadlo 2 příruční zavazadla; velké o max. rozměrech 56 × 36 × 23 cm a max. váze 7 kg + malé o velikosti tašky na notebook nebo kabelky
  • Občerstvení teplé jídlo na každém letu
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.garuda-indonesia.com

Check-in a seating

Online check-in je dostupný 48 – 4 (nebo 2 dle cílové destinace) hodiny před plánovaným odletem. Odbavení na letišti je zdarma.

Seating je během online check-inu zdarma. Přednostní výběr sedadla je ale zpoplatněn.

Naše recenze

Garudu máme rádi. Asie je protkaná nízkonákladovkami a proletět se normální aerolinkou na úrovni je zde „luxus“. Cenově se samozřejmě nízkonákladovkám nevyrovná, ale za to kvalita služeb na palubě, pohodlí a přátelský přístup kompenzuje trošku vyšší cenu.

Zavazadla

Každý cestující si s sebou na palubu může vzít jedno velké a jedno malé příruční zavazadlo. Velké zavazadlo nesmí přesáhnout rozměry 56 × 36 × 23 cm a váhu 7 kg. Za malé příruční zavazadlo je považována menší kabelka nebo taška na notebook, která se vejde pod sedačku před vámi.

V ceně každé letenky je i odbavené zavazadlo do 23 kg. Pokud cestujete ve dvou, můžete váhu svých odbavených zavazadel sčítat a mít například jedno zavazadlo o celkové váze 46 kg. Kdo to potáhne, to už bude na vás. 🙂

Nákup letenek

Letenky aerolinky Garuda Indonesia kupujte u nás v rezervačním systému.

Kontakt

Aerolinku můžete kontaktovat na tel. čísle +62 21 2351 9999 v angličtině. Jedná se o linku 24/7.

Služby

Na palubě Garuda Indonesia se můžete těšit na občerstvení zdarma. Na kratších letech dostanete menší snack, na delších plnohodnotné jídlo. Co se týče alkoholických nápojů, ty se podávají pouze na mezinárodních letech.

Na některých letech si můžete užít i zábavní systém v podobě širokého výběru filmů, her, a hudby.

Seating je bohužel normálně za poplatek, ale sedačku si můžete zadarmo vybrat během online check-inu.

Destinace

Garuda Indonesia létá do 96 destinací ve 14 zemích světa na třech kontinentech – do Austrálie, Asie a Evropy. Nejčastěji na ně narazíte v codesharingu s aerolinkou KLM. Dopravit se s nimi můžete do jakéhokoliv kouta Indonésie. Často seženete levnější letenky s jinou společností, ale například na Flores vychází často nejvýhodněji.

Do Prahy bohužel aerolinka Garuda Indonesia nelétá, ale atmosféru Indonésie vám může navodit návštěva stejnojmenné indonéské restaurace (Garuda) v Praze.

Flotila

Tato aerolinka vlastní necelých 150 letounů a dalších cca 15 má objednaných. Její flotilu převážně tvoří: 73× Boeing 737-800, 18× Bombaardier CRJ1000, 17× AirbusA330-300, 13× ATR72-600 a spoustu dalších.

Podívejte se na kompletní informace o flotile dopravce.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)