Bamboo Airways

Bamboo Airways

Bamboo Airways je mladá vietnamská aerolinka s hubem na Nội Bài v Hanoji (HAN). Její první let se konal v lednu 2019. Aerolinka operuje mnoho vnitrostátních linek po Vietnamu a mezinárodní lety do vybraných asijských destinací. Společnost plánuje expandovat do USA a Evropy. Cílem Bamboo Airways je stát se pětihvězdičkovou aerolinkou spojující Vietnam s celým světem.
  • Příruční zavazadlo maximální rozměry 56 x 36 x 23 cm a hmotnost 7 kg
  • Občerstvení teplé jídlo zdarma (s výjimkou extra krátkých letů)
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.bambooairways.com

Check-in a seating

Online check-in se otevírá 24 hodin před plánovaným časem odletu a zavírá 60 minut před odletem. Odbavení na letišti je zdarma.

Včasný výběr sedadla podléhá poplatku začínajícímu na 2 USD. Seating během check-inu na letišti je zdarma.

Naše recenze

Bamboo Airways mají rozhodně „drive“, zároveň si však neklade malé cíle a ráda by v blízké budoucnosti výrazně rozšířila nabídku o další evropské i zámořské destinace. Palec nahoru aerolinku získává za vztah k ekologii a minimalizaci užívání jednorázových plastů. Ménší radost nám potom dělají (spíše nedělají) ceny na letech z Evropy do Vietnamu.

Zavazadla

Jedno příruční zavazadlo o rozměrech maximálně 56 × 36 × 23 cm a hmotnosti 7 kg je ke každé letence zdarma. Business cestující mají dvě příruční zavazadla v ceně letenky.

Poplatek za 20kg odbavené zavazadlo k tarifu Eco od 19 USD. Podívejte se na ceník extra zavazadel. Tarif Plus nabízí 20kg odbavené zavazadlo zdarma a business cestující mohou mít odbavené zavazadlo o hmotnosti až 30 kg.

Nákup letenek

Letenky Bamboo Airways zakoupíte skrze náš rezervační systém.

Kontakt

Aerolinku kontaktujte skrze telefon +84 190 01 166. Hovor podléhá cenám vašeho mobilního operátora pro hovor do zahraničí.

Aerolinku můžete kontaktovat skrze e-mail [email protected]

Služby

Na extra krátkých letech (méně než 75 minut) se zdarma podává voda. Na ostatních letech si můžete vychutnat teplé občarstvení bez poplatku.

Palubní zábava je nabízena v podobě Bamboo Sky – obsáhlého katalogu filmů, seriálů, hudby a her. Stačí se připojit skrze svůj smartphone, tablet nebo notebook.

Destinace

Bamboo Airways obsluhuje velké množství vnitrostátních linek ve Vietnamu ze svých centrál v Danangu (DAD, Hanoji (HAN), Ho Či Minově městě (SGN) a Nha Trang (CXR). Aerolinka dále létá na Taiwan, do Jižní Koreje, Japonska a Macaa.

Z evropských destinací se potom jedná Frankfurt (FRA) a Londýn (LHR). V říjnu 2020 měl dopravce zahájit také přímé lety z Prahy do Hanoje, nicméně kvůli příchodu pandemie nemoci „COVID-19“ z těchto plánů sešlo. Na ideu doposud navázáno nebylo…

 

Flotila

Vietnamská aerolinka létá s letadly Airbus A319, Airbus A320 a A320neo a Airbus A321 a A321neo. Dále létá s letadly Boeing 787 Dreamliner – aerolinka plánuje koupit 30 Boeingů 787 do konce roku 2022.

Podívejte se na kompletní informace o flotile letecké společnosti.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)