Bamboo Airways

Bamboo Airways

  • Příruční zavazadlo maximální rozměry 56 x 36 x 23 cm a hmotnost 7 kg
  • Občerstvení teplé jídlo zdarma (s výjimkou extra krátkých letů)
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.bambooairways.com

Info o aerolince

Bamboo Airways je vietnamská aerolinka s hubem na Nội Bài v Hanoji. První let se konal v lednu 2019. Aerolinka má mnoho vnitrostátních linek po Vietnamu a mezinárodní lety do vybraných asijských destinací. Společnost plánuje expandovat do USA a Evropy (i Prahy). Cílem Bamboo Airways je stát se pětihvězdičkovou aerolinkou spojující Vietnam s celým světem.

Naše hodnocení

Bamboo Airways je mladá aerolinka, její budoucnost se uvidí v následujících měsících. Jejím cílem je přepravovat turisty do luxusních hotelových resortů skupiny FLC, pod kterou je i tato aerolinka. Snem Bamboo Airways je být pětihvězdičkovou aerolinkou a tomu odpovídají i její vysoké ceny. Líbí se nám její vztah k ekologii a minimalizaci jednorázových plastů!

Zavazadla

Jedno příruční zavazadlo o rozměrech maximálně 56 x 36 x 23 cm a hmotnosti 7 kg je ke každé letence zdarma. Business cestující mají dvě příruční zavazadla v ceně letenky.

Poplatek za 20kg odbavené zavazadlo k tarifu Eco od 19 USD. Podívejte se na ceník extra zavazadel. Tarif Plus nabízí 20kg odbavené zavazadlo zdarma a business cestující mohou mít odbavené zavazadlo o hmotnosti až 30 kg.

Nákup letenek

Letenky Bamboo Airways zakoupíte skrze náš rezervační systém.

Kontakt

Aerolinku kontaktujte skrze telefon 0084 190 01 166. Hovor podléhá cenám vašeho mobilního operátora pro hovor do zahraničí.

Aerolinku můžete kontaktovat skrze e-mail [email protected]

Služby

Na extra krátkých letech (méně než 75 minut) se zdarma podává voda. Na ostatních letech si můžete vychutnat teplé občarstvení bez poplatku.

Palubní zábava je nabízena v podobě Bamboo Sky – obsáhlého katalogu filmů, seriálů, hudby a her. Stačí se připojit skrze svůj smartphone, tablet nebo notebook.

Destinace

Bamboo Airways obsluhuje velké množství vnitrostátních linek ve Vietnamu ze svých centrál v Danangu, Hanoji, Ho Či Minově městě a Nha Trang. Aerolinka dále létá na Taiwan, do Jižní Korey, Japonska a Macaa.

Otevření slibované linky Bamboo Airways Praha – Hanoj se kvůli pandemii koronaviru odkládá na 25. října 2020.

Flotila

Vietnamská aerolinka létá s letadly Airbus A319, Airbus A320 a A320neo a Airbus A321 a A321neo. Dále létá s letadly Boeing 787 Dreamliner – aerolinka plánuje koupit 30 Boeingů 787 do konce roku 2022.

 

 

guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)