Upozornění: Příspěvek je starší jak 14 dní, proto je pravděpodobné, že za uvedenou cenu již letenky nekoupíte.

- Rezervujte: přímo přes web Ryanairu
- Zavazadla: 1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm, dohromady max 10 kg
- Dostupnost: nejlevněji v červnu 2018
- Termíny:
- 12. 6. – 19. 6.
- 26. 6. – 28. 6.
- 24. 6. – 28. 6.
- 28. 6. – 3. 7. (1191 Kč)
- 24. 7. – 31. 7. (1267 Kč)
Ubytování na Ibize
Ubytování si určitě rezervujte dopředu, na Ibize bývají ta nejlevnější ubytování velmi rychle vyprodané. Kousek od pláže vychází na konec června tenhle slušný apartmán.
Půjčení auta
Po příletu si určitě půjčte auto (a těsně před odletem ho vraťte). Mrkněte do našeho srovnávače, i na léto se dá půjčit kára od 313 Kč/den.
Jak do Berlína
Odlet je z letiště Berlin Tegel, tam se dostanete napřímo z Prahy Flixbusem okolo 22 EUR/směr. Alternativně nasedněte na vlak, v předstihu se dají jízdenky na hlavní berlínské nádraží pořídit z Prahy za 362 Kč/směr.
Náhled letenky z Berlína na Ibizu za 1115 Kč
Nenašli jste letenku, jakou jste potřebovali?
Nastavit — Hlídání letenek e-mailem
Nainstalovat Android aplikaci Stáhnout iOS aplikaci
žádný komentář
Máte jakýkoliv dotaz? Nebojte se zeptat, rádi odpovíme.