Akční letenky Praha – Teherán

Hledat letenky do Teheránu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Írán > Akční letenky Praha – Teherán

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Teheránu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Teheránu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Teheránu?

Standardní cena letenek z Prahy do Teheránu se pohybuje mezi 9 000 a 12 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 7 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Teherán pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Teheránu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Teheránu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Teheránu za ceny okolo 7 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Teheránu?

Akční letenky Praha – Teherán nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Ty nejlevnější letenky z Prahy do Teheránu mívá často nízkonákladový Pegasus.

Jaká je doba letu z Prahy do Teheránu?

Přímé letecké spojení Praha – Teherán bohužel neexistuje. Při cestě do Teheránu je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Teheránu se většinou pohybuje mezi 8 a 14 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Teheránu s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 9hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Teheránu?

Letenky z Prahy do Teheránu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Teheránu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Teheránu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Teheránu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s výletem do Teheránu či kdekoliv jinde v Íránu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

Nedávné akce do Teheránu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)