Akční letenky Praha – Olbie

Hledat letenky do Olbie

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Itálie > Akční letenky Praha – Olbie

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Olbie.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Olbie za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Olbie?

Standardní cena letenek z Prahy do Olbie se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 4 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Olbie pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Olbie?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Olbie je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Olbie za ceny okolo 4 000 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Olbie?

Akční letenky Praha – Olbie moc často nebývají. Sem tam dobrou cenovku nabízí Alitalia, občas letenky dobře vychází i se Swissem. V obou případech ale počítejte s přestupem. Přímý let Praha – Olbie létá v hlavní sezóně Smartwings, nicméně cenově je to spíše k šesti tisícům korunám za zpáteční letenku.

Jaká je doba letu z Prahy do Olbie?

Doba letu Praha – Olbie je 1 hodina a 40 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s pěti až šesti hodinami na cestě.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Olbie?

Letenky z Prahy do Olbie v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Olbie

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Olbie. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Olbie

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Olbii či kdekoliv jinde na Sardinii.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 7. 11. 2020

Nedávné akce do Olbie

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)