Akční letenky Praha – Mykonos

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Řecko > Akční letenky Praha – Mykonos

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Mykonos.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Mykonos za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Mykonos?

Standardní cena letenek z Prahy na Mykonos se pohybuje mezi 5 500 a 8 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 4 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Mykonos  pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Mykonos?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Mykonos je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Mykonos za ceny okolo 4 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Mykonos?

Akční letenky Praha – Mykonos nabízí řecká aerolinka Aegean Airlines s přestupem v Aténách. I když aktuálně Smartwings aktuálně na Mykonos nelétají, doporučujeme se podívat i na jejich nabídku, jestli zase nemají přímé lety k dispozici. Nejlevnější letenky na Mykonos bývají často k sehnání z Vídně s nízkonákladovými aerolinkami jako je Ryanair či Wizz Air.

Jaká je doba letu z Prahy na Mykonos?

Přímé letecké spojení Praha – Mykonos bohužel aktuálně neexistuje. Při cestě z Prahy na Mykonos je proto třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na Mykonos se většinou pohybuje mezi 5 a 7 hodinami a přímý let trvá přibližně 2 hod a 40 minut.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Mykonos?

Letenky z Prahy na Mykonos v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Mykonos

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Mykonos. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Mykonos

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Mykonosu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

na Mykonos

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)