Akční letenky Praha – Kodaň

Hledat letenky do Kodaně

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Kodaně.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Kodaně za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Kodaně?

Standardní cena letenek z Prahy do Kodaně se pohybuje mezi 2 000 a 4 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 1 500 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Kodaň pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Kodaně?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Kodaně je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Kodaně za ceny okolo 1 500 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Kodaně?

Akční letenky Praha – Kodaň nabízí často Ryanair nebo Eurowings. Levné letenky můžete taky najít u Norwegian. Nejdražší letenky do Kodaně mívá SAS.

Jaká je doba letu z Prahy do Kodaně?

Doba letu z Prahy do Kodaně je 1 hodina a 20 minut. A kdybyste náhodou letěli s přestupem, počítejte, že strávíte na cestě přibližně 4 až 6 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Kodaně?

Letenky z Prahy do Kodaně v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Kodaně

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Kodaně. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Kodaně

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Kodani nebo kdekoliv jinde v Dánsku.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Kodaně

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)