Akční letenky Praha – Atlanta

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Atlanty.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Atlanty za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Atlanty?

Standardní cena letenek z Prahy do Atlanty se pohybuje mezi 13 000 a 16 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 12 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Atlanta pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Atlanty?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Atlanty je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Atlanty za ceny okolo 12 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Atlanty?

Akční letenky Praha – Atlanta vychází obvykle nejlépe s United Airlines/Lufthansou, ale na této lince panuje velká konkurence, takže často dobré ceny letenek z Prahy do Atlanty vypadnou i z Star Aliance Turkish Airlines, Skyteam ( Delty, Air France či KLM) nebo One World (British Airways a American Airlines).

Jaká je doba letu z Prahy do Atlanty?

Přímé letecké spojení Praha – Atlanta bohužel neexistuje. Při cestě do Atlanty je třeba počítat minimálně s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Atlanty se většinou pohybuje mezi 13 a 15 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Atlanty s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 12 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Atlanty?

Letenky z Prahy do Atlanty v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Atlanty

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Atlanty. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Atlanty

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Atlantě.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Atlanty

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)