O nás

Vítejte na zaletsi.cz! Jsme moc rádi, že jste zavítali právě k nám. Dostali jste se na web, na kterém se s Vámi lovci super levných letenek už od září 2011 dělí o své nejlepší úlovky! Cestování a hledání výhodných letenek je naším životním koníčkem, kterému každý z nás věnuje několik hodin denně, a proto jsme se rozhodli nenechávat si výsledky svého snažení jen pro sebe. Všechny naše úlovky, rady týkající se cestování a pomoc s vyhledáním letenek jsme vždy poskytovali a budeme poskytovat zdarma. Pokud se Vám naše stránky líbí, nenechte si nás prosím jen pro sebe a doporučte nás svým kamarádům a známým. Věřte, že nás nic nepotěší tak, jako když vidíme, že Vás neustále přibývá a že naše práce má smysl.

S rostoucím počtem návštěvníků bohužel rostou také náklady na chod serverů a rozvoj webu, na které nám můžete přispět tím, že si letenku, ubytování nebo třeba dovolenou pořídíte proklikem z našich stránek, a to i v případě, že se nejedná o právě zveřejněnou akci. Při nákupu letenky u nás současně můžete výrazně ušetřit, neboť díky slevám, které nám prodejci letenek poskytují, u nás letenky koupíte levněji než jinde.

Za celým projektem, který Vám má pomáhat cestovat co nejlevněji, stojí tito lovci:

Míra Polach


Míra miluje dovolenou v přírodě a všechna místa, kde nepotká zástupy turistů. Miluje Rusko a Rusky, rád cestuje do východní Evropy a zemí bývalého sovětského svazu. Ze všech členů týmu je nejmenší letenkářský fanatik, takže jediným jeho cílem je dostat se co nejlevněji a nejpohodlněji z místa A do místa B. Na rozdíl většiny lovců letenek úplně nezatracuje cestovní kanceláře a umí naplno využívat všech jejich akcí.

Jirka Spolek

Jirka ctí přísloví „I cesta může být cíl“ a nevadí mu strávit i 42 hodin v letadle jen kvůli tomu, aby obletěl svět za 8 dní – a samozřejmě zaplatil za letenku kolem světa 8049 Kč. Rád jí, s čímž souvisí jeho úchylka focení všech jídel v letadlech. Když dostane chuť na pravé japonské sushi, je schopný si zaletět do Tokia na večeři a druhý den už být zase v práci. Svůj cestovatelský deník si udržuje aktualizovaný, tohle všechno proletěl.

Tonda Jelínek

Mladý lovec dobrodružství všeho druhu s cestovatelským krédem – čím víc punk, tím víc c00l! Pokud zrovna nelétá, stojí s palcem u silnice. Svoje srdce už dávno zapomněl v nejčernější části Afriky. A jeho typická dovolená? Ghana, Senegal nebo Mali.

Tonda

Máte dotaz?

Sháníte levnou letenku nebo máte jakýkoliv dotaz, týkající se cestování? Napište nám na do naší poradny Hledám letenku, kde vám rádi zdarma poradíme.

Pokud máte jakýkoliv jiný dotaz, či nápad, jak vylepšit web, napište nám na admin@zaletsi.cz.

126 komentářů

 
 1. Michal Cupa

  Velmi si cenim vasi prace. Nicmene domnivam se, ze by bylo uzitecne v titulku jasne ukazovat, odkud jsou odlety, pokud nejsou z Prahy (pripadne dalsich ceskych mest). V nekterych pripadech „vyhodna“ cena odnekud muze byt vzhledem k dodatecnym nakladum horsi nez cena z Prahy.

  • Jirka Spolek - www.zaletsi.cz (ZaleťSi.cz)

   Michal Cupa

   Dobrý den, děkujeme za feedback, máte na mysli konkrétní akci? Snažíme se dávat vždy akce z okolních letišť pouze tehdy, pokud je to výhodnější i s přípojem z Prahy.

 2. Suntos

  Zdravím, můžete dát do nabídek i nějaké odlety z Brna (BRQ)? Pokud aspoň něco odtud létá? Asi jen Evropa, ale aspoň i to. Třeba půjde najít něco zajímavého. V Brně a okolí je přes půl miliónu lidí.
  Díky Suntos

  • Jirka Spolek - www.zaletsi.cz (ZaleťSi.cz)

   Suntos

   Zdravím,

   rádi bychom přidávali víc akcí z Brna, ale létá se odtamtud do Londýna, Eindhovenu a Mnichova, žádná jiná destinace odtamtud operovaná zatím není. Ale až to low-costi rozlítají, budeme házet určitě víc akcí z Brna.

   Jirka

 3. Michaela Rogozinská

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat na nejvýhodnější let z Prahy do Japonska (jakékoliv letiště) v termínu 8 nebo 9. září až 28 nebo 29. září.
  Děkuji a přeji pěkný den

 4. Jan Hájek

  Dobrý den,
  díky za Vaše skvělé příspěvky, už se nám párkrát povedlo koupit skvělé „kousky“. Nakonec je sice letenka v podstatě tou nejmenší částí výdajů, ale stejně to potěší :-).
  Mám prosbu o radu. Budu mít na přestup v Londýně (Gatwick) 2 hodiny, v rámci jednoho terminálu. Lety jsou s Easy Jet v rámci jedné rezervace (Berlin – Londýn, Londýn – La Palma). Myslíte si, že to stačí, nebo mám letět z Berlína o 3 hodiny dříve?
  Děkuji moc a přeji krásné léto
  Honza Hájek

  • Jirka Spolek - www.zaletsi.cz (ZaleťSi.cz)

   Jan Hájek

   Dobrý den Honzo,

   to jsme moc rádi, že uspoříme aspoň nějakou část nákladů na cestování. :-)

   S Easyjetem bych raději letěl o ty 2 hodiny dříve, při větším návalu jsou ty 2 hodiny opravdu dost limitní, raději na jistotu dřív.

   Jirka

 5. Michal Jedlicka

  Dobrý den,
  byl jsem připravený přes váš portál koupit letenky do Belize – bohužel i přes správně vybraná data odletu a návratu mi v hlavním sumáři místo návratu 21.2.2018 ukazuje návrat 5.9.2017 a nevím zda to není nějaká systémová chyba či tak. V itineráři všech letů figurují správná data 21.2. Bohužel jsem platbu neučinil. O letenky mám zájem. Můžete mi prosím potvrdit, že nebude mít na vystavení letenek při případné koupi žádný vliv?

  • Jirka Spolek - www.zaletsi.cz (ZaleťSi.cz)

   Michal Jedlicka

   Dobrý den Michale,

   vaši rezervaci vidím úplně v pohodě zarezervovanou, tj. 10. 2. – 21. 2. 2018, můžete ji zaplatit převodem nebo vám ji zruším a můžete si vytvořit novou pro platbu kartou.

   Jestli se tam objevilo 5. 9., tak je to nějaký nesmysl, nemáte prosím náhodou screenshot? :-)

   Díky

   Jirka