O nás

Vítejte na zaletsi.cz! Jsme moc rádi, že jste zavítali právě k nám. Dostali jste se na web, na kterém se s Vámi lovci super levných letenek už od září 2011 dělí o své nejlepší úlovky! Cestování a hledání výhodných letenek je naším životním koníčkem, kterému každý z nás věnuje několik hodin denně, a proto jsme se rozhodli nenechávat si výsledky svého snažení jen pro sebe. Všechny naše úlovky, rady týkající se cestování a pomoc s vyhledáním letenek jsme vždy poskytovali a budeme poskytovat zdarma. Pokud se Vám naše stránky líbí, nenechte si nás prosím jen pro sebe a doporučte nás svým kamarádům a známým. Věřte, že nás nic nepotěší tak, jako když vidíme, že Vás neustále přibývá a že naše práce má smysl.

S rostoucím počtem návštěvníků bohužel rostou také náklady na chod serverů a rozvoj webu, na které nám můžete přispět tím, že si letenku, ubytování nebo třeba dovolenou pořídíte proklikem z našich stránek, a to i v případě, že se nejedná o právě zveřejněnou akci. Při nákupu letenky u nás současně můžete výrazně ušetřit, neboť díky slevám, které nám prodejci letenek poskytují, u nás letenky koupíte levněji než jinde.

Za celým projektem, který Vám má pomáhat cestovat co nejlevněji, stojí tito lovci:

Míra Polach


Míra miluje dovolenou v přírodě a všechna místa, kde nepotká zástupy turistů. Miluje Rusko a Rusky, rád cestuje do východní Evropy a zemí bývalého sovětského svazu. Ze všech členů týmu je nejmenší letenkářský fanatik, takže jediným jeho cílem je dostat se co nejlevněji a nejpohodlněji z místa A do místa B. Na rozdíl většiny lovců letenek úplně nezatracuje cestovní kanceláře a umí naplno využívat všech jejich akcí.

Jirka Spolek

Jirka ctí přísloví „I cesta může být cíl“ a nevadí mu strávit i 42 hodin v letadle jen kvůli tomu, aby obletěl svět za 8 dní – a samozřejmě zaplatil za letenku kolem světa 8049 Kč. Rád jí, s čímž souvisí jeho úchylka focení všech jídel v letadlech. Když dostane chuť na pravé japonské sushi, je schopný si zaletět do Tokia na večeři a druhý den už být zase v práci. Svůj cestovatelský deník si udržuje aktualizovaný, tohle všechno proletěl.

Tonda Jelínek

Mladý lovec dobrodružství všeho druhu s cestovatelským krédem – čím víc punk, tím víc c00l! Pokud zrovna nelétá, stojí s palcem u silnice. Svoje srdce už dávno zapomněl v nejčernější části Afriky. A jeho typická dovolená? Ghana, Senegal nebo Mali.

Tonda

Zuzka Hanková

Zuzka je blázen do jídla a je za ním schopná cestovat i na kraj světa. Ty nejšílenější jídla potom testuje doma na svých kamarádech. Hotelový komplex na pláži raději vymění za stan a spacák uprostřed divoké přírody.resized_IMG_20160930_141758

Máte dotaz?

Sháníte levnou letenku nebo máte jakýkoliv dotaz, týkající se cestování? Napište nám na do naší poradny Hledám letenku, kde vám rádi zdarma poradíme.

Pokud máte jakýkoliv jiný dotaz, či nápad, jak vylepšit web, napište nám na admin@zaletsi.cz.

180 komentářů

 
 1. Zuzana Maderová

  Zdravím Zaleť si :),

  oslovujem Vás v mene dizajnového štúdia Status Quack, ktoré prototypuje produkty a služby nad novými technológiami.

  V rámci zmien, ktoré sa dejú na retailovom trhu, predovšetkým orientácia na millénial zákazníka a na komplexnú zákaznickú skúsenosť či rast e-commerce segmentu, chceme umožniť online hráčom fyzickú interakciu so zákazníkmi v centre Prahy formou tematizovaného dizajn storu HereNow.

  Témy dizajnérov sa budú meniť podľa aktuálnej témy/obdobia, navyše popri predaji chceme vytvoriť nákupný zážitok pomocou tematizovaných eventov/výstav/atď., aby si značky budovali komunitu.

  Priestory dizajnového obchodu sa nachádzajú v Pasáži Lucerna a prvá téma bude Travel (červen – záři).

  Do daného konceptu chceme prizvať i partnerov, ktorých sa daná téma dotýka a cielia na milenials, cestovateľov či digitálých nomádov. Radi by sme se Vás, preto v tomto kontexte spýtali, či by ste mali záujem, prejsť si možnosti spolupráce. Našli by ste si čas na krátky telefonáť?

  Keďže u nás bude množstvo výrobkov i obdobie limitované, vidíme možné synergie a i následné presmerovávanie klientely k Vám.

  Vopred ďakujem za spätnú väzbu.
  Pekný deň

 2. Lenka

  Zdravim
  zajimalo by me, jak je to s prirucnimi zavazadly u spolecnosti Laudamotion, pokud let operuje Ryanair – plati stejna pravidla (kufr 55x40x20, max. 10 kg) jako u Ryanu?
  Diky za odpoved

  • Jirka Spolek - www.zaletsi.cz (ZaleťSi.cz)

   Lenka

   Zdravím Lenko,

   jak jsem psal u článku, řídili bychom se pravidly operujícího dopravce, a to je Ryanair. Takže to píšete podle nás správně.

   Jirka

 3. Jan Vlček

  Dobrý den, v prosinci jsem přes vaše stránky využil nabídku cashback 40USD od http://www.booking.com. Cca 2 měsíce se již snažím od http://www.booking.com získat tento cashback, kdy tvrdí, že přes váš link nebyl, díky technickému problému, nárok na slevu zaregistrován a nabízí kompenzaci pouze 25 EUR a odkazují na vás, že to byla vaše akce. Prosím tedy o vyjádření, jak se věc má. Děkuji

  • Jirka Spolek - www.zaletsi.cz (ZaleťSi.cz)

   Jan Vlček

   Dobrý den,

   jestli jste měl dostat cashback 40 USD a opravdu jste splnil všechny podmínky, které u cashbacku bývají, tak by to měl booking.com zaplatit bez ohledu na to, jestli mají nebo nemají technické problémy. Nerozumím tomu, proč odkazují na nás, když tuhle akci dělal booking.com, my jsme o tom pouze informovali. 😉

   Hezký den

   Jirka