Jak rezervovat letenku na zaletsi.cz

Vytvořili jsme pro Vás návod, jak jednoduše rezervovat letenku přes naše stránky. Zelenou, modrou,  červenou barvu písma zdůrazňujeme věci, které vidíte ve stejně barevných obdélnících na obrázcích. Na každý obrázek můžete pro zvětšení kliknout.

1) Klikněte na hlavní liště na odkaz Rezervace letenky.

2) Zadejte letiště odkud a kam chcete letět. Pokud chcete vyhledat odlet z více letišť (Praha, Mnichov a Vídeň), klikněte do pole Místo odletu a zvolte položku Praha (PRG), Mnichov (MUC), Vídeň (VIE). V našem vzorovém případě chceme letět z Prahy do Paříže mezi 14. 2.- 17. 2. přičemž jsme flexibilní +-3 dny jak na příletu, tak na odletu, klikněte na tlačítko Pokračovat.

3) Chvilku vyčkejte, než Vám vyhledávač najde nejlevnější možné řešení. Poté se podívejte na data a časy letů, počet zavazadel, které máte v ceně letenky vyberte si cenu tlačítkem Vybrat let se dostanete na další obrazovku. 

4) K letence si můžete objednat pojištění storna letenek u Evropské pojišťovny. Dále si zvolíte způsob placení, osobně doporučujeme kartou on-line, která je bez dalšího poplatku. Alternativně můžete letenky zaplatit bankovním převodem či hotově či kartou pobočkách Asiany. Nezapomeňte na této stránce rovněž uvést jméno a příjmení pasažéra bez diakritiky a uvést kontakt na osobu, která letenky kupovala.

5a) Pokud zvolíte platbu kartou, vyhledávač vás přesměruje na zabezpečené rozhraní banky, kde zadáte číslo vaší karty, platnost karty a ověřovací kód, který naleznete na druhé straně vaší karty – poslední trojčíslí. Nezapomeňte, že musíte mít v bance aktivované transakce přes internet a dostatek finančních prostředků na účtě.

5b) Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, zobrazí se Vám potvrzení rezervace a na e-mail Vám přijdou údaje pro platbu bankovním převodem. Pokud letenku budete platit v hotovosti, potřebujete alespoň jméno pasažéra.

Je něco nejasné? napište nám do komentářů. :-)

126 komentářů

 
 1. XEvilBestsig

  Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM „XRumer 16.0 + XEvil 4.0“:
  captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
  a více než 8400 dalších kategorií captcha,
  s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
  Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

  Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
  Hodně štěstí!

  http://XEvil.net/