Hledám letenku

Hledáte letenku? Chcete poradit s ubytováním nebo s půjčením auta? Jste tu správně, rádi a zdarma Vám poradíme.

Abychom mohli Váš dotaz 100 % odpovědět, prosím odpovězte na tyto otázky:

Kdy byste chtěli letět?

Odkud můžete letět? Pouze z Prahy nebo i z okolních letišť?

Odbavené nebo kabinové zavazadlo?

Na dotazy Vám v této poradně odpovídají zkušení cestovatelé a lovci super levných letenek

Jirka a Mirek

PS: Po publikování dotazu chvilku počkejte, dostáváme hodně dotazů a dotaz se může zobrazit až za nějakou chvilku. Díky za strpení :-)

 

16667 komentářů

 
 1. Helena

  Ahoj, nemáte náhodou tip na letenky někam do přiměřeného tepla na Velikonoce? Myšleno odlet ve čtvrtek a návrat v pondělí? Koukala jsem středomořské ostrovy nebo Kanáry, sever afriky za dobrou cenu?
  Stačí s příručákema odletPraha, Berlin, případně další blízký letiště.

  Moc díky,

  Helena

  • Zuzka (ZaleťSi.cz)

   Helena

   Dobrý den, Heleno,
   Letenky přes velikonoční svátky jsou pálka, nejlepší cena je na let Praha – Barcelona za cca 3 700 Kč/os. s Vuelingem (http://zalet.si/ibHdql). Je to s kabinovým zavazadlem o hmotnosti max 10 kg a rozměrech 55x40x20 cm.

   Hezký den
   Zuzka

 2. Aneta

  Ahoj.
  Potřebovala bych pomoct s vyhledáním letenek na Havaj ve druhé polovině září až první polovině října (na přesném datu nezáleží) na cca 20 dní. Jsme dva dospělí a jedno dítě přes dva roky. Máme možnost letět i z okolních letišť, ale vzhledem k tomu, že sebou budem mít i prcka, bylo by fajn kdyby byla cesta co nejkratší 😀 a nemuseli jsme například třeba ještě vlakem do Frankfurtu :) Určitě budem potřebovat i odbavené zavazadlo a pokud by to bylo možné letenky tak do 25 tisíc na osobu :) Klidně i s přestupy někde v Americe.
  Díky moc, hezký den

 3. Mirka Novotná

  Dobrý den,
  hlídám letenky do Chile na 3 nedědle kdykoli, za rodinou, jsme 3(1dospělý, 1-12 let, 1-10let). Potřebovaly bychom o prázdninách od 1/7-15/8. Může být z Phy, Vídně, Milana, Amsterodamu, Paříže….. Nejlépe do 20 tis s poplatky
  Moc děkuji

  Mirka

 4. Věruš

  Dobrý den,
  za 3 týdny se chystáme do Brasílie na svatbu. Rozmysleli jsme se na poslední chvíli, 18.4.-23.nebo 24.4., letět ideálně z Prahy, ale i u okolních letišť. Stačí nám jedno odbavené zavazadlo,

  moc děkuji. V.

 5. Anička a Ema

  Ahoj. Máme ve škole projekt cestovka, se kterým planujeme a rozhodli jsme se letět do Říma. V době plánování stála letenka 1800,-. Můžeme letět koncem dubna, nejlepší na 4 noci. Je nás šest ve věku kolem 11 let a dva dospělý. Myslíte, že najdeme podobnou cenu, teď letenka stojí skoro 4000 :(((
  Děkujeme Anička a Ema

 6. Julie

  Dobrý den,
  nevíte o zpáteční letence někam do tepla? Nejlépe nějaká exotika. Nějak v období 28.3-15.4, třeba na týden? Klidně jen s příručním zavazadlem. Odlet Praha, Vídeň a další blízká letiště. Cenově nejlépe do 10 tisíc. Děkuji!

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Julie

   Dobrý den, Julie,

   exotika do deseti papírů na týden, co třeba Kapverdy z Prahy se zastávkami v Lisabonu -> http://zalet.si/VO0Lbn anebo Dubaj -> http://zalet.si/Sr5m6V

   Levnější záležitostí z pohledu letenek pak bude Maroko. Z Krakova do Marrákeše s Ryanairem za 3 160 Kč (6. – 13. 4.). Anebo Izrael v podání Tel Avivu – opět Ryanair a tentokráte z Wroclawi za 1 350 Kč (2. – 9. 4.). Tam se pak nabízí i výlet do Jordánska. :)

   Tonda

 7. Jan Maivald

  Dobrý den, potřebujeme letenky na Floridu nejlépe do Fort Myers od 30.7. do 27.8. 2018, 3dospělí 4děti, 12,13,13 a 16let. Děkuji.

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Jan Maivald

   Dobrý den, Jane,

   pokud by pro Vás bylo schůdné letět z Berlína, tak by to šlo za velmi solidní cenu vzhledem k prázdninovému termínu – 18 000 Kč/os. s hezkými přestupy a přímo do Fort Mayers -> http://zalet.si/5aTGhf

   Z Prahy by bylo nejlepší letět do Miami za 21 337 Kč/os. -> http://zalet.si/6qtCme Vzhledem k tomu bych spíše navrhoval Berlín, neboť úspora za celou rodinku je pak výrazná. :)

   Prima den

   Tonda

 8. Renda a Anna

  Ahoj , chtěli bychom poradit ohledně letenek na Kubu. Bylo by to konkrétně na Cayo Coco , kde budeme bydlet . Potřebovali by jsme odletět v rozmezí 16-18 května , ale 18.5 už by jsme potřebovaly byt na místě , zpátky by jsme měli odjet 24.5.2018. Je nám jedno, jestli z Prahy , nebo Vídně , klidně i popřípadě další letiště v okolních státech. Hlavně nám jde o to , že když poletíme do Havany , museli bychom řešit přesun na Cayo Coco okolo 500km , takže let směrovaný už z Evropy na Cayo coco by byl nejlepší , jen by jsme se musely nejspíš vyrovnat jen s příručákem, další věc je aby letenka nestála zbytečně mnoho , když jsou i levnější možnosti různých kombinací. Kdyby měl někdo zkušenost s touhle destinací a , jak se nejlépe dostaneme tam , kam potřebujeme , budeme rádi za email.

 9. Jitka

  Dobrý den 22.4 chceme odletět do Saskatoonu..Je to na týden.. Nějaká super letenka? Ještě mám dotaz..u letenek jsou +- 3 dny apod.Co to znamená?? děkuji

 10. jana

  Dobrý den, hledáme levné letenky do Tuzly, koncem května, nebo koncem dubna.
  Můžeme letět z Bratislavy, Vídně, i odjinud… je jedno jaké zavazadlo budeme mít ._)

 11. Kateřina Nováková

  Dobrý den, hledám letenku na Mallorcu pro 4 dospělé a 2 děti (5 a 3 roky) v terminu odlet kdykoli v srpnu a navrat srpen/zari, pocet stravenych dni max. 12-14.
  Děkuji za pomoc

 12. Beata

  Ahoj, hledáme letenku do Calgary (případně do Edmonton). Můžeme letět nejdříve 17.6. a vracet se musíme do 30.7., takže bychom zpět chtěli letět kolem 26.7., ale je nám to v červenci jedno, jen se do jeho konce musíme vrátit, čím déle budeme v Kanadě, tím lépe. Jsem tři dopspělí a jedno dítě do 2 let. Proto potřebujeme najít letenku z nějakých blízkých letišť, pokud možno jen s jedním přestupem (nebo bez přestupu, ale to není pravděpodobné :) ) Jsme z Ostravska, takže jsou pro nás vhodná letiště: Vídeň, Katowice, Kraków, Warszawa,, Wrocław, Praha, Ostrava, Bratislava. Zatím se mi nepodařilo nic najít, nedávno sice byla akce na lety z Vídně, ale nenašla jsme žádné odlety v červnu. Pokud by se dalo sehnat nějakou levnější letenku, tak by nám to pomohlo.

 13. Mila Hrubá

  Dobrý den, našla jsem na vašich stránkách nabídku Berlin- Denpasar, termíny říjen, listopad za cca 8900,-. Po přesměrování na prodejce letenek jsem však už tuto nabídku nenašla. Jak je možné reálně zakoupit letenku, na kterou najdu upoutávku ve vašem systému? Jedná se mi o letenky pro dvě osoby v termínu cca 15.10.- 30.11. na dva týdny. Děkuji Mila Hrubá

 14. Petra

  Dobrý den, rádi bychom letěli (2 osoby) buďto od 27. 4. do 1. 5. nebo od 4. 5. do 8. 5., na takový prodloužený víkend nejlépe někam do jižní Evropy. Je nám v celku jedno kam (řešili jsme Řím, Madrid, Barcelonu, Malagu, Athény). Poradíte nám, kde sehnat nějaké super levné letenky, popřípadě, kdy by byl vhodný čas je začít shánět? :) Odlet z Prahy. :) Děkuji. Petra.

 15. Vítězslav Krejča

  Dobrý den,
  potřebovali bychom 2x zpáteční letenky z Prahy do Londýna (HR). Odlet do Londýna 17.11. dopoledne, návrat z Londýna 6.12. po 18 hodině.
  Díky moc

 16. Stiller Miloslav

  Dobrý den, chceme na Srí Lanku, v srpnu až první týden v září, odlet z Prahy, a nejlépe v sobotu, a návrat v neděli , nejlepší termín 4. – 18.(19.) 8. 2018, dvě osoby 58 a 62 let, děkuji moc

 17. Petr

  Ahoj,
  sháním letenky na prázdninový výlet. Chtěli bychom strávit delší dobu(2 – 4 týdny) v nějaké exotické zemi, nejraději Asie, či Jižní Amerika. Na cestu máme vymezený celý srpen – nejsme tedy pevně vázáni termínem a lokalitu také nemáme pevně vybranou. Hledáme tedy nejzajímavější cíl za nejzajímavější peníze. Máte nějaký typ, či alespoň způsob jakým hledat a do kdy čekat s nákupem?

  • Zuzka (ZaleťSi.cz)

   Petr

   Dobrý den, Petře,
   jestli jste opravdu takhle flexibilní, měsíc bych ještě počkala. Za tu dobu zkuste sledovat akce v naší aplikaci (http://zalet.si/Wej0l2), jestli se něco zajímavého neobjeví. Pokud vás v průběhu měsíce nic neosloví, napište znovu a navrhneme vám konkrétní destinaci. :)
   Přeji hezký den
   Zuzka

 18. Honza

  Dobrý den,
  chtěli bychom začátkem července letět na měsíc do Sydney. Nevadí nám letět z nějakých německých letišť, či z Budapeště/Vídně/Londýna.
  Nevěděli byste o nějakých levných letenkách?
  Díky,
  Honza

 19. Hanka

  dobrý den,
  rádi bychom letěli do Dillí ve dnech 04.-05.07.2018 s návratem 03.08.2018. Jsme dva dospělí, jeden mládežník 15 let a jedno dítě 8 let. Chtěli bychom letět z Prahy, Vídně.

  Velice děkuji za případné tipy.
  Pohodové dny,
  Hanka

 20. Tereza

  Ahoj,
  sháním zpáteční letenky z Prahy pro 2 do Bruselu, Amsterodamu, Dublinu, Paříže či Londýna na termín 29.3. – 1.4. 2018. Stačí pouze kabinové zavazadlo.
  Děkuji předem:)

 21. Dobrý den, hledám co nejvýhodnější letenky do Kanady (Calgary/Vancouver) od 24.7. Vím, že je to v sezonu, ale dřív nemůžeme. Potřebujeme k tomu mít i odbavené zavazadlo. Máte o něčem tucha, prosím? Děkuju, Petra

 22. iveta

  ahoj. patram po lacnych letenkach z viedne alebo bratislavy, do Chania v grecku, odlet 12,6,2018 a sptatocny let 19,6,2018. dik

 23. Filip

  Ahoj.
  Hledám letenku Praha (případně letiště v dostupnosti z jižní moravy) – Detroit (Chicago, Toronto cokoliv do pěti hodin autem). 24. srpna tam potřebuju být a odlet tak 28. srpna. Asi před čtrnácti dny šlo do chicaga pod 500 euro a od té doby to dost stouplo. Myslíte, že mám ještě počkat, nebo radši koupit ted?

  Děkuji

  Filip

 24. Ivana

  Dobrý den, pátrám po 2 zpátečních letenkách na Bali, odlet z Prahy. Termínově kdykoli září 2018, optimálně na 14 dní plus minus. Odbavané zavazadlo na osobu podmínkou. Za všechny typy předem díky :-)