Hledám letenku

Hledáte letenku? Chcete poradit s ubytováním nebo s půjčením auta? Jste tu správně, rádi a zdarma Vám poradíme.

Abychom mohli Váš dotaz 100 % odpovědět, prosím odpovězte na tyto otázky:

Kdy byste chtěli letět?

Odkud můžete letět? Pouze z Prahy nebo i z okolních letišť?

Odbavené nebo kabinové zavazadlo?

Na dotazy Vám v této poradně odpovídají zkušení cestovatelé a lovci super levných letenek

Jirka a Mirek

PS: Po publikování dotazu chvilku počkejte, dostáváme hodně dotazů a dotaz se může zobrazit až za nějakou chvilku. Díky za strpení :-)

 

15945 komentářů

 
 1. Kateřina Nováková

  Dobrý den, hledám letenku na Mallorcu pro 4 dospělé a 2 děti (5 a 3 roky) v terminu odlet kdykoli v srpnu a navrat srpen/zari, pocet stravenych dni max. 12-14.
  Děkuji za pomoc

 2. Beata

  Ahoj, hledáme letenku do Calgary (případně do Edmonton). Můžeme letět nejdříve 17.6. a vracet se musíme do 30.7., takže bychom zpět chtěli letět kolem 26.7., ale je nám to v červenci jedno, jen se do jeho konce musíme vrátit, čím déle budeme v Kanadě, tím lépe. Jsem tři dopspělí a jedno dítě do 2 let. Proto potřebujeme najít letenku z nějakých blízkých letišť, pokud možno jen s jedním přestupem (nebo bez přestupu, ale to není pravděpodobné :) ) Jsme z Ostravska, takže jsou pro nás vhodná letiště: Vídeň, Katowice, Kraków, Warszawa,, Wrocław, Praha, Ostrava, Bratislava. Zatím se mi nepodařilo nic najít, nedávno sice byla akce na lety z Vídně, ale nenašla jsme žádné odlety v červnu. Pokud by se dalo sehnat nějakou levnější letenku, tak by nám to pomohlo.

 3. Mila Hrubá

  Dobrý den, našla jsem na vašich stránkách nabídku Berlin- Denpasar, termíny říjen, listopad za cca 8900,-. Po přesměrování na prodejce letenek jsem však už tuto nabídku nenašla. Jak je možné reálně zakoupit letenku, na kterou najdu upoutávku ve vašem systému? Jedná se mi o letenky pro dvě osoby v termínu cca 15.10.- 30.11. na dva týdny. Děkuji Mila Hrubá

 4. Petra

  Dobrý den, rádi bychom letěli (2 osoby) buďto od 27. 4. do 1. 5. nebo od 4. 5. do 8. 5., na takový prodloužený víkend nejlépe někam do jižní Evropy. Je nám v celku jedno kam (řešili jsme Řím, Madrid, Barcelonu, Malagu, Athény). Poradíte nám, kde sehnat nějaké super levné letenky, popřípadě, kdy by byl vhodný čas je začít shánět? :) Odlet z Prahy. :) Děkuji. Petra.

 5. Vítězslav Krejča

  Dobrý den,
  potřebovali bychom 2x zpáteční letenky z Prahy do Londýna (HR). Odlet do Londýna 17.11. dopoledne, návrat z Londýna 6.12. po 18 hodině.
  Díky moc

 6. Stiller Miloslav

  Dobrý den, chceme na Srí Lanku, v srpnu až první týden v září, odlet z Prahy, a nejlépe v sobotu, a návrat v neděli , nejlepší termín 4. – 18.(19.) 8. 2018, dvě osoby 58 a 62 let, děkuji moc

 7. Petr

  Ahoj,
  sháním letenky na prázdninový výlet. Chtěli bychom strávit delší dobu(2 – 4 týdny) v nějaké exotické zemi, nejraději Asie, či Jižní Amerika. Na cestu máme vymezený celý srpen – nejsme tedy pevně vázáni termínem a lokalitu také nemáme pevně vybranou. Hledáme tedy nejzajímavější cíl za nejzajímavější peníze. Máte nějaký typ, či alespoň způsob jakým hledat a do kdy čekat s nákupem?

  • Zuzka (ZaleťSi.cz)

   Petr

   Dobrý den, Petře,
   jestli jste opravdu takhle flexibilní, měsíc bych ještě počkala. Za tu dobu zkuste sledovat akce v naší aplikaci (http://zalet.si/Wej0l2), jestli se něco zajímavého neobjeví. Pokud vás v průběhu měsíce nic neosloví, napište znovu a navrhneme vám konkrétní destinaci. :)
   Přeji hezký den
   Zuzka

 8. Honza

  Dobrý den,
  chtěli bychom začátkem července letět na měsíc do Sydney. Nevadí nám letět z nějakých německých letišť, či z Budapeště/Vídně/Londýna.
  Nevěděli byste o nějakých levných letenkách?
  Díky,
  Honza

 9. Hanka

  dobrý den,
  rádi bychom letěli do Dillí ve dnech 04.-05.07.2018 s návratem 03.08.2018. Jsme dva dospělí, jeden mládežník 15 let a jedno dítě 8 let. Chtěli bychom letět z Prahy, Vídně.

  Velice děkuji za případné tipy.
  Pohodové dny,
  Hanka

 10. Tereza

  Ahoj,
  sháním zpáteční letenky z Prahy pro 2 do Bruselu, Amsterodamu, Dublinu, Paříže či Londýna na termín 29.3. – 1.4. 2018. Stačí pouze kabinové zavazadlo.
  Děkuji předem:)

 11. P.

  Dobrý den, hledám co nejvýhodnější letenky do Kanady (Calgary/Vancouver) od 24.7. Vím, že je to v sezonu, ale dřív nemůžeme. Potřebujeme k tomu mít i odbavené zavazadlo. Máte o něčem tucha, prosím? Děkuju, Petra

 12. iveta

  ahoj. patram po lacnych letenkach z viedne alebo bratislavy, do Chania v grecku, odlet 12,6,2018 a sptatocny let 19,6,2018. dik

 13. Filip

  Ahoj.
  Hledám letenku Praha (případně letiště v dostupnosti z jižní moravy) – Detroit (Chicago, Toronto cokoliv do pěti hodin autem). 24. srpna tam potřebuju být a odlet tak 28. srpna. Asi před čtrnácti dny šlo do chicaga pod 500 euro a od té doby to dost stouplo. Myslíte, že mám ještě počkat, nebo radši koupit ted?

  Děkuji

  Filip

 14. Ivana

  Dobrý den, pátrám po 2 zpátečních letenkách na Bali, odlet z Prahy. Termínově kdykoli září 2018, optimálně na 14 dní plus minus. Odbavané zavazadlo na osobu podmínkou. Za všechny typy předem díky :-)