Hledám letenku

Hledáte letenku? Chcete poradit s ubytováním nebo s půjčením auta? Jste tu správně, rádi a zdarma Vám poradíme.

Abychom mohli Váš dotaz 100 % odpovědět, prosím odpovězte na tyto otázky:

Kdy byste chtěli letět?

Odkud můžete letět? Pouze z Prahy nebo i z okolních letišť?

Odbavené nebo kabinové zavazadlo?

Na dotazy Vám v této poradně odpovídají zkušení cestovatelé a lovci super levných letenek

Jirka a Mirek

PS: Po publikování dotazu chvilku počkejte, dostáváme hodně dotazů a dotaz se může zobrazit až za nějakou chvilku. Díky za strpení :-)

 

16179 komentářů

 
 1. Filip Jakubský

  Zdravím,

  jedeme v pěti lidech do LA 14.září (+-1 den) a zpět nejpozději 12.prosince (+-1 den). S sebou budeme mít každý 1 velké zavazadlo + 1 příruční. Odlet je možný z Prahy a z okolních letišť. Budeme rádi za nějaké doporučení letů, abychom letěli za co nejméně. Předem děkuji :-) a pokud byste měli i nějaké doporučení na co nejlevnější ubytování pro 5 někde v Orange County, tak budeme také rádi :-)

 2. Magnolie

  Dobry den,
  prosim Vas poradite mi se zajimavymi letenkami do Dominikanske republiky.
  Obdobi listopad, prosinec nebo leden 2018 cca na 14 dnu pro 2 dospele a 1 dite(5let).
  Odlet z Prahy anebo okolnich letist – Vieden, Frankt, Berlin, Mnichov
  Predem dekuji

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Magnolie

   Dobrý den Magnolie,

   pokud jste takhle dostatečně flexibilní, tak bych rozhodně počkal na nějakou pěknou akci. :)

   Prozatím doporučuji stáhnout si naši appku -> play.google.com/store/apps/details?id=cz.zaletsi.hlidac a pohlídat danou destinaci. Pak už Vám žádná akce do Dominikány neunikne a pár okamžiků od našeho zveřejnění Vám to v mobilu pípne jako smska.

   Tonda

 3. Dobrý den,
  dalo by se někam ještě narychlo tento víkend na prodloužený víkend po Evropě?
  cca 21.-24.7.?
  Díky
  Jana

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Jana

   Dobrý den Jano,

   šlo by to třeba s Wizzairem z Budapešti do rumunské Transylvánie (Cluj) za 14 stovek. Případně z Norimberka do Milána s Ryanairem (odlet v sobotu) za 16 stovek.

   Pokud by to mělo být z ČR, tak to už jsme na vyšších cenách -> nejlépe Milán z Prahy za 3 700 Kč/os. s Ryanairem tam a Wizzairem zpět.

   Prima den,
   Tonda

 4. Honza

  Zdravím,
  sháním, co nejlevnější zpáteční letenku, z Prahy, případně i okolní letiště v ČR i mimo (Vídeň, Berlín apod.), kamkoliv po Evropě, nejlépe k moři, v ceně i odbavené zavazadlo (velký batoh), odlet kdykoliv, návrat do konce srpna, nejpozději do 25.9., cca tak na týden.
  Děkuji za odpověď Honza

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Honza

   Zdravím Honzo,

   co si třeba zaletět na jih Španělska do Málagy. Půjde to z Norimberku s Ryanairem v termínu od 5. do 12. srpna za 2 230 Kč a za odbavené zavazadlo si připlatíš 20 €/směr.

   Na prázdniny je to moc pěkná cena a neváhal bych. :)

   Tonda

 5. Iveta

  Dobry den,
  rada bych se zeptala, zdali by byly nejake vyhodne letenky z Prahy do Las Vegas nebo San Franciska s odletem 28.9., dale z Las Vegas do Orlanda dne 7.10. a z Miami do Prahy 14.10. Na vsechny lety bychom potrebovali jedno odbavene zavazadlo.
  Predem moc dekuji. Iveta

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Iveta

   Dobrý den Iveto,

   co kdybyste oželeli odlet z Prahy, ale vyměnili ji za Berlín? V tom případě nám tu nyní vychází skvěle kombinace s příletem do SanFran a odletem z Miami za 8 980 Kč -> http://zalet.si/03845T (byť Vás cestou čeká noc v Londýně) a v rámci Améru pak přelet z Vegas do Orlanda takto -> http://zalet.si/qNSjWb (odbavené zavazadlo si dokoupíte přímo na letišti v kiosku za 25 USD) Celkem jsme na 14 tisících, což se mi zdá jako hodně gut a s nákupem bych neváhal. :)

   S pozdravem,
   Tonda

 6. Eliška

  Dobrý den, ráda bych se zeptala na nějaké levné zpáteční letenky do Chorvatska ( co nejblíže moři) v termínu od 12.8 maximálně do 29.7. Termín pobytu by měl být cca 10 dní ale jsem flexibilní. Předem díky za odpověď, Eliška

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Eliška

   Dobrý den Eliško,

   na dovču do Chorvatska cestuje mraky lidí a aerolinky si toho jsou v letní sezoně vědomi. Tomu bohužel odpovídají i vysoké ceny, kdy je poptávka tak veliká, že i navzdory cenám jsou letadla úplně plná. Z Prahy jsme na 5 360 Kč s krátkými přestupy v Záhřebu -> http://zalet.si/GBNy1c anebo o pětistovku dráž přímo -> http://zalet.si/GBNy1c

   Pokud by Vám však nevadil odlet z Katovic, tak se dostaneme na 3 275 Kč/os. s Wizzairem v termínu 13. – 23. 8. v ceně je ovšem jen příruční zavazadlo.

   Z Mnichova by to šlo dokonce za 2 870 Kč/os. opět jen s příručními bágly v termínu 15. – 22. 8. s Eurowings. (s odbavenou batožinou pak 4 175 Kč/os.)

   Tak snad si vyberete. :)
   Tonda

 7. Tom Zverina

  Ahoj, fandím vám a tak dávám šanci;): nejspíš v březnu 2018 bych chtěl už sám nebo ve dvou(kdyz se někdo najde) letět do Kambodže. Nejlépe odlet v sobotu návrat take po 2 týdnech. Odlet muže byt nejen z Prahy ale i Dresden,Mnichov,Vídeň,Blava,Krakov i snad z Frankfurtu. Cestují s batohem tak i odbavene zavazadlo. Diky Tom tel 725 572 962

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Tom Zverina

   Čauko Tome,

   nejdříve díky za podporu! Pokud plánuješ letět do Kambodže až v březnu příštího roku, tak bych si na Tvém místě počkal na nějakou zajímavou akci. :)

   Aby Ti neunikla, tak doporučuji download naší appky -> play.google.com/store/apps/details?id=cz.zaletsi.hlidac a nastavení hlídání právě této destinace. Jakmile pak hodíme na web akci, tak o ní víš mezí prvními!

   Tonda

 8. Mirka N.

  Ahoj, hledám letenku na 25.7., nejlépe. Odlet z Londýna, je jedno, ze kterého letiště, do Prahy. Čas nejlépe ráno kolem 9.hod až 14.hod. 1 kabinové zavazadlo + 1 odbavené z. do 20 kg.
  Děkuji

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Mirka N.

   Ahoj Mirko,

   nejlevněji by to šlo 24. 7. večer se Smartama za 3,5 tisíce včetně odbaveného zavazadla s limitem 15 kg (http://zalet.si/CsYvkp). Toho 25. večer s Britama už jsme na 4,5K, byť máš v ceně zavazadlo do 23 kg (http://zalet.si/sbqok1). Případně 26/7 s Wizzairem z Lutonu do Prahy za 2 650 Kč/os. + odbavený bágl s limitem 23 kg za 720 Kč a jsme taky na téměř 3,5K..

   Zdraví Tonda

 9. Vladimír

  Ahoj, hledám co nejlevnější zpáteční letenku z Prahy nebo Drážďan kamkoliv, kdykoliv, pro 5 osob (2 dospělí + 3 děti), bez zavazadel. Jen tak se proletět… Jediná podmínka je návrat ve stejný den, resp. bez přenocování a pokud možno alespoň jeden směr let za světla. Díky Vladimír.

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Vladimír

   Ahoj Vladimíre,

   navrhoval bych letět do Bergama v blízkosti Milána. Ve čtvrtek 14. září by to z Prahy dopoledne s Ryanem, projdete město, dáte pizzu a večer domů s Wizzairem. Cena vychází na 850 Kč/os. a to mi přijde gut! :)

   Zdraví Tonda

 10. Alena

  Dobrý den,sháním levné letenky. Chtěla bych letět se 2 dospělými dcerami na prodloužený víkend ( 7.9 až 10.9.) někde v Evropě, ale ne sever Evropy. Stačila by nám příruční zavazadla a odlet z Česka, Vídně, Bratislavy, Katowic, Krakova, Wroclavi.

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Alena

   Dobrý den Aleno,

   co takhle letět z Ostravy do Milána (Bergama) od čtvrtka do neděle za 800 Kč/os. s Ryanairem anebo z Bratislavy do bulharské Sofie od pátku do neděle za 1 200 Kč/os. s Wizzairem.

   Prima den, Tonda

 11. Jitka Hatašová

  Dobry den…shanime 4 letenky pro dospele a 1 letenku pro dite veku 4let do Bangkoku v obdobi od 15.12.2017 do 5.1.2018. Zavazadla budeme mit jak k odbaveni tak prirucni. Dekuji Jitka

   • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

    Jitka Hatašová

    Dobrý den Jitko,

    ve Vámi požadovaném termínu se dostaneme pod hranici 15 tisíc za předpokladu, že by Vám nevadil odlet z Mnichova nebo Vídně a noc strávená na cestě -> http://zalet.si/b2myco je tam možnost jak z Bavorska se zastávkou v Abu Dhabi za 14K/os. s luxusními Etihad nebo pak z Vídně trochu dráže s Ukrajinci. :)

    Případně letět o pár dní déle z Vídně s Qatarci. To si taktéž užijete, ale delší stopce v Doha se nevyhnete -> http://zalet.si/i1Tq0Q

    Zdraví Tonda

    • Jitka Hatašová

     Tonda Jelinek

     Dobrý den Tondo, děkuji za odpověď. Máme už vybrany let, bohužel jsem ale zjistila, že mám neplatný pás na jméno za svobodná. Dá se do rezervace letu uvést číslo momentálně neplatného pasu (a pak ji změnit), nebo musím zadat až číslo nového pasu????

     Díky za odpověď.
     Jitka

 12. Veronika

  Zdravím,
  právě mi přišlo přijetí na studijní Erasmus. Ráda bych na letence ušetřila co to jen půjde.
  Mířím do Lisabonu. Odlet bych chtěla okolo 6.září, mohu dříve i později, ale 11.září už mám první školní den, na tom nesmím chybět. Letenku chci jen jednosměrnou.
  Jsem z Ostravy, takže příhodný by byl pro mne let z Ostravy a Katowic, případně Praha,Brno, Bratislava, jiná místa by se hádám už mohla prodražit kvůli vlaku, ale nebráním se ničemu. Co se týče přestupů, nikdy jsem neletěla letadlem a letím sama, takže bych si to nerada komplikovala, ale pokud by to mělo valný vliv na cenu, tak opět “ nebráním se ničemu“
  S sebou si povezu kufr, zrcadlovku a notebook, obojí bych chtěla mít u sebe.

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Veronika

   Ahoj Verčo,

   to je gut, Erasmus je sranda. Doufáme, že si pobyt v Lisabonu pořádně užiješ. :)

   Nejlépe se tam dostaneš přímo z Prahy 4. září za 3 806 Kč -> http://zalet.si/8j6Yx3 včetně odbaveného zavazadla s limitem 23 kg. O 3 stovky dráž to jde s ČSA i toho 6. září.

   Pokud bys raději letěla z Katovic, tak to jde taky. Na palubě Wizzairu 6. září za 1 730 Kč – letenka a za 1 140 Kč ještě dokoupíš odbavený bágl. Takže budeš na necelých 3 litrech. Komfort však bude o něco menší než v první variantě…

   Tak ať se daří. Zdraví Tonda

 13. Magnolie

  Dobry den
  prosim Vas hledam levne letenky pro 2 dospele a 1 dite (5let) do Dominikanske Republiky (Puerto Plata idealne, ale i alternativa Santo Domingo nebo Punta Cana) z Prahy, ale neni problem odlet z Mnichova, Franktfurtu, Berlina nebo Vidne. Ne pres Ameriku a Kanadu. Doba listopad, prosinec nebo leden 2018 na dobu cca 14 dnu. Predem moc dekuji.

 14. Magnolie

  Dobry den
  prosim Vas hledam levne letenky pro 2 dospele a 1 dite (5let) do Dominikanske Republiky (Puerto Plata idealne, ale i alternativa Santo Domingo nebo Punta Cana) z Prahy, ale neni problem odlet z Mnichova, Franktfurtu, Berlina nebo Vidne. Ne pres Ameriku a Kanadu. Doba listopad, prosinec nebo leden 2018 na dobu cca 14 dnu. Predem moc dekuji.

  • Jirka Spolek - www.zaletsi.cz (ZaleťSi.cz)

   Magnolie

   Dobrý den,

   jestli jste takhle časově flexibilní, tak bych počkal na nějakou pěknou akci od Francouzů, zatím času do odletu dost. Škoda, že nemůžete letět přes tu Ameriku, tam se dají sehnat letenky na leden za 13 758 Kč v kombinaci Iberie a American takto: http://zalet.si/C60ER3

   Jirka

 15. Barbora

  Zdravím,
  hledáme s přítelem jednosměrnou letenku do Valencie, kam jedeme na začátku září (nejpozději 4.9.) na půlroční výměnný pobyt tudíž s velkým zavazadlem k odbavení za každého. Jsme z Ostravy, ale odletět můžeme odkudkoliv.
  Děkujeme moc.

  • Jirka Spolek - www.zaletsi.cz (ZaleťSi.cz)

   Alexandra

   Dobrý den Alexandro,

   jasný, tady to je:

   4. 10. – 11. 10. z Vídně s Pegasusem za cca 1950 Kč/os. tam i zpět, nejlevněji na flypgs.com

   Jirka

 16. Daniel Přikryl

  Zdravím, hledám letenky na Ibizu, nejlépe z Prahy, Brna.
  Odlet 14. – 16. 8. a návrat 23. – 24. 8. pro dva dospělé a 12 letou dceru

 17. Simona

  Ahoj, v prosinci bychom chtěli letět na Srí Lanku v termínu cca od 16.12. -1.1., tři dospělí. Nebyla by k mání nějaká levná varianta? Popřípadě je nějaká šance, že půjdou ceny alespoň trochu dolů. Děkuji moc za radu Simona

   • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

    Simona

    Dobrý den Simono,

    přes Vánočky a Nový rok jsou letenky kamkoliv do světa vcelku nastřelené. Z Prahy by to šlo za slušných 15 764 Kč -> http://zalet.si/epVtYU s Ukrajincema (cestou tam je tam však delší stopka v Kyjevě). V termínu 13. – 26. 12. by to šlo i s KLM o něco levněji a hlavně bez nutnosti noci na cestě -> http://zalet.si/7QdRTo (3. možnost). Případně vyrazit z Mnichova za 14 803 Kč -> http://zalet.si/7QdRTo (ale zase noc – tentokráte v Dubaji).

    Cena 15 tisíc je na vánoční svátky pohodová a osobně bych zkusil maximálně pár týdnů počkat a případně brát. :) Ceny dolů rapidně klesat nebudou..

    Tonda

 18. Alena

  Dobrý deň,
  hľadám spiatočnú letenku do Zurichu (najlepšie z Viedne) odlet – 5., 6., alebo 7.10. – nazad 9., 10., 11.10.2017. Ďakujem pekne. Alena

 19. Dobrý den, rádi bychom k moři v termínu 21.7-6.8. z Prahy, Vídně, Frankfurtu, Mnichova 2 dospělí a 2děti(6a8let) minimálně s jedním velkým zavazadlem. A pak v jakémkoli termínu levnou letenku do Košic.
  Děkuji moc Eva

 20. Terka

  Ahoj, prosím o pomoc s hledáním letenky do Amsterodamu a Dublinu. Rádi bychom, aby byl let nejlépe přímý a hlavně z Prahy. Datum odletu 28.9. nejlépe na 4 dny = prodloužený víkend – do neděle 1.10. a nebo týden poté 5.10. – 8.10. 2017. Nejspíše postačí jen kabinové zavazadlo:) Vždy let Praha – Amsterodam / Praha – Dublin – rozmýšlíme a zvažujeme a konečné slovo pro destinaci padne i s cenou letenek:) Díky předem za pomoc!

 21. Terka

  Ahoj, prosím o pomoc s hledáním letenky do Amsterodamu a Dublinu. Rádi bychom, aby byl let nejlépe přímý a hlavně z Prahy. Datum odletu 28.9. nejlépe na 4 dny = prodloužený víkend – do neděle 1.10. a nebo týden poté 5.10. – 8.10. 2017. Vždy let Praha – Amsterodam / Praha – Dublin – rozmýšlíme a zvažujeme a konečné slovo pro destinaci padne i s cenou letenek:) Díky předem za pomoc!

 22. Kateřina

  Dobrý den, .
  potřebovala bych se dostat 8.12.2017 do Edinburgu (UK) a 10.12.2017 zpět.
  Termín je pevný. 2 dospělí a 2 děti (8 + 13 let).
  Odlet z Vídně, Brna, Ostravy nebo Bratislavy.
  Děkuji předem.

  • Jirka Spolek - www.zaletsi.cz (ZaleťSi.cz)

   Kateřina

   Dobrý den Kateřinu,

   nejlevněji mi vychází Edinburg z Katowic s Ryanairem na tyhle dny za 1500 Kč, druhá nejlevnější je pak Praha za 2500 Kč s Easyjetem. Nic levnějšího tam nebude, jestli musíte letět v tyhle dny, šel bych do toho.

   Jirka

 23. Stano

  Dobrý den, nevěděli byste prosím o nějakých levných letenkách kamkoliv k moři za sluníčkem během srpna? Ideálně v druhé polovině. Odlet z celé ČR, SR, Berlín, Vídeň, Budapešť. Děkuju! =)

 24. Míša Slavníková

  Dobrý den,
  hledám co nejlevnější letenky Brno nebo Víden nebo Praha-Londýn v rozmezí 3.-10.9.2017 Děkuji předem