Hledám letenku

Hledáte letenku? Chcete poradit s ubytováním nebo s půjčením auta? Jste tu správně, rádi a zdarma Vám poradíme.

Abychom mohli Váš dotaz 100 % odpovědět, prosím odpovězte na tyto otázky:

Kdy byste chtěli letět?

Odkud můžete letět? Pouze z Prahy nebo i z okolních letišť?

Odbavené nebo kabinové zavazadlo?

Na dotazy Vám v této poradně odpovídají zkušení cestovatelé a lovci super levných letenek

Jirka a Mirek

PS: Po publikování dotazu chvilku počkejte, dostáváme hodně dotazů a dotaz se může zobrazit až za nějakou chvilku. Díky za strpení :-)

 

13554 komentářů

 
 1. Milan Hozák

  Hledám letenku pro 3 osoby, odlet cca od 30.1.2017, pobyt cca 16-18 dnů, odlet ČR, Německo …, cesta do VIetnam – Saigon.

  Předem díky za pomoc

 2. Petra

  Ahoj. Muzu poprosit nejlevnejsi let do Calgary z Prahy nebo okolnich letišť buď jednosměrna okolo 12.12. Nebo zpatecni tam okolo 12.12. A zpet okolo 5.5.-10.5.2017. Alespoň jedno odbavene zavazadlo min 20kg.
  Dekujuu

 3. Dobrý den, prosím hledám nějakou výhodnou letenku do Dominikánské republiky prosinec, leden . Poletíme s 16 měsíčním prckem. Pokud možno odlet Vídeň, Praha. Pokud víte i o nějakém last minute tak taky není problém díky za pomoc

 4. Klára

  Ahoj, mám cestovatelský oříšek. Potřebuji sehnat letenku z ruského Chabarovsk do Miami s jedním odbaveným zavazadlem v termínu cca 14.-23.1. 2017

  Děkuji.

 5. Zuzana

  Dobrý den,
  sháníme letenku pro 4 osoby do Cancunu v termínu od 1.3., nejméně na 15 dní, nejlépe odlet z Prahy, ale v rámci úspor klidně i okolní letiště. Max jeden přestup. Koukáme na to už od října a pořád se cena pohybuje kolem 15000 Kč, máme už koupit nebo ještě čekat? :-)
  Děkuji mooc

 6. Radek

  Dobry den,
  shanim letenku pro dva do Thajska nebo Filipiny.
  Termin odletu od 26 do 29.12. termin priletu plus minus 15.1.
  Misto odletu: cesko, nemecko, Viden, Bratislava nebo Budapest.
  dekuji za jakoukoliv radu.

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Radek

   Dobrý den, Radku,

   v tomto exponovaném termínu vychází z pohledu cen letenek lépe Thajsko. Já bych s nákupem neotálel a prubnul bych tuto variantu: Praha – Bangkok, 28. 12. – 15. 1. za 14 719 Kč/os, kde máte navíc v obou dvou směrech delší stopovery v Pekingu, které díky bezplatným tranzitním vízům můžete využít k návštěvě čínské metropole. -> http://zalet.si/Qf05ua

   Hezký den, Tonda

 7. Tereza Štěpánová

  Sháním letenku pro 4 lidi v termínu 27.4. – 8.5.2017 z Prahy do NY a zpět s jedním odbaveným zavazadlem. Nemám problém si najít letenku přes Váš portál sama, spíš mne zajímá, jaký máte názor na společnosti British Airways, Iberia, American Airlines…? Jaký přepravce je podle Vás nejlepší? Nepočítám, jestli mne letenka vyjde o pár stovek dráž, spíš aby byla cesta pohodlná. Také se zeptám na přestup v Londýně, kolik minimálně je třeba si dát času? Díky moc za radu a mějte se hezky :-)

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Tereza Štěpánová

   Dobrý den, Tero,

   když koukám na dostupné varianty pro zmíněný termín, tak již lépe rozumím i Vašemu dotazu. :) Vzhledem k možným kombinacím bych se snažil preferovat BA (lehce lepší než AA), případně AA (standard průměr) naopak vyhnul bych se Iberii, když je ta možnost. Takže vidím, že kombo BA a AA vyjde pohodlně s pěknými časy na přestup.

   Co se týče druhého dotazu, tak přestupy jsou garantované, tudíž se nemusíte bát že byste návazný spoj nestihla. Minimální doporučovaný čas na přestup na Heathrow bývá 60 minut v rámci terminálu a 90 minut mezi terminály. Na který terminál Vámi vybrané lety přiletí resp. odletí se můžete podívat na této stránce -> http://www.heathrow.com/airport-guide/which-terminal. :)

   Hezký zbytek dne,

   Tonda

 8. Michaela

  Dobrý den,
  sháním levné letenky na Kubu, cesta únor, březen 2017. Děkuji

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Michaela

   Dobrý den, Míšo,

   mohla byste nám, prosím, upřesnit jak flexibilní jste s místem odletu a jak dlouhou dobu si plánujete na Kubě užívat?

   Takhle od boku bych to viděl například takto: Vídeň – Havana, 1. – 14. 2. za 14 637 Kč -> http://zalet.si/b9SeLV

   Zdraví, Tonda

 9. Olga Mazouchová

  Dobrý den, „prošvihla“ jsem nabídku „v létě na Island“, tedy hledám v období 6-8/2016 na 8-12 dní odlet Praha, Brno, Vídeň, Bratislava, Katowice, Ostrava (prostě ČR a okolí – autem, vlakem a autobusem také jezdit umíme a jsme odolní), děkuji moc

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Olga Mazouchová

   Dobrý den, Olgo,

   byť jste nezmiňovala Berlín, tak Vám doporučím termín 8. – 19.6. s odletem právě z Berlína, jelikož na letní období vychází v současné době nejlépe letenky s Germanwings za slušných 4 328 Kč ve výše zmíněném termínu. Německá metropole je dobře dostupná z Prahy buď po železnici s ČD nebo autokary společností Student Agency či Flixbus za „několik stovek“.

   Mějte se prima. :)

   Tonda

 10. Martin

  Dobrý den, hledám zpáteční letenku na jakékoli letiště na Tajwanu.

  Cestovní období: 1. – 20. února (cca 10 – 16 dní)
  Odlet z Prahy a všech okolních letišť (Berlín, Vídeň, Vratislav, Katowice, Mnichov)
  Cestuji pouze s kabinovým zavazadlem.

  Děkuji