Hledám letenku

Hledáte letenku? Chcete poradit s ubytováním nebo s půjčením auta? Jste tu správně, rádi a zdarma Vám poradíme.

Abychom mohli Váš dotaz 100 % odpovědět, prosím odpovězte na tyto otázky:

Kdy byste chtěli letět?

Odkud můžete letět? Pouze z Prahy nebo i z okolních letišť?

Odbavené nebo kabinové zavazadlo?

Na dotazy Vám v této poradně odpovídají zkušení cestovatelé a lovci super levných letenek

Jirka a Mirek

PS: Po publikování dotazu chvilku počkejte, dostáváme hodně dotazů a dotaz se může zobrazit až za nějakou chvilku. Díky za strpení :-)

 

12712 komentářů

 
 1. Tereza Korvasová

  Dobrý den, hledám levné letenky do Londýna pro dvě osoby v termínu od 11.7 – 20.7 s cca 4- denním pobytem. Letět můžeme z Prahy, Ostavy, Vídně nebo Bratislavy. Děkuji za odpověď.

 2. Janek

  Ahoj,
  chci zpáteční letenku Praha – Tel Aviv prosinec nebo leden na 5-10 dní s asi odbaveným zavazadlem.
  Zatím jsem našel lupeny za cca 3.300,- ale věřím, že to musí jít ještě stlačit 😉

 3. Lucie

  Zdravím,
  hledáme s přítelem cenově příznivé letenky k moři ideálně do Řecka, na termín 24. – 31.8. 2016. Můžeme letět nejlépe z Prahy ale i okolních letišť.
  Předem moc děkuji za jakýkoliv tip.

 4. Filip

  Dobrý den,
  chtěl bych ve 2 vyrazit na dovolenou teď během července, termín je mi nějak jedno jen musím být do 31.7 zpět a chtěli bychom minimálně 12 dní. Denně sleduji a aktualizuji Vaše příspěvky a čekám na vhodnou příležitost za super cenu. Nicméně hledám i přes všechny letecké společnosti a stále nemohu nic, co by mi přesně sedlo nají. Odletět bych mohl teoreticky odkudkoliv, kam bych se dopravil (Čechy, Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, Maďarsko). Rozpočet mám 20tis. na osobu. Přál bych si nejraději nějaký ostrov jako Bali, Maledivy, Mauritius, Seychely, Thajsko atd. ale nebráním se ani úplně jinému řešení. Rád cestuji, ale v Asii jsem zatím nebyl a mám z ní trochu respekt, takže se bojím nechat se vyhodit někde v Kuala Lumpur nebo v Kolombu a hledat pak dopravu, kterou se dostanu na 400km vzdálený hotel. Proto bych si to nejprve raději ošahal něčím jednodušším jako je Bali nebo nějaké jiné ostrovy a další rok se posunul dál. Rád si ale nechám poradit pokud se mýlím.

  Prosím o radu či nějaké návrh pokud je to možné.
  Děkuji moc Filip