Hledám letenku

Hledáte letenku? Chcete poradit s ubytováním nebo s půjčením auta? Jste tu správně, rádi a zdarma Vám poradíme.

Abychom mohli Váš dotaz 100 % odpovědět, prosím odpovězte na tyto otázky:

Kdy byste chtěli letět?

Odkud můžete letět? Pouze z Prahy nebo i z okolních letišť?

Odbavené nebo kabinové zavazadlo?

Na dotazy Vám v této poradně odpovídají zkušení cestovatelé a lovci super levných letenek

Jirka a Mirek

PS: Můžete nalézt některé letenky, které se tváří, že jsou levnější, než ty, co doporučujeme. Velice často jde o nabídky, kde chybí poplatek za platbu kartou, či cena letenky je udávaná v Kč, ale zaplatíte ji s nevýhodným EUR kurzem.

 • Anonymní

  Dobrý večer,

  nejpohodlněji a nejdráž to vychází se Smartwings z Prahy za 7902 Kč zpáteční. (www.smartwings.cz prakticky jakékoliv datum).

  Pokud jste mobilní a můžete dojet autem na letiště do Frankfurtu, tak z něj na data 8. 6. – 15. 6. (8 dní) stojí letenka 6383 Kč. Rezervovat např. zde: http://goo.gl/0qnYP (Odlet z: Frankfurt, Přílet do: Zakinthos).

  Bohužel Easyjet začne Zakinthos rozlétávat z Milána až od 30. června, takže pokud byste mohla letět až 30. června, pak na stránkách Easyjetu (www.easyjet.com) zakupte letenku 30.6. – 11.7. z Prahy do Milána a poté zakupte další letenku na 30.6. – 10.7. z Milána na Zakinthos. Na zpáteční cestě je nutné nocovat v Miláně na ranní let, přesto celková cena za letenku včetně všech poplatků vychází nyní na 4058 Kč za osobu s kabinovým zavazadlem. :-)

 • Miroslav

  Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, jak bych se mohl dostat v květnu levně do Dillí? Díky moc za radu!

  • Anonymní

   Dobrý den,

   do Dillí se můžete dostat např. 20. – 27. května 2011 z Prahy za 11 500 Kč. Tuto letenku můžete nalézt například zde: http://goo.gl/0qnYP.

 • Katerina Mcglynn

  dobrý den, hledám letenku do Říma v dubnu. Koncem měsíce by bylo lepší, a hlavně ne v období Velikonoc. 4 osoby. Díky Katka

  • Anonymní

   Dobrý den,

   koukali jsme se na letenky a vypadá to takto:

   Odlet z Prahy vychází nejlevněji s Wizzairem http://www.wizzair.com, např. 18. – 20. dubna – cena 2374 Kč, pokud jste člen Xclusive, nebo 2914 Kč/os. zpáteční, pokud nejste členem klubu.

   Odlet z Brna vychází opět s Wizzairem např. na termín 15. – 22. dubna na 1564 Kč, pokud jste členem Xclusive, pokud nejste členem klubu Xclusive na 2104 Kč

   Odlet z Lipska na stránkách Ryanairu http://www.ryanair.com, vychází okolo 1600 Kč/os., ale tady bychom doporučovali ještě počkat tak na konec ledna / začátek února, kdy by měla letenka doufejme mírně zlevnit.

   Všechny ceny jsou zpáteční, s kabinovým zavazadlem do 10 kg, včetně všech možných i nemožných poplatků. :)

   Doporučujeme odlet z Brna (vyjde to nejlevněji) nebo zariskovat a čekat, jestli Ryanair nezlevní odlety z Lipska.

 • Poplis Poplis

  zdravím potřeboval bych letenku z praha,brno,viden,budapešť(při vyrazně nižší ceně mnichov,frankfurt,..) do Taškentu (TAS) v datu od 10-16.3
  Odlet bych nejraději zachoval 10.3 (přílet do TAS 11.3 brzy rano) ale odlet by se dal o nějaký den posunout….bohužel mi utekla akce uTair.
  Nějaké návrhy?mám ještě počkat?třeba do ledna?nebo raději zakoupit co nejdříve?

  • Anonymní

   Dobrý den,

   ta akce uTairu byla opravdu velmi dobrá, do zemí bývalého Sovětského svazu bude těžké najít letenku za podobnou cenu. Aktuálně to vychází nejlevněji z Budapešti za 9083 Kč, v případě odletu z Prahy za 11 044 Kč. Tyto letenky můžete najít například zde: http://goo.gl/0qnYP. Akce se u uTairu opakovat nebude (byl to chybný tarif), pokud tedy vyloženě potřebujete v březnu do Taškentu, nečekali bychom a letenku koupili.

   • Poplis Poplis

    děkuji za odpověď.aspoň už nemusím čekat na akci uTair :)
    můžete se prosím rozepsat o te možnosti z budapeště?za 9tis nemůžu nic najít v mém termínu.A z prahy jsem našel taky nejlevnější jen za 12tis.
    děkuji

    • Anonymní

     Pokud by vám nevadil přílet o 24 hodin dříve (10. 3. ve 3:00 ráno) a odlet 14. 3., pak klikněte na tento vyhledávač http://goo.gl/0qnYP

     a zadejte odlet z Budapešť (BUD), přílet do Taškent (TAS) a data 9. 3. – 14. 3. Aktuální cena je oněch 9083 Kč.

     Pokud byste trval na odletu 10. 3. a mohl byste posunout návrat na 14. 3., pak vás letenka z Budapeště bude stát 10 571 Kč.

     V případě fixních termínů tj. 10. 3. – 16. 3. by to vyšlo už lépe z Prahy, kde to je o pár desetikorun dražší než z Budapešti. Vyšlo by to na 12 974 Kč. V tomto případě zadejte odlet z: Praha, Přílet do: Taškent.

     Všechny lety jsou jinak s přestupem v Moskvě.

 • Katka

  Dobrý den, plánujem výlet v září 2012 na Kubu a sháníme letenky klidně už i teď…nějáká rada u koho a kdy nejlépe nakoupit?
  Díky Katka

  • Anonymní

   Dobrý den,

   aktuálně cena letenky je 16 561 Kč na 12. – 17. září při odletu z Vídně s tím, že je nutné změnit v Londýně letiště a přečkat noc.

   Z Prahy, například na termín 9. – 22. září to vychází na 17 805 Kč, kde je v obou směrech dvouhodinový přestup v Moskvě.

   Letenky za tyto ceny můžete vyhledat zde: http://goo.gl/0qnYP.

   Je velká škoda, že USA mají stále embargo na lety do Kuby, takže nelze použít kombinaci – levně se dostat do USA a k tomu zakoupit přískok třeba z Miami do Havany, proto jsou ceny letenek takové, jaké jsou.

   Pokud na Kubu nutně potřebujete, s letenkami bychom moc neotáleli. V opačném případě, pokud vám záleží především na ceně letenky, můžete zariskovat a počkat si na akční nabídku některé aerolinky někdy v dubnu/květnu, kdy by cena za letenku mohla klesnout na hranici 12 – 14 000 Kč.

 • Martin

  Dobrý den,
  rád bych, nejlépe v druhé polovině dubna na prodloužený víkend do Paříže.
  Nemáte nějaký dobrý tip?

  Díky Martin

  • Anonymní

   Dobrý den,

   nejlevnější letenka z Prahy (PRG) do Paříže (CDG) vychází na termín 12. – 15. dubna, kdy vás to při platbě visa electron a kabinovým 10kg zavazadlem vyjde na 2 047 Kč zpáteční (Easyjet – http://www.easyjet.com). Na pozdější termín, například na 19. – 22. dubna to vychází 2 397 Kč.

   Jestli to nemáte daleko do Bratislavy a nevadí vám trochu riskovat, můžete si počkat na cca konec února, kdy by mohla letenka s Ryanairem (www.ryanair.com) stát okolo 1 000 Kč za zpáteční. Ovšem pozor, Ryanair lítá na vzdálenější letiště Beauvais (BVA).

 • Martina

  Ahoj,
  sháním spojení z Prahy do Terstu nebo Lublaně (podle toho, které vyjde levněji) na konec března. Neporadíte, prosím?

  • Anonymní

   Zdravíme a rádi poradíme :-)

   Nejlevněji z Prahy do Terstu to vychází za 4 484 Kč s Lufthansou (včetně odbaveného zavazadla) na data 24. 3. – 29. 3. například zde: http://goo.gl/tVKsZ

   Alternativou je low-cost z Prahy do Benátek (letitě Treviso) s Wizzairem (www.wizzair.com), kde se cena za letenku s kabinovým zavazadlem pohybuje okolo 1 800 Kč (například termín 13. 3. – 20. 3 vychází na 1 834 Kč pro nečleny, pro členy Xclusive za 1 078 Kč) a dále to dojet například vlakem (z Venezia Mestre Station to jede asi 2 hodiny a mělo by to stát cca 11 €). V současné době má Wizzair „akci“, ve které vyhnal víceméně ceny nahoru a zítra je snad zase sníží, takže doufáme, že cena během několika dní mírně klesne. :-)

 • Mira

  Ahoj. Sháním letenku do vancouveru (červen, červenec, srpen, ještě nevím přesně).
  Poradíte prosím? Děkuji

  • Anonymní

   Ahoj Míro,

   nepíšete na jak dlouho (ceny se liší, jestli je doba pobytu týden, měsíc či tři měsíce), ale pokud by vám nevadilo letět z Budapeště a zpět ze Seattlu (kousek od Vancouveru), tak pak cena vychází na 31.5. – 13. 6. na 14 403 Kč tam i zpět. Do tohoto vyhledávače http://goo.gl/0qnYP zadejte odlet z: Budapešť (BUD), Přílet do: Vancouver (YVR), pak klikněte na návrat z jiného města a napište do kolonky Odlet z (návrat): Seattle (SEA) a Přílet do (návrat) Budapešť (BUD). Jinak je dost možné, že British Airways nasadí nějakou zajímavou akci, ale tohle je dobrá cena! :-)

 • José

  Ahoj,
  sháním letenky do Paříže a zpět někdy na začátek září. Poradíte mi prosím?

  • Anonymní

   Ahoj José,

   určitě zavíteje na stránky Easyjetu (www.easyjet.com), kde najdete příjemné ceny z Prahy (PRG) do Paříže (CDG). Jako příklad můžete letět na víkend 7.9. – 9.9. za 1 536 Kč tam i zpět, včetně všech poplatků. V tomto případě bychom asi neváhali a letenku rovnou koupili, cena dooost dobrá! :-)

 • Vesli

  Ahoj, slo by sehnat levne letenku do Los Angeles? Nekdy v lete :) Dekuji

  • Anonymní

   Zdravíme Vesli,

   do Los Angeles v létě? Není problém. :-) Nepíšete na jak dlouho a který měsíc, ale třeba 5. 6. z Budapeště (BUD) do Los Angeles (LAX) a zpět 13. 6. z Los Angeles (LAX) do Budapeště (BUD) stojí momentálně 15 106 Kč. Do L.A. v létě pod patnáct tisíc je spíš zázrak, takže cena dobrá. Tuto kombinaci můžete nalézt zde: http://goo.gl/QFjyP

 • Jani

  Ahoj J :-)
  Hledám zpáteční letenku na únor LNK/OMA-LAX/SNA, letiště mi jsou jedno, z kterého na které. Ideální by bylo, aby to bylo na cca plus mínus 4 dny a zahrnovalo to v sobě víkend:) Stačí i nějaký tip, kde hledat nebo jakou společnost zvolit.
  Děkuju moooc.

  J

  • Anonymní

   Ahoj Jani,

   hm, dostat se ze středu USA na západní pobřeží na některý z únorových víkendů je pěkný oříšek. :-) Z Omahy (OMA) toho moc nelítá a z Lincolnu (LNK) to je ještě horší. Pokud bys mohla popojet cca 100 mil do Kansas city (MCI), pak se dá sehnat zpátečka s Frontierem okolo čtyřech tisíc zpáteční. Ještě určitě doporučíme nevynechat letiště v San Diegu (SAN), kde je sem tam nějaká ta konkurence a tudíž levnější ceny. Kromě klasických společností (Delta, US Airways, United) určitě doporučíme sledovat low-costy typu Jet Blue (www.jetblue.com) či americký legendární Southwest (www.southwest.com) nebo Frontier (www.flyfrontier.com). Jinak to vychází 5 – 6 tisíc prakticky s jakoukoliv aerolinkou na jakýkoliv víkend.

   • Jani

    Děkuji, děkuji :-)

 • Vaclav

  Dobrý den,

  mohl byste mi poradit s letenkou z Prahy do Ženevy? Rád bych navštívil tamní autosalon. Nejlépe 13.3. let tam ráno a návrat večer… Popřípadě tam 12.3. a zpět 13.3.!

  Děkuji mockrát!!

  • Anonymní

   Pěkné dobré dopoledne,

   koukali jsme se na tu letenku a s klasickou společností to z Prahy vychází na 7 994 Kč (viz zde: http://goo.gl/SrXPA). Aerolinky bohužel na těchto krátkých jednodenních letech vydělávají nejvíce.

   Ovšem, pokud by vám nevadilo přestupovat a spokojil byste se pouze s kabinovým zavazadlem, můžete to letět low-costově za 3 050 Kč tam i zpět z Prahy. :-) Jak rezervovat tuhle letenku? Klikněte si na stránky Easyjetu (www.easyjet.com) a zakupte si postupně tyto jednosměrné letenky: Praha => Amsterdam 12.3., Amsterdam => Ženeva 12.3. (odlet 21:00 z Amsterdamu) a zpět Ženeva => Londýn Gatwick 13.3. (odlet v 16:25 z Ženevy), a Londýn Gatwick => Praha 13.3. Na přestup v Londýně máte něco málo přes hodinu, LZE to stihnout, ale je to přeci jenom menší risk. :) Abyste se tomu krátkému přestupu vyhnul, můžete odletět z Ženevy dřívějším letadlem a pak to stihnete v pohodě. :-)

 • Martina

  Ahoj, potřebovala bych poradit: sháním letenku do Montrealu 22. 4.- 7. 5. Odlet idealně Praha, ale může být i Vídeň, Krakow…
  Předem moc děkuji!

  • Anonymní

   Ahoj Martino,

   zatímco letenka z Prahy díky nízké konkurenci stojí na daný termín 18 630 Kč, našli jsme z Budapešti na dané termíny zpáteční za 12 082 Kč včetně všech poplatků. Tuhle letenku najdeš v tomto vyhledávači http://goo.gl/YX4ob a potom vlevo dole klikneš na šipku „rozšířené preference“ a napíšeš do prvního řádku „preferované společnosti“ Brussels Airlines a do druhého řádku Air Canada. Klikni na Vyhledat a hle: Cena 12 082 Kč tam i zpět. :-) Cena hooodně dobrá, v tomto případě doporučujeme letenku brzo koupit, než to zdraží.

   • Martina

    Ahoj,
    diky za odpověď, nakonec jsem ji sehnala za necelých 12 000 z Vídně a teď se mlátím hlavou o zeď, bo ji dneska maji z Vidně do Montrealu za 8 500,- Kč (da se najít přes momondo a travelpapa). Můžete to dát jako tip ostatním…

    • Anonymní

     Ahoj Martino,

     moc se omlouváme, ale tuhle kombinaci jsme v době vyhledávání nenašli (bylo to tam ji před těmi dvěma týdny nebo to aerolinky zlevnily?)

     Tarif za 8 500 Kč je to opravdu hodně dobrý, zaslouží si místo na hlavní stránce, děkujeme za tip! :-) Přesto jsi možná koupila pohodlnější tarif, u Montrealu za 8 500 je nutná změna letiště v Torontu.

     Jinak Montreal za 12 000 Kč je i tak dobrá cena! ;-)

     • Martina

      Jeee, ja to vubec nemyslela jako kritiku na vas, tenkrat byly ceny z vidne asi za 16 000, takze jste to vychytat nemohli. Ty aerolinky to zlevnily, celkem jim ty ceny litaji. Aspon vim pro priste:-).
      Hezky vikend!

 • Anonymní

  Ahoj Mirko,

  nejlevněji jsme našli tento itinerář – první tři lety s Easyjetem (www.easyjet.com) a poslední let do Prahy s Wizzairem (www.wizzair.com) aktuálně za 3 100 Kč pro odlet z Prahy, tam i zpět. Jsou to celkem 4 jednosměrné letenky:

  3. 3. Praha (PRG) => Londýn Gatwick (LGW) ranní let
  3. 3. Londýn Gatwick (LGW) => Lisabon (LIS)

  Zpět

  6. 3. Lisabon (LIS) => Londýn Luton (LTN)
  6. 3. Londýn Luton (LTN) => Praha (PRG)

 • Harutjunjanova Roza

  Ahoj, hledám levnou letenku do Moskvy pro dvě osoby na duben. Přiblížně na pět dní. Předem děkuji.

  • Harutjunjanova Roza

   Nebo Malaga ve stejné době na pět dní. Díky

   • Anonymní

    K té Malaze – letět to klasickou společností nemá smysl (7000 Kč+) ale low-costem by to šlo poměrně dobře takto – 4 jednosměrné letenky s Easyjetem (www.easyjet.com):

    14. 4. Praha (PRG) => Miláno (MXP)
    14. 4. Miláno (MXP) => Malaga (AGP)

    19. 4. Malaga (AGP) => Londýn Gatwick (LGW)
    19. 4. Londýn Gatwick (LGW) => Praha (PRG)

    Cena: 2 465,75 Kč

  • Anonymní

   Ahoj Rozi,

   jednoznačně nejlevněji vychází Moskva 3 695 Kč, pokud by ti nevadilo odletět z Berlína. Například data 3. 4. – 9. 4. K dostání zde: http://goo.gl/QzL8v

   Odlet z Prahy s přestupem v Budapešti na cestě tam i zpět za 4 515 Kč s Malevem s tím, že na cestě zpět je skoro 23 hodin čekačka v Budapešti. Tady by byla možnost to přerušit už v Budapešti a dojet to např. s Orangeways za pár stovek do Prahy nebo si udělat prohlídku Budapeště a další den k večeru přeletět do Prahy. Tuhle letenku najdeš zde: http://goo.gl/CqXf9

   Nebo si lze připlatit pár stovek a letět to s Austrianem za 5 097 Kč z Prahy s pohodovými přestupy ve Vídni. Tuhle letenku zase najdeš zde: ttp://goo.gl/CqXf9 a musíš dát vlevo „Rozšířené preference“ => „preferované společnosti“ => Austrian a znova vyhledat. :) Je tam termín například 3. 4. – 8. 4.

   Obecně lze říci, že cokoliv okolo 4 – 5 tisíc z Prahy a pod 4 tisíce z okolních letišť do Moskvy je dobrá cena. :)

   • Harutjunjanova Roza

    Super, díky moc!

 • Nina Bednarzova

  Dobrý den, sháníme letenky pro dva do španělska na začátek května (termín cca 5.-12.) odlet buď z Praha nebo Krakow/Katowice do Murcii/Alicante popřípadě Madridu. Předem díky za radu:)

  • Anonymní

   Ahoj Nino,

   nejlevněji vychází Alicante (ALC) z Krakowa (KRK) na zmíněný termín 5. – 12. 5. s kabinovým zavazadlem na 2 738 Kč, pokud letenky zaplatíš Mastercard Prepaid kartou. Letenku najdeš u Ryanairu (www.ryanair.com).

   Madrid vychází nejlevněji v podobném období, konkrétně 5. 5. -15. 5. na 1 820 Kč z Katowic s Wizzairem pokud jsi členkou Xclusive klubu, pokud ne tak 2 337 Kč.

   Do Madridu se také dostaneš i z Prahy s Easyjetem (www.easyjet.com) a v tomhle případě zaplatíš na data 9. – 15. 5. za letenku 1 709 Kč, pokud zakoupíš zpáteční z Prahy (PRG) do Milána (MXP) a z Milána (MXP) do Madridu (MAD).

   Madrid za 1 700 Kč z Prahy je hodně dobrá cena, 2 738 Kč za spoj do Alicante s Ryanairem je docela dost, otázkou je, jestli ta cena ještě půjde dolů, to nevíme a nedokážeme to v tomto případě odhadnout.

   Všechno to jsou ceny za jednu osobu.

 • Anonymní

  Dobrý den,

  pokud by vám nevadilo být v Amsterdamu dny čtyři, doporučili bychom odlet z Prahy s Easyjetem (www.easyjet.com) na data 3. 4. – 7. 4. V tomto případě, pokud vlastíte kartu Visa electron a budete cestovat pouze s příručním 10kg zavazadlem, zaplatíte příjemných 1 058 Kč/os. zpáteční. :-)

 • Bonek

  Ahoj,

  hledám letenky pro dvě osoby na termín cca 12.2 až 1.3 – nejlépe Kuala Lumpur, případně Singapore, v případě akčních cen může být i Thajsko, Indie, Bali… Odlet nejlépe Praha, Vídeň, Katovice, ale pokusíme se přizpůsobit.

  • Anonymní

   Ahoj Bonku,

   úplně nejlevněji nám vychází na termín 10. 2. – 27. 2. Kuala Lumpur z Prahy s návratem do Vídně s China Southern Airlines za 11 019 Kč/os zpáteční včetně všech poplatků, což je na Kualu Lumpur hodně dobrá cena! :-) Jak letenku najít?

   Do vyhledávače zde ( http://goo.gl/rbY08 ) zadej odlet z: Praha, přílet do: Kuala Lumpur, pak klikni na Návrat z jiného města a do kolonky Odlet z (návrat) napiš Kuala Lumpur a do kolonka Přílet do (návrat) napiš Vídeň. Data například 12. – 27. 2.

 • DYNAPRAGL

  Ahoj. Hledám letekny i zpátečný pro 3 osoby z Prahy do Londýna. Mělo by to být poslední víkend v únoru 24.2 a zpět hned 26.2.2012. Děkuju

  • Anonymní

   Ahoj,

   z Prahy přesně na toto datum vychází nejlevněji Easyjet a to kombinací dvou jednosměrných letenek – 24. 2. z Prahy na Londýn Gatwick a zpět z Londýna Stanstedu do Prahy. Celkem to za jednu osobu vyjde 1 848 Kč, pokud poletíte tři, tak pak to při rozpočítání manipulačního poplatku u Easyjetu vychází na 1 668 Kč/os. zpáteční.

   Pokud by vám ale nevadil odlet z Brna, pak to vychází u Wizzairu na 1 024 Kč/os. v případě, že jste členy Xclusive, pokud nejste, pak vás letenka z Brna vyjde na 1 424 Kč zpáteční.

 • Anonymní

  Zdravíme,

  pěkný oříšek. :-) Pokud to nemáte daleko do Mnichova na letiště, tak pak letenka v květnu vychází okolo 24 000 Kč zpáteční s Etihadem. Například 11. – 29. 5. naleznete zde:
  http://goo.gl/iBqfS

  Odlet z Prahy vychází nejlépe s Emirates a to téměř na kdykoliv okolo 26 000 Kč.

  Občas lze kombinací odletu například z Varšavy s návratem do Prahy najít kombinaci Air Koreanu přes Soul pod dvacet tisíc, ovšem nebývá to často.

  Co se týče možnosti prvního přebookování zdarma, s tímhle bohužel u nejlevnějších letenek neuspějete. Musíte si vybrat, buď si připlatíte za flexibilní letenku (třeba trojnásobně vyšší cena) a pak budete moci měnit „zdarma“ libovolně nebo se spokojíte s restriktivní letenkou a za poplatek (většinou 150 €) si letenku změníte. Doporučovali bychom druhou možnost, která vás vyjde nakonec levněji. V tomto případě subjektivně nejpohodovější jsou Emirates, které nabízí většinu tarifů s možností změny za 150 €.

 • Nela

  Ahoj, sháním zpáteční letenky do Dublinu pro 2 osoby na s odletem 21.6. a příletem asi 24.6. Nejlépe odlet z Prahy, Brna, pokud by byla výrazná sleva, nebráním se ani zahraničním letištím:) Předem děkuji

  • Anonymní

   Ahoj Nelo,

   z Prahy to vychází momentálně nejlevněji s Lufthansou na okolní dny okolo 4 000 Kč, to najdeš zde:
   http://goo.gl/3QHH5

   předpokládáme ale, že určitě velký kufr nepotřebuješ a radši bys to letěla low-costově. :-) V současné době je ještě čas na letenky na červen do Dublinu. Očekáváme, že okolo 1 500 Kč by se to dalo letět přímo z Bratislavy, levnější letenky by měly být dostupné na červen v období únor/březen.Pokud jsi více mobilní tak bys mohla klidně letět i z polských letišť typu Katowice (KTW) či třeba Krakow (KRK). Vše s Ryanairem.

   • Nela

    Díky za tipy, je to cesta na svatbu, takže kufr mě bohužel tentokrát asi nemine.. Počkám teda, jak se to vyvine v únoru:)

 • Ivka

  Ahoj, mám podobný dotaz jako slečna pode mnou :) Akorát je to už skoro na poslední chvíli. Sháníme letenky do Dublinu na termín 9. – 12. 2. (a nedá se s ním hýbat). Odlet Praha, Brno, Bratislava. Předem dík!

  • Anonymní

   Ahoj Ivko,

   taky letíš do Dublinu na svatbu jo? :-) Dívali jsme se vesměs na veškeré low-costy i z okolních letišť a na tyto požadované dny to lze letět takto:

   Praha => Londýn (Luton) s Wizzairem (www.wizzair.com)
   Londýn (Luton) => Dublin s Ryanaiarem (www.ryanair.com)

   Zpět:

   Dublin => Londýn (Luton) Ryanair
   Londýn (Luton) => Brno Wizzair

   Cena v tomto případě: 3 147 Kč tam i zpět. Návrat do Prahy místo Brna je o pár stovek dražší.

   Klasický dopravce v tomto případě stojí o tisícovku víc (Lufthansa), takže pokud poletíš s odbaveným kufrem, vyjde to nakonec levněji. Letenku můžeš najít třeba zde: http://goo.gl/KoFQJ

   • Ivka

    na svatbu naštěstí ne, jenom se kochat krásami :) Jinak ještě jednou moc díky za info!

 • Karolína

  Ahoj! Sháním co nejlevnější letenku z Prahy do Bruselu dne 29. března a zpět z Bruselu do Prahy 15.dubna. Neměli byste tam něco pro mě? :)

  Zdravím
  Karolína

  • Anonymní

   Ahoj Karolíno,

   jsou dvě možnosti, buď to letět na hlavní letiště do Bruselu (BRU) nebo na vedlejší, nízkonákladové Charelroi (CRL).

   V prvním případě bychom to letěli s Easyjetem takto:

   Praha (PRG) => Miláno (MXP)
   Miláno (MXP) => Brusel (BRU)

   a zpět stejně. Cena letenky se pohybuje okolo 2900 Kč za zpátečku.

   V druhém případě bychom to letěli takto:

   Praha (PRG) => Benátky (TSF) s Wizzairem
   Benátky (TSF) => Brusel (CRL) s Ryanairem

   zpět:

   Brusel (CRL) => Miláno (BGY) s Ryanairem
   Miláno (BGY) => Praha (PRG) s Wizzairem

   V tomto případě cena okolo 2500 Kč za zpátečku.

   Přímý let z Prahy s klasickou aerolinkou a odbaveným kufrem by stál 3 421 Kč, k dostání zde:
   http://goo.gl/dqbXP

 • Anonymní

  Ahoj Viki,

  do Helsinek se low-costově moc dostat nedá (Ryanair, Easyjet, ani Wizzair tam bohužel nelítají), absolutně nejlevnější kombinaci nabízí z Prahy Malev přes Budapešť za 3 935 Kč.

  Termínů je celá řada, od naprosto pekelných s přestupem 23 hodin v Budapešti až po příjemné termíny, kde je čekačka na další let na cestě tam i zpět okolo sedmi hodin. Příjemný přestup je například dostupný 13. – 28. 2., k dostání by měl být zde: http://goo.gl/AqIIK

  Levnější letenky do Helsinek se moc do měsíce čekat nedají.

  • Viki

   no to je ale ryclost! moc dekuji za pomoc! krasnou noc!

 • Eliska Palatova

  Dobrý den, sháním letenku někdy kolem začátku dubna Praha – Paříž a zpět po cca 4-5 dnech.

  • Anonymní

   Pěkné sobotní dopoledne,

   zpáteční letenka na duben vychází z Prahy (PRG) do Paříže (CDG) nejlevněji s Easyjetem a to na termín 8. – 12. 4. za 2 525 Kč (naleznete na http://www.easyjet.com).

   Pokud to ovšem nemáte daleko do Bratislavy, můžete prakticky na libovolný termín v dubnu koupit letenku za 1 715 Kč na vzdálenější pařížské letiště Beauvais (BVA). Cena je konečná, pokud zaplatíte letenky kartou Mastercard Prepaid. Ryanair má zatím akce na únor a březen, akce na duben by měla přijít co nevidět.

 • Petrazely

  Dobrý den, hledáme 3 místa na let Praha – Barcelona – Praha odlet ideálně 27. 4. , návrat 1. 5. Velmi děkuji.

  • Anonymní

   Zdravím,

   pokud byste byli trošku flexiblní, pak to vychází nejlevněji 24. 4. – 30. 4. takto:

   Tam:
   24. 4. Praha (PRG) => Londýn (LTN) s Wizzairem (www.wizzair.com)
   24. 4. Londýn (LTN) => Barcelona (BCN) s Easyjetem (www.easyjet.com)

   Zpět:
   30. 4. Barcelona (BCN) => Miláno (MXP) s Easyjetem
   30. 4. Miláno (MXP => Praha (PRG) s Airone (www.flyairone.com)

   V tomto případě by to mělo vyjít okolo 3100 Kč.

   Nejpohodlněji a o pár stovek dráž vychází přímý let tam i zpět s Wizzairem, kdy to vyjde na 3 454 Kč v případě, že jste členy Xclusive, nebo o 540 Kč víc, pokud nejste členy.

   Jirka

   • Petrazely

    díky moc, mrkneme se na to. Petra

 • Kuba

  Ahoj,

  poohlížíme se po letenkách do USA s odletem cca v prvni polovine cervence, pripadne v druhe polovine srpna – navrat zhruba za tri tydny az mesic. Idealne bysme chteli nejdriv navstivit New York a pak preletet na zapadni pobrezi (do L.A., ale pripadne muze jit i o jine mesto, pokud to vyjde financne lepe)…a nasledne zpet bud opet pres New York a nebo rovnou. Meli byste nejake tipy?

  Diky moc!

  Kuba

  • Anonymní

   Ahoj Kubo,

   určitě doporučím letět Evropa => New York, kde je mnohem větší konkurence (=levnější letenky) než na trase Evropa => západní pobřeží USA (L.A.). Jako příklad můžeš letět na začátku července z Prahy do New Yorku okolo 13 000 Kč (holt úděl prázdnin, ale třeba to půjde ještě mírně dolů, ač si to tedy nemyslím), tuhle letenku najdeš zde: goo.gl/sYSqU

   nebo to můžeš nakombinovat v tomto vyhledávači http://goo.gl/D6w8E kam zadáš odlet z Prahy do New Yorku s návratem do Budapešti na termín 2. 7. – 24. 7. na cca 12 700 Kč.

   Potom bych doporučoval sledovat americké low-costy pro vnitrostátní přelety (New york => L.A.) jako je např. Southwest (www.southwest.com), Jetblue (www.jetblue.com) či Frontier (www.frontierairlines.com).

   Nebo lze též nakombinovat „multicity letenka“, že do Ameriky přiletíš na východ a odletíš do Evropy ze západního pobřeží, ale to obvykle bývá ve výsledku dražší, než zpáteční letenka ze stejného místa.

   Ahoj

   Jirka

 • Iveta

  Ahoj, sháním zpáteční letenky do Londýna v termínu 20.4. až 1.5. 2011 cca na 4 dny, prosím o odpověď a děkuju:0)

  • Anonymní

   Ahoj Iveto,

   na tenhle termín bych si být tebou ještě chvilku počkal a sledoval Ryanair z Brna. Aktuálně to vychází na prodloužený víkend 25. – 29. dubna na 1 650 Kč zpáteční (na http://www.ryanair.com) ovšem akce na konec dubna ještě nebyla a měla by brzy být. Takže bych chvilku počkal. :-)

   Jirka

 • Dita

  Ahoj, sháním zpáteční letenky do Paříže 6.3. – 12.3. Děkuju :)

  • Anonymní

   Ahoj Dito,

   pokud to nemáš daleko do Bratislavy, stálo by možná za zvážení letět od tamtud na vzdálenější pařížšké letiště Beauvais, letenka na 5.3. – 12. 3. stojí teď 1 674 Kč při platbě Mastercard Prepaid a s kabinovým 10kg zavazadlem. Letenky najdeš tady: http://www.ryanair.com Alternativou je jinak z Prahy klasický Easyjet, který vychází na 3 144 Kč na 7. – 12. března, (www.easyjet.com) ale to už je lepší snad letět s klasickou aerolinkou přímo z Prahy (Air France, nebo ČSA), která vyjde o 300 Kč dráž – letenky dostupné zde: http://goo.gl/o2jRO

   Jirka

 • klara

  Ahoj, potřebovala bych najít letenku do Cagliari, zpáteční 15.-29. září.. pro dva lidi do 25 let, nejlépe Praha, Drážďany nebo poblíž.. :) díky! :)

  • Anonymní

   Ahoj Kláro,

   do konce září je s letenkami na Korsiku je ještě času dost, v tomhle případě bych nespěchal. :) Z Prahy se tam dá dostat přímým letem se Smartwings (ale to nízkonákladovka ve smyslu nízkých cen opravdu není).

   Doporučil bych sledovat kombinaci:

   Cesta tam:

   Praha (PRG) => Miláno (BGY) s Wizzairem (www.wizzair.com) a na to navazující let s Ryanairem Miláno (BGY) => Cagilaci (CAG)

   Cesta zpět:

   Cagilari (CAG) => Miláno (MXP) => Praha (PRG) s Easyjetem, rovněž to hezky navazuje. :)

   Na březen by měly jít najít kombinace okolo 2 000 Kč, za stejné peníze se snad bude moci letět i v září, letenky bych rezervoval tak 2 – 3 měsíce před odletem, kdy bývají nejlevnější.

   Jirka

 • Dominika

  Ahoj Jirko a Mirku,

  ráda bych na červenec dvě letenky do Indie ( Mumbai, Goa, Madras, Chennai… – prostě jižní polovina Indie :) Rádi bychom zůstali kolem 3 týdnů… Děkuju moc, Dominika

  • Anonymní

   Ahoj Dominiko,

   koukal jsem se na různé možnosti a absolutně nejlevněji vychází kombinace pětihvězdičkového Qatar Airways z Milána do Chennai a zpět z Chennai do Mnichova na 1. 7. – 22. 7. s příjemným přestupem v Dohá (na cestě tam 1 hodinu 40 minut na cestě zpět 1 hodinu 25 minut). Cena 12 865 Kč. Na okolní dny se dají letenky najít ještě o 625 Kč levněji, ovšem je nutné počkat na cestě tam v Dohá 15 hodin přes den.
   Letenku najdeš v tomto vyhledávači: http://goo.gl/0qnYP
   Postupně zadej odlet z Jiné – Miláno (MXP), přílet do Chennai (MMA), pak klikni na návrat z jiného města a odlet z (návrat) Chennai (MMA), přílet do (návrat) Mnichov (MUC). Data: 1.7. – 22. 7.

   Do Milána se dá dostat z Prahy WIzzairem či z Brna s Ryanairem (na letiště Miláno – Bergamo (BGY) a pak přejet na letiště Miláno Malpensa (MXP) nebo Easyjetem přímo na Malpensu.

   Celkově vyjde letenka z Prahy s návratem do Mnichova na 14 124 Kč, pokud poletíš přímo s Easyjetem na Malpensu o den dřív (včetně odbaveného kufru).

   Alternativou je odlet z Prahy s Lufthansou, se kterou to vychází na 17 400 Kč, případně se dá letět z Mnichova a návratem do Mnichova okolo 15 500 Kč rovněž s Qatar airways, ovšem opět je nutno přečkat na letišti v Dauhá pár hodin v tranzitu.

   Jirka

 • Radka

  Zdravím Vás,
  ráda bych na přelomu únor-březen nebo 1.týden v březnu letěla do Barcelony na 3-4dny…
  Děkuji moc, Radka

  • Anonymní

   Ahoj Radko,

   úplně nejlevněji vychází Barcelona na 22. – 25. února na 1 654 Kč s odletem a návratem do Prahy.

   Cesta tam:

   22. 2. z Prahy (PRG) do MIlána (BGY) s Wizzairem (www.wizzair.com)
   22. 2. z Milána (BGY) do Barcelony (BCN) s Ryanairem (www.ryanair.com)

   Cesta zpět:

   25. 2. z Barcelona do Prahy s Wizzairem.

   Pokud jsi členou Xclusive u Wizzairu a vlastníš kartu Mastercard Prepaid pro platby bez poplatků u Ryanairu, zaplatíš celkem 1 654 Kč.

   Jirka

 • P Vymetalikova

  Zdravím Vás,
  hledám zpáteční letenku pro dva cestující z Ostravy, případně Brna do Frankfurtu (do 26-ti let) odlet zhruba 30.července a návrat zhruba kolem 5. srpna.

  Děkuji moc, Petra

  • Anonymní

   Ahoj Petro,

   z Ostravy toho do Frankfurtu nic nelétá, jediným řešením, pokud bys trvala na odletu z Ostravy by byl drahý přelet (4000 Kč+) s ČSA do Prahy a pak s Lufthansou za cca 2500 Kč dál do Frankfurtu.

   Pokud bys na Ostravě netrvala, nabízí se několik řešení – buď s klasickou aerolinkou, kdy je odlet z Budapešti nebo Vídně (která je maličko dražší) okolo 2500 Kč za zpátečku (s odbaveným zavazadlem) k nalezení například v tomto vyhledávači: http://goo.gl/0qnYP Jako příklad zadej termín 30. 7. – 5. 8. a s Malevem se tam dá dostat přímo za 2 437 Kč. V tomto případě bychom nečekali a koupili.

   Pokud budeš cestovat nalehko pouze s kabinovým 10kg zavazadlem, doporučuji sledovat letenky na stránkách Wizzairu (www.wizzair.com), ať už z blízkých Katowic (vůči Ostravě) či zmíněnému Budapešti na vzdálenější frankfurtské letiště Hahn. Letenky by se měly 3 – 4 měsíce před odletem (doufejme) pohybovat okolo 1000 – 2000 Kč za zpátečku.

   Jirka

 • Anonymní

  Ahoj Viki,

  nejlevnější letenku jsem našel z Prahy na tvoje datum +- 2 dny zde: http://goo.gl/8sQBP za cca 4650 Kč tam i zpět. Je to hodně, ale do Kyjeva žádný low-cost bohužel z Prahy nelítá a ani Wizzair, který lítá do Kyjeva z Mnichova Memmigenu či Katowic nenabízí na dané datum nic levnějšího. Pokud tam vyloženě nepotřebuješ, můžeš počkat, jestli Austrian či Wizzair nehodí nějakou akci. Do června s nízkonákladovkama je času dost.

  Jirka

  • Viki

   Dekuji moc!

 • Koci2cka

  Ahoj kluci..:) potřebova bych najít 2 letenky (zpáteční samozřejmě)..do usa..červen..zpáteční klidně konec června..děkuji moc za pomoc.Martina

  • Anonymní

   Ahoj Marti,

   USA je velká země, kam to přesně bude? Na východní pobřeží (New York, Washington, Miami) nebo na západní (Los Angeles, San Francisco) nebo někam do středu (třeba Dallas)?

   Jirka

 • Anonymní

  Ahoj hledám dvě letenky Praha Madrid od 6 do 10 května či od 8. do 12.5, pokud možno tam či zpět s mezipřistáním v Barceloně. Problém je že Praha madrid je daleko drazší než Praha Barcelona. 9.5 Musíme být od rána do večera v Madridu tudíž den před přiletět a den po odletět. Před nebo po By byla ta Barcelona aspon na dva dny.

  Jde to nějak vymyslet?

 • Majdali

  Děkuji moc Jirko za tip :-) prohlídka Madridu by až tak nevadila, ale USA mě docela straší, kontroly atp. :-/ nechovají se k čechům a vůbec k cizincům nějak vlídně… lovu letenek zdar x

  • zaletsi

   Osobně bych se těch US fakt nebál, už si přes ně někdy letěla? Tranzit stojí 12 USD díky ESTA, osobně několikrát jsem v USA byl a na imigračním byli vždycky korektní a milí, i když jsem tam jel pracovat. :-) Horší to je od nás směrem na východ, ale jen a pouze moje zkušenost. ;-)
   Ahoj
   Jirka

 • Petr Piekar

  Diky moc za vsechny rady. Jeste na zaver jedna. Zkousim hledat letenku z Joesnuu, FIN do Prahy na 30.5. 2014 ale vzdy mi to najde jen nedrahsi kategorii. Pokud hledam zpatecni z Prahy, tak to jde. Znamena to ze dopravce preferuje zpatecni letenky a takhle s predstihem nejde koupit jednosmernou? Diky.

  • zaletsi

   Víceméně máš pravdu – dopravce preferuje, aby lidé nakupovali zpáteční letenky, nikoliv jednosměrné, proto třeba z Prahy do Jeesnuu a zpět může být levnější, než třeba pouze z Joesnuu do Prahy. ;)

   S přestihem letenky samozřejmě koupit jde, ale téměř ve všech případech je to extrémně nevýhodné.

   Jirka

 • Bunny

  Ahoj kluci, na základě super referencí na vaše dovednosti prosím o prověření možnosti zpátečních letenek 2 dospělích do Malagy, odlet kdekoliv ČR nebo přilehlá evropská letiště v termínu 1.5.-4.5. nebo 8.5.-11.5., obojí +/- 1 den. Kabinové zavazadlo. Díky

  • Bunny

   Ahoj, nakonec se k tomu dostávám až teď.
   Mohli byste mi pls juknout na aktuální možnosti zpátečního letu do Malagy? Letiště ČR + zahraniční přilehlé letiště. Termín 1-5.-5.5. nebo 8.5.-12.5.
   Díky moc, Eva B.

 • Dagmar

  Dobrý den,

  chci se zeptat na zpáteční letenku do Stockholmu z Prahy (alternativně Vídeň, Bratislava) někdy v období květen – červen 2014. Návrat během 5 dnů, zavazadlo příruční.
  Předem děkuji.

 • Ales Maly

  Moc děkuju za tip. Nemám s létáním nejmenší zkušenosti, tže každý tip je pro mě rada nad zlato ;-)

  • zaletsi

   Pokud bys měl problém s nákupem, napiš nám, rádi Ti pomůžeme. ;) Oboje jsou jednosměrné lety. ;)

   Jirka

 • Eva

  Na prodloužený víkend. Díky!

 • Martin Šefrna

  ahoj, poradili byste mi prosím nějakou levnou zpáteční letenku v období duben-květen do Melbourne zhruba tak na tři týdny? odlet a přílet nejlépe v okolí ČR

  • zaletsi

   Ahoj Martine,

   za 16 000 Kč z Prahy do Perthu s návratem do Berlína tady: http://goo.gl/KCUU5k

   a pak

   koupit TigerAir za nějakých 5000 Kč a máš to nejlevnější. :-)

   nebo z Prahy s návratem do Vídně za 25 194 Kč http://goo.gl/XuQT8b

   Líbí se ti z toho nějaká varianta?

   Jirka

 • jana

  děkuji moc…ale když připočtu peníze za cestu do Berlína a čas ztrávený na cestě tam a zpět..,,už to dám raději z Prahy..potěšilo mě že nejsem takový kopyto,že tam fakt nic levnějšího není..děkuji…je super co děláte..

 • zaletsi

  Ahoj Ingrid,

  letět pryč na Velikonoce, kór z poměrně věřící země bude raketa…. Máš nějakou preferenci nebo zkrátka hledáš na Velikonoce úprk kamkoliv, kde to je zajímavé?

  Jirka

  • Ingrid

   Ano, vím, že to tak je, ale i tak to zkouším. Zaletěli bychom si kamkoliv, kde je to zajímavé. Děkuji Ingrid

   • zaletsi

    Ahoj Ingrid,

    díval jsem se na pár destinací (časově nelze všechny kombinace prohledat), nicméně co je pro tebe levná letenka? :-) Ono třeba letět z Barcelony nebo Madridu do Maroka by taky nemuselo být špatné.

    14 – 15 000 Kostarika nebo i Guatemala… nicméně to nevychází přesně s návratem na neděli, kdy jsou všechny letenky nejdražší….

    Jirka

 • Žanda

  Ahoj kluci, ráda bych zpáteční letenku do New Yorku někdy v dubnu, popř. na začátku května :). v rozmezí 6-10 dnů, letět asi odkudkoliv a je to pro 2 osoby + 2 zavazadla. díky moc ;) Žanda

  • zaletsi

   Ahoj Žando,

   tímhle směrem aktuálně žádná akce typu chyba Virgin za 7 – 9 000 Kč není, nejlevněji mi vychází letět z nedalekého Krakowa za 12 830 Kč – http://goo.gl/55Jlf6 Pokud nepřijde nějaká vyložená chyba jako se to stalo loni, tak si nemyslím, že to půjde levněji. Je ten Krakow ok?

   Jirka

 • Jeannette Synková

  ahoj kluci, ráda bych zpáteční letenku do New Yorku někdy během dubna popř. začátkem května. V rozmezí 6-10dnů pro 2 osoby. Nejlépe z Prahy, ale může být i od sousedů :) díky moc.

  • zaletsi

   Trošku opožděná odpověď (za to se omlouvám, reagujeme obvykle do jednoho dne), tady to je pro jistotu znovu :-)

   Ahoj Žando,

   tímhle směrem aktuálně žádná akce typu chyba Virgin za 7 – 9 000 Kč není, nejlevněji mi vychází letět z nedalekého Krakowa za 12 830 Kč -http://goo.gl/55Jlf6 Pokud nepřijde nějaká vyložená chyba jako se to stalo loni, tak si nemyslím, že to půjde levněji. Je ten Krakow ok?

   Jirka

 • Lucka

  Ahoj kluci, ráda bych zpáteční letenku do Paříže, kde bych se chtěla zdržovat zhruba v období od 18.6.-23.6., pro dvě osoby. Nejlépe z Prahy. Díky moc :)

 • Karlos

  Zdravím chlapi,prosím o radu.V průběhu listopadu chci na 3 týdny na Bali.Odkud poletim, mi je celkem jedno.Myslite,že se dostanu pod 18.000,- Kc?

  • zaletsi

   Ahoj Karlosi,

   myslím si, že se dá na listopad pod 18 000 Kč dostat, nicméně do listopadu času dost, osobně bych se zaměřil na letenky do Jakarty a odtud vzal Air Asia za cca 100 USD dál. Ale jak říkám, do listopadu času dost, řešil bych to tak 3-4 měsíce před odletem + sledoval naší hlavní stránku, jestli se neobjeví něco zajímavého.

   Jirka

 • Anička

  Dobrý večer, hrozně rádi bychom letěli na týden na Kanárské ostrovy, na Tenerife. Někdy koncem března. Přibližně na týden. Je nám jedno, jestli z Linze, Vídně, Prahy nabo z Brna. Nebo prostě odkudkoliv v rozumné vzdálenosti. Byli bychom moc rádi za každou radu :). Díky moc :)

 • Eva

  Dobrý večer,
  chtěly bychom s mamkou letět na začátku května do Londýna a hledám nejlevnější letenku. V každé databázi mi to ale najde něco jiného a když je to stejný let, tak s diametrálně odlišnou cenou, jsem z toho už zmatená.
  Chtěly bychom letět 30.4. navečer nebo 1.5. ráno a vracet se 4.5., nejpozději 5.5. ráno/dopoledne, letět můžeme z Prahy, Brna, Bratislavy, popř i z Vídně.
  Díky moc, Eva :)

  • zaletsi

   Ahoj Evo,

   tohle bude pěkně drahé, prodloužený víkend si naplánovala už řada lidí na tenhle státní svátek a aerolinky to také moc dobře vědí, proto drží ceny dost vysoko.

   Nejlevněji vidím 30. 4. večer s návratem 5. 5. (pravda, odpoledne) s Ryanairem Praha – Londýn Stansted – Praha za cca 3500 Kč/os – http://www.ryanair.com – více info o aerolince http://www.zaletsi.cz/ryanair

   Nebo to můžeš letět 1. 5. – 4. 5. přesně jak požaduješ, a to vychází potom nejlevněji takto:

   1. 5. Praha – Londýn Stansted s Easyjetem – http://www.easyjet.com info http://www.zaletsi.cz/easyjet
   4. 5. Londýn Stansted – Praha s Ryanairem

   Cena cca 3700 Kč/os.

   Levněji to určitě už nepůjde. :-/

   Líbí se ti nějaká varianta?

   Jirka

 • Martina Štrausová

  Ahoj kluci,

  prosím vás, jedu na work and travel a sháním letenku
  nejlépe z Prahy popř. Vídně, do Chicago O´Hare a zpět z NY, tam okolo
  7.6. a zpět na konci září, na kolik by to tak vyšlo? a kde bych tak měla
  hledat, když je to delší časový úsek? popřípadě šlo by, aby ta zpáteční
  letenka byla otevřená? a dalo by si je zarezervovat? nejlepší bude asi tam i zpět NY, že? a pak dokoupit to chicago…moc dík za rady a tipy :)

  • zaletsi

   Ahoj Martino, doufám, že pro tebe mam dobrou zprávu. :-)

   Do Chicaga (mimochodem úžasný město!!!) bych letěl z Krakowa za 12 881 Kč, což je naprosto super cena! Letenku najdeš tady: http://goo.gl/LPSBUX

   Mimochodem, ta letenka je měnitelná za 120 EUR + případný doplatek do vyšší rezervační třídy, pokud koupená rezervační třída není k dispozici.

   co se týče „otevřených letenek“, tak tyhle letenky stojí třeba 5x tolik (60 000 Kč+) takže je opravdu lepší koupit klasickou economy letenku na nějaké datum a pak si to případně za poplatek změnit.

   Další tipy na Work & Travel se dočteš tady:zaletsi.cz/work-travel-2014-tipy-a-triky-jak-usetrit

   Nebo se nás můžeš samozejmě zeptat, W&T jsme párkrát absolvovali a bylo to žůžo! :-)

   Líbí?

   Jirka

   • Martina Štrausová

    Děkuju moc za radu :) a měnitelná letenka do New Yorku by teda nevyšla levněji? s tím, že bych k tomu pak dokoupila do toho Chicaga… :) dík

    • zaletsi

     Ono to do New Yorku stojí +- pár stovek stejně, a za letenku z NYC do Chicaga dáš mnohem víc, než pár stovek, čili se to nevyplatí. :)

 • Bára

  Ahoj Mirku a Jirko. Sháním levné zpáteční letenky na Island, z Vídně, Brna, Bratislavy,Prahy, případně Katowic, v termínu přibližně kolem konce června, začátku července pro 2 dospělé osoby. Pobyt by měl trvat přibližně týden.
  Díky moc, Bára

  • zaletsi

   Ahoj Báro,

   je to hodně poptávané období, a letadla už jsou dost vykoupená, nejlevněji takto:

   18. 6. Praha => Manchester s Jet2

   19. 6. Manchester => Reykjavík s Easyjetem

   24. 6. Reykjavík => Manchester s Easyjetem

   25. 6. Manchester => Praha s Jet2

   Cena cca 6600 Kč/os. bez odbavených zavazadel

   Easyjet nakup na jejich stránkách: http://goo.gl/F6y3qB

   Jet2 rovněž na jejich stránkách: http://goo.gl/DcFXBa

   Info o Easyjetu a Jet2 http://www.zaletsi.cz/easyjet http://www.zaletsi.cz/jet2

   Nebo se ti mám podívat po něčem dražším s pohodlnějšími přestupy?

   Jirka

 • Kožich

  Ahoj Hledám co nejlacinější letenku do Minsku v Bělorusku a to ke konci května na tejden. Je to pro dva dospělé a jedno batole. Jedeme tam navštívit babičku..:) Furt se s cenou za nás nemůžu dostat pod 13 000kč

  • zaletsi

   Ahoj Kožichu,

   tady to máš pod těch 13 000 Kč, o tisícovku méně, nemyslím si jinak, že by to mělo jít koupit ještě levněji… http://goo.gl/Kn9Ual

   Užijte si návštěvu babičky. ;-)

   Jirka

 • Petra

  Dobrý večer ve spolek,
  Rádi bychom si zaletěli v době Velikonoc do Atén. Odlet 15.-16.4. s návratem 20.-21.4.. Našla by se nějaká výhodná letenka?
  Děkuji předem :)

 • Petra

  Dobrý večer,
  rádi bychom si zaletěli v době Velikonoc do Atén. Odlet 15.-16.4. s návratem 20.-21.4.. Našla by se nějaká výhodná letenka? (2 studenti)
  Děkuji předem :)

  • zaletsi

   Ahoj Petro,

   když jste studenti, tak se nemusíte spoléhat na data Velikonoc ne? :-))

   Bohužel Velikonoce jsou drahota. :-( Aerolinky to moc dobře vědí… Nejlevněji to vychází takhlens:

   14. 4. Budapešť => Miláno Malpensa s Wizzairem
   14. 4. Miláno Malpensa => Athény s Easyjetem

   19. 4. Athény => Thessaloniki s Ryanairem
   19. 4. Thessaloniki => Budapešť s Wizzairem

   Celkem cca 4300 Kč/os.

   Z Prahy to vychází s klasickou aerolinkou okolo 10 000 Kč. Holt Velikonoce… Fakt nemůžete letět v jiný termín? :-)

   Jirka

  • Petra

   Omlouvám se za zdvojení otázky.

 • LENKA

  Ahojte chalani!

  Prosím Vás, hľadáme s kamoškami letenku do Bruselu/ Belgicka. (Brussels Airport (BRU) / Brussels South Charleroi Airport (CRL)
  24./25.7 – 28.7/29.7 z BUDAPEST/PRAHA/BRATISLAVA, môžeme letiet aj z Poľska.
  Zatiaľ sme najlacnejšiu našli za 77eur z Budapešti cez Ryanair do Charleroi.
  Batožinu nepotrebujeme a budeme cestovať 4.

  ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE, PEKNÝ DEŇ! :)

  • zaletsi

   Ahoj Lenko,

   o chlup levněji mi to vychází z Budapešti s Wizzairem, jinak o dva chlupy levněji pak z Krakowa s Ryanairem, nicméně jestli to máš blíž do Budapešti, zvolil bych tu Budapešť. Nic levnějšího podle mě nebude. :-)

   Jirka

   • Lenka

    ďakujem veľmi pekne Jirka :)

 • Petr

  Dobrý den, hledám letenku od přibližně půlky června na Bali. Návrat určitě ne dřív jak za měsíc. Odlet nejlépe z česka, popř. z blízkého okolí.

  • zaletsi

   Ahoj Petře,

   jestli ti nevadí letět z Vídně, potom mi vychází letenka Vídeň => Jakarta a zpět na 16 717 Kč (výborná cena!), data 16. 6. – 19. 7., s pohodovými přestupy a pár segmentů je operováno luxusními Etihad Airways.

   Letenku najdeš tady: http://goo.gl/ta2r1d

   K tomu si zakup Jakarta => Bali zpátečku s Air asia – za přibližně 2800 Kč a jsi na nějakých 19 000 Kč, to není špatná cena na léto ne?

   Jirka

 • Janek

  dobrý den, hledáme dvě zpáteční letenky do Melbourne, nejlépe cca 28.3.-11.4., odlet nejlépe Víden, ale je možné kdekoliv jinde, dalo by se něco takového najít?

  • zaletsi

   Ahoj Janku,

   nejlevněji mi to vychází z Vídně na data 26. 3. – 14. 4. za 27 761 Kč s kombinací Air Berlin a Etihad – http://goo.gl/wL070l

   Jirka

   • zaletsi

    Ještě připojuji „brutus“ kombinaci s návratem do Berlína, za 21773 Kč, 28. 3. – 11. 4. nicméně nevím, jak to máš daleko do Berlína. :-)

    http://goo.gl/djbvX0

 • Janka

  Dobry den :)
  S priatelom hladame letenky do Jakarty okolo 5.-6.8. (8.8. tam uz mame nejake povinnosti) s navratom potom niekedy okolo 5.9. (tam uz nie sme tak viazani teminom, takze by to mohlo byt aj skor kludne). Nejlepsie by sme sa chceli zmestit do 15 000 :) Videli sme uz nejake akciove ponuky na lety do Indonezie na vasej stranke, ale tykalo sa to skorsich terminov, tak som sa chcela hlavne opytat, ci si myslite, ze sa este oplati cakat na lepsie ceny alebo uz pre nas termin klesat nebudu? Za Vasu odpoved vopred dakujem! :)

  • zaletsi

   Ahoj Janko,

   do 15 000 Kč se bohužel nevejdeš, Jakartu za takovýhle peníze lze koupit pouze v rámci chybných tarifů, které jsi zřjemě našla na našich stránkách, nicméně z Vídně s pohodovými přestupy se dá letět za 16742 Kč s kombinací Etihadu a Air Berlin, což si myslím, že není vůbec špatná cena. :-)

   Tady to je: http://goo.gl/uchK6Z

   Líbí?

   Jirka

 • Janka

  Dobry den :)
  S priatelom hladame letenky do Jakarty okolo 5.-6.8. (8.8. tam uz mame nejake povinnosti) s navratom potom niekedy okolo 5.9. (tam uz nie sme tak viazani teminom, takze by to mohlo byt aj skor kludne). Nejlepsie by sme sa chceli zmestit do 15 000 :) Videli sme uz nejake akciove ponuky na lety do Indonezie na vasej stranke, ale tykalo sa to skorsich terminov, tak som sa chcela hlavne opytat, ci si myslite, ze sa este oplati cakat na lepsie ceny alebo uz pre nas termin klesat nebudu? Za Vasu odpoved vopred dakujem! :)

 • Terka

  Ahoj kluci,
  prosím poraďte nejlevnější variantu do Londýna v termínu 16.-20.4. ze kteréhokoli letiště v ČR :)
  Díky moc,
  Terka

  • zaletsi

   Ahoj Terko,

   jednosměrně v tom termínu nebo zpáteční na ty přesná data? Jinak v období Velikonoc to bude hrooozná raketa.

   Jirka

   • Terka

    Ahoj Jirko,

    ideálně zpáteční na tyhle data.

    Děkuju,

    T.

    • zaletsi

     16. 4. – 20. 4. Brno – Londýn Stansted a zpět s Ryanairem za cca 2500 Kč, což není na Velikonoce vůbec špatná cena, letenku najdeš na http://www.ryanair.com, info o společnosti http://www.zaletsi.cz/ryanair.

     Líbí?

     Jirka

     • Terka

      Paráda, díky moc! :)

      T.

   • Terka

    Ahoj Jirko,

    zpáteční ideálně v těchto datech.

    Díky moc,

    T.

 • Anička

  Dobrý den, ráda bych na začátku července letěla do Arménie a byla tam tak do 25. Srpna, abych to stíhala pak do školy. Nemohu najít nic levného. Poradíte mi kde sehnat tu nejlevnější letenku do Arménie?

  • zaletsi

   Ahoj Aničko,

   8 776 Kč je poměrně slušná cena z Prahy – http://goo.gl/LaHXu3

   Je to dáno dost tím, že tam není moc konkurence a zatím tam nelétá žádná nízkonákladová společnost. Cena pod 8000 Kč je nepravděpodobná a na léto podle mě i nereálná.

   Jirka

 • Hanka Bambus

  Ahoj kluci, potřebujeme letět v průběhu jara do petrohradu, ideálně první půlka května, cca na týden. Klidně si vystačím i s kabinovým zavazadlem, pokud by to byl velký rozdíl. Letět můžeme z Brna i okolních metropolí (viden, praha,bratislava, pry to vyjde dobre z budapesti,…). Prosím poraďte. dík

  • zaletsi

   Ahoj Hanko,

   pod 5000 Kč by to byla super cena, nicméně mi to vychází nejlevněji z Vídně za 5155 Kč tam i zpět přímý let včetně odbaveného zavazadla. http://goo.gl/bZPAhp

   Je to poměrně dobrá cena, bude to podle nás už jenom stoupat.

   Jirka

   • Hanka Bambus

    diky!

 • David

  Ahoj,
  letenka z Prahy do Houstonu 9.6. a spiatočná 2/3.10 z NY do Prahy
  Nejaký tip? Vďaka pekne ;)

  • zaletsi

   Ahoj Davide,

   levněji než Turky za 17574 Kč navíc s prohlídkou Istanbulu neseženeš: http://goo.gl/bpQA0o

   Je to dost specifický itinerář, takže si nemyslím, že by ta cena šla nějak níž, navíc s Turky máš standardně 2 zavazadla k odbavení. ;-)

   Jirka

   • David

    ďakujem za odpoveď, ale s turkish airlines je nejaký problém s bookovaním letenky. Nedá sa mi rezervovať miesto.

    • zaletsi

     Místo v letadle jako sedadlo? To si můžeš konkrétn vybrat při on-line check-inu nebo při check-inu na letišti, někdy to jde a někdy to nejde při koupi letenky. ;-)

     Jirka

     • David

      No takto, mi vyhadzuje, že je let nedostupný z dôvodu zmeny dostupnosti volnych miest. To znamená, že tento let zvoliť nemôžme a ani nebudeme môcť? Prečo potom to v prehľadávači zobrazuje ten let ak nie je dostupný?….

      Ďakujem za odpoveď.

      D.

 • Katarína

  Zdravim, hledam nejake vyhodne letenky do londyna, v podstate na jakekoliv letiste, pro dve osoby na 16.10., navrat 19.10. Nemate nejaky tipy? Vcetne zavazadel :)

  • zaletsi

   Ahoj Kataríno,

   na tyhle data bych ještě počkal, přeci jenom do října je času dost a hlídal si Ryanair, Wizzair a Easyjet. Pečlivě bych to sledoval tak 3-4 měsíce max před odletem.

   Jirka

 • Linda

  Ahoj, marně hledám tu víkendovku do Stockholmu od Norwegian, poradí mi někdo, kde to na jejich stránkách za tuhle cenu najít? Předem moc díky!
  http://zaletsi.cz/stockholm-wizzair-ryanair-norwegian-od-674-kc

  • zaletsi

   Ahoj Lindo,

   28. 3. – 30. 3. stále na Norwegian funguje – vlevo nahoře zadej odlet z Prag (PRG), přílet do Stockholm – Arlanda, nicméně se to za 2300 už koupit nedá, ale za ca 2900 Kč/os. zpátečka.

   Jirka

   • zaletsi

    Jinak 21. 3. – 23. 3. by mělo být nejlevnější, okolo 100 €.

 • Tomas

  Caute kluci,
  muzu se Vas zeptat jestli se najdou obcas i chybne tarify co se tyce destinace Karibik a Jizni Amerika? Hledam letenku na zacatku cervna, smer GuatemalaPeruKolumbieEkvador. Vim ze je to dost vseobecne ale snazim se zistit s jakymi cenami pocitat a jestli cekat na nejaku specialni nabidku, takze sem dost flexibilni.
  Diky, delate skvelou praci!

  Tomas

  • zaletsi

   Ahoj Tomáši,

   chybný tarif se směrem do Jižní Ameriky občas objevil, třeba tady (bohužel opravený) http://zaletsi.cz/stredni-amerika-od-6-983-kc

   Chybný Karibik jsme tu měli všehovšudy za těch pár let jenom jednou (Martinik za nějaké 4000 Kč.)

   Nicméně chybné tarify přijdou a zase rychle zmizí a předvídat je nemožné, holt čekáme, až zase nějaká aerolinka udělá chybu. Klasické aerolinky budou ale už jen zdražovat, takže jestli se nechceš spoléhat na náhodu, chtělo by to pořešit letenky za klasické ceny už teď.

   Z těch výše jmenovaných států – do kterého bys letěl nejraději?

   Jirka

   • Tomas

    Asi Peru – odlet Praha, Vieden, Budapest, Krakow, Mnichov – som flexibilny :)

    • zaletsi

     Ahoj Tomáši,

     ještě nám prosím napiš na jak dlouho? Na týden? 14 dní? Mrknul bych se po klasické nejlevnější letence odněkud z Evropy. ;-)

     Jirka

     • Tomas

      Jo promin, bylo by to zacatkem cervna (do polky cervna) a navrat o dva mesice pozdeji takze zacatkem srpna reps v polce srpna.

     • zaletsi

      Poptáváš nejdražší období, kdy ceny letí do závratných výšin + na pobyty delší, jak 1 měsíc se nevztahují nejlevnější tarify. Nejlevněji mi to vychází na 21 064 Kč s odletem z Madridu: http://goo.gl/9AlAqO

      Z Prahy a okolních letišť to je vysoko přes 30 000 Kč.

      Líbí? Moc ne, což? :D Je to poměrně dost, ale je to nejvyšší sezona co jde.

      Jirka

 • Niki

  Ahoj kluci, potřebuji jednosměrnou(!) letenku v červnu/červenci z USA (pokud možno Chicago) zpět do čr, anebo ještě lépe s párdenní stopkou kdekoliv (ať si cestu zpátky osladím) v Evropě i jinde. Budu mít pravděpodobně dvě velká zavazadla (+kabinové, že). Vím, že je to dost obecné, a ještě větší potíž je, že dlouho nebudu vědět, kdy přesně odlétám. Musím se vejít pod 20 000. Nějaké rady?

  • zaletsi

   Ahoj Niki,

   na to jsou ideální Turkové, jelikož mají 2 odbavená zavazadla v ceně, přičemž každé zavazadlo může vážit 23 kg, čili 46 kg + ještě tedy kabinové 8 kg. :)

   Osobně bych to letětl klidně z toho Chicaga do Vídně s rychlým přestupem v Istanbulu, potom tě vyjde letenka pod těch 20 000 Kč, přesně na 16 331 Kč. Cena za jednosměrnou letenku to není špatná, ještě dodám datum odletu třeba 18. června => http://goo.gl/pFnlIh

   Líbí? :-)

   Jirka

 • Andrea

  Ahoj, nemate nahodou nejake levne letenky ze Sydney
  do Prahy nebo Vidne nekdy koncem dubna? Diky

  • zaletsi

   Ahoj Andy,

   jednosměrně? Zpáteční? Pokud zpáteční, kdy návrat?

   Díky za dodatečné info.

   Jirka

 • Lenka

  Ahojte chalani!
  Hľadám letenku pouze z Prahy do Alicante (priletieť môžem aj na okolité letiská)
  28.4 – 5.5.2014
  Batožina nie je potrebná, čo najlacnejšie prosím
  Ďakujem Vám :)
  Pekný deň!!

 • Jana Francová

  Ahoj kluci,

  hledám letenku do na Island v termínu s odletem nejdříve 25.6 a návratem nejpozději 13.7. 2014. Batohy k odbavení. Zatím jsem našla nejlevnější z Berlína s Air Berlin. Nenašli byste ještě nějakou lepší variantu? Díky za radu. Jana

  • zaletsi

   Ahoj Jani,

   přesně tak jak píšeš, Air Berlin je na začátek prázdnin nejlevnější z Berlína, nic levnějšího momentálně k dispozici není a zřejmě již nebude, letadla jsou poměrně dost plná. Takže gratuluji, našlas nejlevnější variantu tímhle směrem. :-)

   Jirka

 • Marcela Janoutová

  Ahojky,
  chceme letět 4lidi konec srpna, začátek září na dva týdny na Island, našla jsem letenky za 10tis, je pravděpodobnost že budou i levnější???
  Díky moc,
  Marcela

  • zaletsi

   Ahoj Marcelo,

   o 3000 – 4000 Kč levněji to jde s Air Berlin z Berlína. Nic levnějšího momentálně k dispozici není, tady jsme o tom psali krátké info: zaletsi.cz/island-o-letnich-prazdninach-2014

   Jirka

 • Branislav Repka

  Ahoj,
  Hladam 2 jednosmerné letenky do Londýna v termine +- 1.7.2014
  Aj s batozinou .
  Letisko odletu Bratislava, Praha, Vieden, Brno, letisko priletu nieje podstatne.
  Ak by ste mi vedeli poradit nejaku vyhodnu letenku, bol by som vam moc vdacny.
  Ďakujem

  • zaletsi

   Ahoj Branislave,

   nejlevněji mi to vychází z Brna za 824 Kč 28. 6. s Ryanairem + případné zavazadlo k odbavení, levněji to podle mě už ani nepůjde, tohle je super cena!

   Jirka

   • Branislav Repka

    Dakujem :)

 • Anna Čajková

  Ahoj, máte zkušenosti s lety do Asie? Potřebovala bych odjet na letní školu na Taiwan a cestou zpět navštívit kamaráda v Singapuru. Škola bude od 7.7. – 18.7.. Nevím, zda ještě čekat a nebo je lepší letenky koupit už teď s předstihem. Mimochodem jsem našla, že je výhodnější si asi koupit zpáteční letenku do Singapuru (třeba 4.7. – 25.7.) a v rámci toho (6.7.-20.7.) zpáteční letenka Singapur-Taiwan. Jelikož to bude moje 2. letecká zkušenost a navíc do dalekých končin, tak bych se raději poradila s ostatními :) Děkuji za jakékoli nápady, připomínky, názory a rady!! :)

  • zaletsi

   Ahoj Anni,

   zkoušel jsem to všechno narvat na jednu letenku s tím, že bys měla tam i zpět v Singapuru volno a vyšlo to na nesmyslných 39 000 Kč, čili nejlevněji vychází

   ten tvůj nápad:

   4. 7. – 25. 7. s luxusními Emirates z Prahy do Singapuru za 16 883 Kč => http://goo.gl/JcBL5l

   6. 7. – 20. 7. dokoupit za 250 USD + případná zavazadla Tiger Airways => http://www.tigerair.com

   A jsi na nějakých 22 000 Kč s celým výletem, což je podle mě hodně good.

   Líbí?

   Jirka

   • Anička

    Díky moc! :) ještě se zeptám, jestli je lepší to koupit s předstihem (tedy teď :D ) nebo ještě počkat, nemáš náhodou představu o tom, jak kolísá cena letenek do Asie třeba i v dalších měsících ?? P.S. i těch 22 000,- je v podstatě s mým výmyslem Singapuru super ;)

    • zaletsi

     Ahoj Aničko,

     samozřejmě co nejdřív, Singapur na léto pod 16 000 Kč z Prahy na 99 % nebude, poměrně hodně slušná cena to je.

     A Tiger airways je to to samé, čím dřív, tím levněji, resp. čím později tím dráž. :-)

     Jirka

 • Luboš Studený

  Dobrý den,
  hledám 2 zpáteční letenky (věk do 24 let) na cestu do Izraele (Tel Aviv, jedno, jaké letiště), nejlépe z Prahy, v termínu 29.(30.) června – 21. (+-2 dny) července. Pokud byste měli nějaký dobrý spoj, byl bych Vám vděčný.

  • zaletsi

   Ahoj Luboši,

   na tenhle termín vychází nejlevněji nízkonákladovka up El Al za 5103 Kč pouze s kabinovým zavazadlem => http://goo.gl/cTiYJe O pár korun levněji to lze na jejich stránkách, nicméně jestli nemáš supervýhodné kurzy, je lepší to koupit v českých korunách.

   Odbavené zavazadlo lze přikoupit na stránce flyup.com za 20 USD nebo potom za 40 USD na letišti.

   Jirka

 • Adam

  Zdravím, potřeboval bych letenku z Alicante (španělsko) nejlépe do Prahy, Brna, Ostravy či Katowic. Jsem mobilní. Zavazadlo si odbavovat nebudu. Nejrychlejší a nejlevnější cesta. Odlet z Alicante kolem 20. 3. a přílet nazpět kolem 30. 3.
  Vím že jsem to nechal na poslední chvíli. Moje chyba.

  • zaletsi

   Ahoj Adame,

   můžeš letět i do Norimberku?

   21. 3. – 28. 3. mi to vychází s Ryanairem za cca 4100 Kč tam i zpět, což není pořád špatná cena.

   Je to tak ok?

   Jirka

 • Denisa

  Dobrý den , potřebovala bych sehnat letenku na Bali na měsíc červenec či srpen , na 14 až 20 dní .
  Je možné se dostat pod 17 tisíc ?
  Dekuji

  • Evča

   Připojuji se, sháním co nejlevnější letenky na Bali během 28.6 až 31.8. asi na 27-30dní, odlet Praha, příp. Vídeň.. 6 lidí… Díky!!

   • zaletsi

    Ahoj Evčo,

    taky na Bali jo? :-) Díval jsem se na různé kombinace (třeba to letět do Jakarty a odtud nízkonákladově) a nejlevněji to vychází kupodivu z Prahy s návratem do Prahy za 19821 Kč => http://goo.gl/cXzze5

    Levněji to podle mě nepůjde.

    Jirka

  • zaletsi

   Ahoj Densio,

   díval jsem se na letenky i pro Evču (dotaz níže) a po mnoha kombinacích vychází opravdu nejlevněji varianta z Prahy za 19 419 Kč => http://goo.gl/ff4rlK

   Pod 17 000 Kč by to musela být náhoda a musel by se objevit nějaký chybný tarif, což moc nepředpokládáme a určitě bychom na to nespoléhali.

   Jirka

 • Eliška

  Ahojky, sháníme letenku do Barcelony na prodloužený víkend v červnu. Od 5. do 8. června.
  Klidně jen s příručním batůžkem.
  Preferujeme Prahu, ale ta je docela drahá, takže třeba Vídeň, Varšava…
  Díky moc :-)

  • zaletsi

   Ahoj Eliško,

   podívat se do Barcelony na tvoje data můžeš nejlevněji z Wroclavi takto:

   5. 6. Wroclav => Eindhoven s Wizzairem

   5. 6. Eindhoven => Girona (Barcelona) s Ryanairem, pak autobusem do centra Barcelony

   8. 6. Girona (Barcelona) => Paříž Beuvais s Ryanairem

   8. 6. Paříž Beauvais => Wroclav s Wizzairem

   Cena cca 2800 Kč/os.

   Z Prahy pak přichází v úvahu z přímých letů Vueling – http://zaletsi.cz/go-vueling

   5. 6.Praha => Barcelona 10:45 – 13:10

   8. 6. Barcelona => Praha 18:10 – 20:30

   Cena cca 4100 Kč/os.

   Ostatní letiště vychází jenom o pár stovek levněji a náklady na dopravu jsou vyšší, než vyšší cena letenka z bližšího letiště.

   Líbilo se ti z toho něco? :-)

   Jirka

   • Eliška

    Jirko, moc díky. Trochu jsem se toho obávala :-) U první varianty sice příznivá cena, ale obávám se, že s přestupy bychom se připravili o ty dva dny, které bychom s lety od Vuelingu mohli strávit ještě celé v Barceloně.
    Takže to vidím na Vueling sice za vyšší cenu, ale s příznivějšími odlety :-) Díky moc! Eliška

 • Kristýna

  Dobrý večer, sháním zpáteční letenku do Lisabonu nebo Porta na srpen. Je mi jedno jak dlouhý let, kolik přestupů, nemusí to být ani Praha. Hlavně co nejlevněji. Nejlépe 1.8 a 31.8. Děkuji za rady

  • zaletsi

   Ahoj Kristýno,

   můžeš letět třeba až z Düsseldorfu?

   Zpáteční letenka 27. 8. – 2. 9. Düsseldorf => Porto s Ryanairem – http://www.ryanair.com, více o společnosti http://www.zaletsi.cz/ryanair vychází na 3050 Kč/os. což je super cena!

   Je to takhlens good?

   Jirka

 • Daniel Škubal

  Ahoj shanime letenku do Vancouveru, z CR, Rakouska, Slovenska…klidne pres Seattle, muzete poradit? Díky

  • zaletsi

   Ahoj Danieli,

   rádi Ti poradíme, ale musíš nám říct přesnější data. Bez dat nám nepomůže ani křišťálová koule. :-)

   Jirka

 • Eliška

  Dobrý den,
  potřebovala bych sehnat letenku do New Yorku na měsíc červen, červenec. Odlet z letiště Praha, Mnichov, Vídeň,
  Díky za pomoc

  • zaletsi

   Ahoj Eliško,

   můžeš letět z krakowa? Ještě nám napiš, na jak dlouho a mrknem na to. ;-)

   Jirka

   • Eliška

    Ahoj, to je taky možné. Viděla bych to tak na 14 dní.
    Dík :)

 • Miloš Mundil

  Ahoj,
  hledám možná trochu neobvyklou letenku na Tchaj-wan pro 2 osoby, odlet mezi 2.-6.9.2014, návrat koncem června nebo v 1. půlce července 2015. Z důvodu takto dlouhého pobytu může být i jednosměrná.
  Rozhodně s odbaveným zavazadlem, na počtu přestupů a době cesty nezáleží (např. dvoudenní zastávka v Soulu není překážkou, naopak :) )
  Odlet možný z Mnichova, Vídně, Prahy a okolních ostatních.

  PS: O kolik si myslíte, že se bude lišit cena letenky nyní a přibližně začátkem července?

  Díky za tipy!

  • zaletsi

   Ahoj Miloši,

   letenky se prodávají zatím pouze do začátku ledna, takže jednosměrná letenka je zřejmě nejlepší řešení.

   Nejlevněji mi to vychází kupodivu z Prahy za 15 694 Kč s Emirates přes Dubaj => http://goo.gl/NOLHbg což podle mě není na jednosměrnou letenku na Tchajwan špatná cena.

   Osobně si myslím, že to půjde nahoru tak na 20 – 22 000 Kč během července.

   Jirka

 • Eva

  Dobry den, lze zakoupit letenku beze jmena cestujiciho a bez data, tzv. otevrenou letenku od spolecnosti AirMalta nebo RyanAir? Jake jsou ceny?

  • zaletsi

   Ahoj Evo,

   žádná aerolinka na světě ti nedovolí vystavit letenku bez jména, ani jedna z těchto společností neumožňuje vystavit letenku bez data.

   Jirka

 • Kateřina

  Ahoj! Pokud byste byli tak strašně moc hodní, potřebovala bych najít levnou letenku z Ankary do Vídně. Odlet v pátek 30.5., návrat v pondělí 2.6. Bohužel potřebuji přesně tato data. Moc děkuji!

  • zaletsi

   Ahoj Katko,

   na tomhle se toho moc vymyslet nedá, nejlevněji to vidím s pohodlnými přestupy za 6484 Kč => 3. možnost: http://goo.gl/Kh8ed5

   Levněji to nepůjde, jelikož jsi fixovaná datem.

   Jirka

 • Eva

  Dobrý večer,
  poraďte mi levnou letenku do Dublinu pro 4 osoby v termínu 26.7.-8.8. plus mínu 2-3 dny, nejlépe z Prahy .děkuji.Eva

 • Kačka

  Ahoja, už jsem to psala na FB, ale pro jistotu i sem: hledám let do Glasgow, chtěla bych tam být 1.4. ráno(dopoledne), jednosměrná, nejlépe z Prahy, ale zvládnu i okolí:):). Díky moc!!

  • zaletsi

   Ahoj Kačko,

   jestli chceš letět z Prahy, tak jedině až večer:

   1. 4. Praha => Londýn Gatwick 12:20 – 13:20
   1. 4. Londýn Gatwick => Glasgow 19:25 – 20:50

   Cena slabých 2400 Kč/os. s kabinovým zavazadlem, vše Easyjet – http://www.easyjet.com.

   Líbí?

   Jirka

   • Kačka

    Pro mě je podstatné, abych byla v Glasgow spíš kolem poledne, pač mi pak zřejmě jede autobus z letiště v 15:20 ještě daleko předaleko a potřebuju to stíhat:). Zkusíte se, prosím, ještě podívat na jinou možnost? Děkuji moc!

    • zaletsi

     Z Prahy nic do Glasgow nelétá, takže to je jednoduché. :) A ani z okolních letišť se do Glasgow dostat nedá dopoledne. Jedině za 22000 Kč s Lufthansaou z Prahy, pak seš v Glasgow v 11:25. Nechceš raději letět o den dřív z Wroclavi za pár stovek, přespat a pak jet dál?

     Jirka

     • Kačka

      No, asi jo teda:). Stejně si asi budu muset zařídit v Anglii banku nějakou. A jaký spoj jste mysleli? Každopádně z glasgow mi jede bus v 15:20.

     • zaletsi

      Z Wroclavi letí 31. 3. Ryanair – http://www.ryanair.com více info o společnosti http://www.zaletsi.cz/ryanair za cca 1900 Kč/os. to není špatná cena ne? :-)

      Jirka

     • Kacka

      Díky moc!!!

 • Luchia Luca Simonidesová

  Ahoj,
  sháním co nejlevnější letenku do Londýna někdy kolem 12.8.2014 +- pár dnů a zpáteční zhruba po třech dnech takže +- 15.8.2014
  Děkuju moc :)

  • zaletsi

   Zdravím,

   nejlevněji mi vychází Londýn z Wroclavi:

   15. 8. – 18. 8. Wroclav => Londýn Stansted a zpět s Ryanairem http://www.ryanair.com více info o společnosti http://www.zaletsi.cz/ryanair

   cca 2600 Kč/os.

   Nebo z Brna 15. 8. – 18. 8. rovněž s Ryanair na Stansted za 2620 Kč./os.

   Líbí?

   Jirka

 • Martin

  Ahoj, rad bych letel do Bergenu, bylo by to v dubnu. Z Prahy je prima linka s Norwegian, nasel jsem celkem dobrou cenu asi 98€ primo na strankach dopravce, ale pri kratkem pobytu ct (odpoledne)-nedele (rano) se mi to moc nelibi. Nevite o nejakem funkcnim promo kodu? Pripadne o nejake levnejsi variante z Prahy/relativni blizkosti Prahy, prosim? Diky.

  • zaletsi

   Ahoj Martine,

   napiš nám prosím, na jak dlouho (prodloužený víkend?) a odkud chceš letět, potom bychom se podívali, jestli není třeba levnější Wizzair. ;-)

   Podle všeho Norwegian žádný promokód momentálně nemá.

   Jirka

 • Jindriska

  Ahoj sháním 2 letenky z Prahy do Bari na termín od 8.6.2014 do 18.6.2014. Cena s Wizzarem se nyní pohybuje kolem 6 tis. myslíte, že mám čekat ještě na slevy a nebo to už není dobrý nápad. Moc děkuji za odpověď.

  • zaletsi

   Ahoj Jindřiško,

   pokud ti nevadí přestupy, tak to leť takto:

   8. 6. Praha => Bari s WIzzairem napřímo

   18. 6. Bari => Bergamo s Ryanairem
   18. 6. Bergamo => Praha s Wizzairem

   Cena cca 4700 Kč/os.

   To je lepší než zpáteční přímý spoj s Wizzairem ne? :-) Jinak si nemyslím, že bys měla čekat, levnější to tímhle směrem podle nás už nebude.

   Jirka

 • Lucie

  Ahoj,hledám nejlevnější letenku do Kodaně. Od 21.4-23.4. Možnost z celé ČR.Jen kabinové zavazadlo. Moc děkuji. Jedná se o velmi důležitý let(přijímačky na VŠ). Moc děkuji!

  • zaletsi

   Ahoj Lucko,

   blbý je to, že odlet je přesně na Velikonoční pondělí. :-/

   Cesta zpět se dá pořídit levně, nicméně cesta tam, toho 21. 4., to je raketa. Nejlevněji to vychází s ČSA lehce pod 6000 Kč => nejlevněji na stránce dopravce: http://www.zaletsi.cz/go-csa

   Nemůžeš letět o den dřív nebo o den později?

   Jirka

   • Lucka

    Ahoj podle toho v kolik by to bylo o den později(leda někdy brzy ráno) Den předem není problém. Mám se pořád koukat na to ČSA?
    Díky,Lucka

    • zaletsi

     Lucko, nemůžeš letět už v sobotu?

     3 851 Kč z Prahy do Kodaně je pořád ok cena, jinak opravdu nejlevněji z Prahy v 07:10 toho 21. za 5 603 Kč. Levněji to už opravdu nebude, jelikož je to období Velikonoc a cena poleze jen a pouze nahoru.

     Jirka

 • Petra

  Ahoj, hledáme letenky do New Yorku pro dvě osoby. Na cca 14 dni, a to v období od kolem 10.6.- 27.6., odlet nejlépe z Prahy. Nedaří se nám najít žádnou výhodnou a nevíme, jestli má cenu ještě čekat. Děkujeme :-)

  • zaletsi

   Ahoj Petro,

   nejlevněji z Krakowa za 12 506 Kč a v ceně máš i prohlídku Toronta :-) http://goo.gl/AxLNYC

   Nebo o pár odkazů níž to jde s pohodlnými přestupy, pak z Krakow zaplatíš 12 664 Kč, což je pořád ok. :-)

   Z Prahy potom New York začíná na 15 973 Kč http://goo.gl/9ptd5G

   Klasické ceny na červen už dolů nepůjdou, leda nějaká chyba, pokud by se objevila, ale to je málo pravděpodobné.

   Jirka

   • Petra

    Děkujeme a ještě se zeptam, v době letu se budu jmenovat jinak, mám už na rezervaci zadat nové příjmení?

    • zaletsi

     Podle toho co budeš mít napsané v pase. :-) tj. pas se musí shodovat s tím, co je na letence. ;-) Takže na staré jméno jestli máš starý pas.

     Jirka

     • Petra

      No musím si udělat nový, protože nemám ten, který musím mit do USA, takže už na nové a budu se modlit, ať se to stihne :-) děkuji..

 • Milan

  ahoj hladam letenku na koh samui v termine okolo 20 3 na cca mesiac letiet mozem -praha vieden warsava budapest…staci mi cabinsize diiiik Pinzo

  • zaletsi

   Ahoj Milane,

   nechceš tohle letět do Bangkoku a odtud s Air Asia do Surathani a odtud dvě hoďky trajektem na Samui? Nebo preferuješ raději přímo letět na Samui z Bangkoku?

   Napiš nám, která varianta se Ti líbí víc, potom bychom se po ní podívali detailněji. :-)

   Jirka

   • Milan

    ahoj jasne toto som už absolvoval samozrejme nemam problem letiet z dong muang do suratani,,,ahoj Milan
    Subject: Re: New comment posted on Hledám letenku

    • zaletsi

     Ono je to skoro prašť jako namlať, z Vídně za 15 500 Kč, z
     Prahy podobně, z Varšavy za 14 889 Kč. => http://goo.gl/PIbt1K

     Líbí se ti ta Varšava? Momentálně žádná letenka pod 14 000 kč tímhle směrem není.

     Jirka

 • Jakub Hlahůlek

  Dobrý den sháníme letenku pro dva do Nashvillu 13.6. a zpět 28.9, za jakoukoliv slevu budeme vděční…

  • zaletsi

   Ahoj Jakube,

   nechceš to letět z Krakowa za 17 129 Kč/os.? http://goo.gl/Kr4qFc

   Cena to podle mě není vůbec špatná, z Prahy je to o 3000 Kč dražší.

   Jirka

 • Denisa

  Ahoj, scháníme letenky pro 3 lidi do Londýna běhěm května z Ostravy ….. Byli by jsme vděčné za pomoc děkujeme :)

  • zaletsi

   Ahoj Deniso,

   na jak dlouho by to bylo? Prodloužený víkend? Týden?

   Díky za upřesňující informace, pak se ti na to podíváme.

   Jirka

   • Denisa

    víkend :-) děkuji

 • Iva

  Dobrý den, sháníme dvě letenky koncem června do BKK, byli bychom rádi za něco levnějšího :)

  • zaletsi

   Ahoj Ivo,

   můžeš letět z Vídně? Turkish nabízí zajímavý tarif s rychlými přestupy za 13807 Kč/os. http://goo.gl/UdMPzS

   Je to tak ok? Třeba 15. 6. – 3. 7.

   Jirka

 • Terez

  Dobry vecer,
  hledam letenky do Londyna (nejlepe z Prahy, ale prinejhorsim I Brno/Ostrava) v dubnu, kvetnu a cervnu (nejlepe vikendy, patek dopo/odpo tam, nedele vecer zpet) Diky!

  • zaletsi

   Ahoj Terez,

   nejlevněji Londýn vychází z Prahy na 20. 6. – 22. 6. za 1998 Kč tam i zpět, event. pokud jsi členem WDC tak za 1458 Kč (tj. jestli poletíte dva, členství si zakupte a letenka vás vyjde na 1863 Kč/os. včetně členství. – aerolinka Wizzair – http://www.wizzair.com, info o aerolince http://www.zaletsi.cz/wizzair

   Líbí? :-) Já bych řekl, že to je hodně slušná cena na prodloužený víkend. ;-)

   Jirka

   • Terez

    Super, spokojenost s odpovedi jako vzdy! :)

 • Martina

  ahoj, sme dve a hľadáme letenku z Prahy/Viedne/Bratislavy/Budapešti/Krakowa/Katowíc do New Yorku na 9,6,2014 s návratom cca 16,9,2014. Poradíte nám prosím? A z ktorého mesta v strednej Európe sa lieta najlacnejšie do New Yorku? ďakujem.

  • zaletsi

   Ahoj Martino,

   jasně že poradíme. :-) jestli chceš letět úplně nejlevněji, tak pak s dvouma přestupama z Krakowa a návštěvou Toronta za 12 323 Kč, rychlejší přestupy vychází o pár Kč dráž, ale i tak je to na 3 měsíce poměrně hodně slušná cena! http://goo.gl/DCBPO3

   Levněji to už podle mě nebude, to by se musela objevit nějaká chyba.

   Do Krakowa se dá dostat z Prahy v pohodě vlakem.

   Jirka

 • Katka

  Ahoj,
  dostala jsem tip na tyto suprovní stránky, tak bych také ráda poprosila o radu, protože potřebuji najít nejlevnější leta a tak nějak se v tom ztrácím:(. Takže je mi 24, hledám let z Prahy do Cleveland / Hopkins International (CLE) / USA. Odjezd 29. 5. 2014 a návrat 20. 9. 2014.
  Děkuju moc za jakoukoliv radu. Mějte se krásně.

  • zaletsi

   Ahoj Katko,

   to jsme rádi, že si dostala na nás tip. ;-)

   jestli chceš letět pouze a jen z Prahy do Clevelandu, na pevně daná data, moc možností není, nejlevněji to pak vychází na 22 038 Kč/os. http://goo.gl/OYNbbK

   Jinak absolutně nejlevněji to lze letět z Budapešti za 19 198 Kč 26. 5. – 23. 9., nicméně nevím, jak máš Budapešť daleko. => http://goo.gl/kHnHy5

   Levněji to už nepůjde, letenky na Work & Travel jsou v plném proudu…

   Jirka

 • Marie

  Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o co nejlevnější tip na zpáteční letenku do Bostonu (USA) z Brna, Vídně či Prahy na 16.6. s návratem mezi 8.9. až 20.9. Děkuju

  • zaletsi

   Ahoj Maruško,

   trošku půjdu proti proudu a nedodržím zadání, možná ti to ušetří pár tisíc Kč :-)

   Letěl bych to z Krakowa do New Yorku a odtud vzal bus (4h, do 2-10 USD, podle toho kdy to koupíš) a dojel to do Bostonu busem. Letenky z Krakowa s pohodlným přestupem koupíš za 13 202 Kč, nebo s horšími přestupy dokonce za 12 766 Kč/os. Tady: http://goo.gl/FdNB4B

   Líbí se ti tahle varianta? Nebo chceš vyloženě letět do Bostonu z Prahy či Vídně (z Brna nic nelétá)? :-)

   Jirka

   • Marie

    Moc děkuji za odpověď. Krakow je však pro mě docela z cesty a upřednostňovala bych letenku do Bostonu (protože odtud jedu ještě dalších 150 km). Zkoušela jsem hledat a našla jsem spoj z Vídně do Bostonu (přes Washington) kolem 13000. Mohl byste se mně prosím ještě podívat na tu variantu z Prahy, Vídně do Bostonu? Děkuji.

    • Marie

     Zdravím, nakonec jsem našla Vídeň – Boston za 17 500 Kč. Našla jsem i levnější, jenže musím být v Bostonu 16.6. do 14:00. Myslíte, že je to dobrá cena? Tato varianta by pro mně byla nejpřijatelnější, protože jak jsem psala z Bostonu jedu ještě dál a Vídeň mám kousek. Děkuju moc za odpověď. Pěkný den.

     • zaletsi

      17500 je víceméně taková průměrná cena, na letní prázdniny zlatej střed. Jestli ti vyhovuje Vídeň a potřebuješ do Bostonu, tak bych to bral. ;-) Jinak samozřejmě pokud to koupíš přes nás – http://www.zaletsi.cz/letenky-multicity ušetříš a my budeme rádi. ;)

      Jirka

 • Jana

  Dobrý den, jak nejlevnější letenky mohou být do Malé? Slyšela jsem že u Turkish airlines i za 10 000,-. Teď mají 14000,-. Je možné se dostat s letenkami i na těch 10 tisíc? Děkuji

  • zaletsi

   Zdravím Jano,

   nejlevnější letenky jsou opravdu za současných 14 000 Kč (viz náš příspěvek – zaletsi.cz/maledivy-na-jare-ci-v-lete-odlet-z-vidne-13-991-kc

   I tak to je hodně dobrá cena a za 10 000 Kč to nepůjde a ani nešlo koupit.

   Jirka

 • Eva

  Ahoj,
  hledám zpáteční let pro 2 os do Londýna. Tam 8.,9., nebo nejpozději 10.5. ráno a zpět 12.,13.,14.5.. Odlet Praha/Brno. Zavazadla 2x palubová a ideálně alespoň 1x odbavené. Ceny za letenky celkem skáčou – tak si říkám, že ničeho levnějšího než teď už se asi nedočkám, co myslíte :) ?

  • Eva

   Samozřejmě předem děkuju za tipy :)

   • zaletsi

    Ahoj Evo,

    nejlevněji 10. 5. – 12.5. tam i zpět z Brna s Ryanairem – http://www.ryanair.com – info http://www.zaletsi.cz/Ryanair

    Cena cca 1700 Kč/os. return + případné odbavené zavazadlo.

    Já si myslím, že to je dobrá cena ne? Levněji to podle mě na květen už sehnat nepůjde, tj. ideální doba na koupi.

    Jirka

 • Silvie

  Ahoj,
  hledám zpáteční letenku pro 2 osoby s kabinovým zavazadlem Praha – Edinburgh 22.-27.9. Data jsou i lehce flexibilní (23.-28.9. také možnost apod). Na EasyJet uz jsem koukala, ale napadlo mne, že vy byste třeba mohli vyhledat ještě další možnosti. :) Díky!

  • zaletsi

   Ahoj Silvie,

   píšeš to naprosto správně, že nejlevnějším řešením je Easyjet 22. 9. tam a zpět 28. 9. za stejné peníze lze koupit Jet2 http://www.zaletsi.cz/go-jet2 nicméně pokud použiješ slevový kód 10 % Sale10, vyjde to o chlup levněji jak ten Easyjet. ;-)

   Jirka;

 • Zuzka

  Ahoj, dobrý den,
  potřebovala bych zpáteční letenku na kterýkoli z italských nebo řeckých ostrovů ve Středomoří, nejlépe v červnu zhruba tak na pět, šest dní(ale nebráním se ani konci května a v podstatě ani jakýmukoli jinýmu ostrovu :D, chceme si tam pučit auto a poznávat). Odlet nejlíp pochopitelně z ČR, ale nemáme problém ani s Polskem a blízko to máme do Německa.
  Moc děkuju!

  • zaletsi

   Ahoj Zuzko,

   pod Středomořím si vybavím nejprve Mallorcu :D (sice ani Itálie ani Řecko ale ostrov :-))

   29. 6. – 4. 7.Kolín nad Rýnem => Palma de Mallorca a zpět za cca 2100 Kč/os. => http://www.ryanair.com info o společnosti http://www.zaletsi.cz/ryanair

   Alternativně z Berlína s Easyjetem na Mallorcu 29. 6. – 4. 7. http://www.easyjet.com, info http://www.zaletsi.cz/easyjet cena cca 2200 Kč/os.

   A teď ta Itálie – Sardinie:

   25. 6. – 30. 6. Frnakfurt Hahn => Alghero a zpět s Ryanairem za cca 1700 Kč/os.

   A třetí možnost 26. 6. – 1. 7. rovněž Sardinie ale tentokrát na Cagliari s Easyjetem z Berlína. Cena cca 2300 Kč/os.

   Líbí se ti nějaká varianta?

   Jinak auta doporučuju taky checknout u nás na http://www.zaletsi.cz/autopujcovna

   Jirka

   • Zuzka

    Moc děkuju za tipy, z tohodle si stopro něco vyberem. A ta Mallorca vůbec nezní špatně :).
    Ještě jednou díky!

 • Týna

  Ahoj kluci,
  potřebovala bych prosím co nejlevnější letenku na Kanáry (konkrétně letovisko Playa Blanca), 1 osoba, odbavené zavazadlo. Odlet kolem 29.6., přílet kolem 31.8. Pokud to nějak výrazně ušetří cenu, samozřejmě se ty data mohou lehce měnit. Nejsem vůbec náročná, jde hlavně o co nejlepší cenu. Díky moc!

  • zaletsi

   Ahoj Týno,

   jestli nejsi náročná, můžeš do Las Palmas letět z německých Brém (bremen) s Ryanairem 27. 6. – 29. 8. za 4700 Kč tam i zpět.

   Co na to říkáš? :-)

   Jirka

   • Týna

    Koukala jsem teď na autobus Student agency (netuším, jestli to třeba u jiného dopravce nevyjde levněji) a zpáteční jízdenka do Brém vyjde asi na 1900. Myslíš, že i tak je tahle varianta nejlevnější? Pokud by letenka z Prahy vyšla třeba o 2000 dráž než z Brém, stejně za to dám ve výsledku stejné peníze. (mimochodem, jsem z Liberce, takže některá německá nebo polská letiště pro mě jsou blíže než třeba Brno). Ještě jednou díky!

    • zaletsi

     Letenky z Prahy začínají letenky za 8145 Kč/os. http://goo.gl/QJIo9a Je to včetně 23kg zavazadla, levněji to nepůjde, a tohle je podle mě hodně dobrá cena, obvykle stojí Las Palmas přes 10 000 Kč.

     Jirka

 • Martin Krentuš

  Zdravím, po dřívějších skvělých zkušenostech bych se na vás opět rád obrátil. Jednalo by se o zpáteční letenku do Moskvy z ČR, Slovenska nebo Vídně. Odlet v termínu 9.6-12.6 a návrat za měsíc (pokud to bude pár dní navíc, vůbec nevadí).

  Předem díky!

  • zaletsi

   Ahoj Martine,

   to jsme moc rádi, že s námi máš skvělé zkušenosti. ;-)

   Předpokládám, že pojedeš s odbaveným zavazadlem, co to letět z Vídně přímým letem s Fly Niki na letiště blíž k centru Domodědovo za 4875 Kč? http://goo.gl/qepmol

   Osobně si myslím, že na přímý let to je super cena!

   Termín si můžeš přizpůsobit, odlet 11.12. nebo 13. 6. ;-)

   Jirka

 • julián

  Ahoj! Hledám nejlevnější způsob, jak se dostat do San Francisca. Odlet od 5. do 8. srpna, návrat 31.8. (nebo +- 3 dny), odbavené zavazadlo, odlet možný z Prahy, Mnichova, Vídně. Díky za nabídnutou možnost!

  • zaletsi

   Ahoj Juliáne,

   nejlevněji to lze letět takto: http://goo.gl/8lpy1Q

   Levněji to bohužel nevidím a nemyslím si, že by ta cena nějak šla rapidně dolů, je to největší sezóna v roce, kdy všichni chtějí cestovat.

   Sice jsi nepsal Varšavu, nicméně pokud bys letěl odtamtud, ušetřil bys skoro 6000 Kč http://goo.gl/p8mLui

   Co ty na to?

   Jirka

 • Klára Trnková

  Ahoj. Hledám co nejlevnější zpáteční letenku s přítelem na tři týdny na Bali. Plánujeme tam letět někdy od konce června nebo v průběhu července. S místem odletu jsme celkem flexibilní a potřebujeme 2 odbavená zavazadla.Předem díky moc za pomoc.

  • zaletsi

   Ahoj Klári,

   co využít chybný tarif China Southern, letět z Prahy s návratem do Berlína – cíl Jakarta http://goo.gl/wLp9bH

   A pak z Jakarty s Airasia – http://www.airasia.com dál na Bali? Mělo by to být jasně nejlevnější. Co ty na to?

   Jirka

 • Pavel

  Ahoj, hledám letenku do Kostariky či Nikaraguy na 2-3 týdny. Od nyní až do května. 2 osoby. Děkuji.

  • zaletsi

   Ahoj Pavle,

   a na jak dlouho? Odkud odlet?

   Díky za upřesnění.

   Jirka

   • Pavel

    Ahoj, misto odletu neni dulezite. Idealne Praha, ale i jine busem dostupne letiste (Mnichov, Berlin, Viden) je ok. Jak jsem psal, delka pobytu cca 2-3 tydny. A klidne bych cilovou destinaci rozsiril na celou stredni ameriku,coz uvita jiste vice fanousku :)
    Dekuji.

    Pavel

    • zaletsi

     Ahoj Pavle,

     co takhlens letět do Kostariky za 14823 Kč z Mnichova s pohodlnými přestupy 6. 5. – 19. 5.? http://goo.gl/3pXMAf

     Jirka

 • Bára Saiko

  Ahoj! Našla by se letenka na Island? Termínově cca od dubna do června, na týden až 14 dní. Vůbec by mi nevadil přestup (i několikadenní) v UK či kolem Dublinu, ale to už chci asi moc Zavazadlo pravděpodobně jedno na odbavení, ale není to podmínkou. Díky!
  P.S. Víte, že když jsou tu lidi přes Google Chrome, nejde napsat komentář? Mezi vaším PS: … a komentáři je prázdno :/

  • zaletsi

   Ahoj Báro,

   nejdřív začnem od konce: Mezi P.S. a našimi komentáři by měla být reklama, ze které je mimo jiné tento projekt živý. :-) Jestli se ti nezobrazuje, máš kvalitní adblocker. ;-)

   A teď k té letence:

   11. 5. Praha => Londýn Luton s Wizzairem, den v Londýně
   12. 5. Londýn Luton => Reykjavík s Easyjetem

   20. 5. Reykjavík => Manchester s Easyjetem, den v Manchesteru
   21. 5. Manchester=> Praha s Jet2

   Wizzair kup nejlevněji na http://www.wizzair.com, Easyjet na http://www.easyjet.com a Jet2 na zaletsi.cz/go-Jet2

   Cena cca 5500 Kč/os.

   Líbí? :-)

   Jirka

   • http://www.facebook.com/barasaiko Bára Saiko

    Vezmu to taky od konce :) Vypadá to úplně dokonale, nebo aspoň vypadalo, než jsem si naházela letenky do košíků a hodilo mi to skoro 8000,-. No pořád to není nejhorší, tak nevím, jestli to tam rychle nabouchat, easyjet má totiž posledních pár míst na letu tam…
    Pokud jde o můj adblocker, tak je opravdu neprůstřelnej :D

 • Lukáš Konvičný

  Ahooy!! S kamarády hledáme letenku do Porta. Chtěli bychom tam být přibližně od 7. do 14. dubna 2014 +/-.
  Jsme z Moravy, takže by nám vyhovovalo letiště někde poblíž, ale v případě dobré nabídky jsme ochotni letět odkudkoli :-D
  Zavazadla stačí kabinové…
  Díky za odpověď !!

  • zaletsi

   Ahoj Lukáši,

   nejlevněji nám to vychází z Norimberku s kombinací Ryanair / Vueling.

   7.4. Norimberk – Barcelona (www.zaletsi.cz/go-vueling)
   Barcelona – Porto (www.ryanair.com)

   15.4. Porto – Barcelona (Ryanair)
   Barcelona – Norimberk (Vueling)
   Cena je přibližně 4700 Kč.

   V tom samém termínu je možné letět za 5100 Kč pohodlně z Brna s krásnými přestupy v obou směrech:

   7.4. Brno – Londýn – Porto
   15.4. Porto – Londýn – Brno
   Všechny lety můžete rezervovat na stránkách http://www.ryanair.com.
   Mirek

   • Lukáš Konvičný

    A od 8. nebo 9. 4.do 16.4. by to bylo podobné??

    • zaletsi

     Ano, toto je nejlevnější možnost. Díval jsem se i na okolní dny. Bohužel, už je to relativně na poslední chvíli, takže je to poměrně drahé.

     Mirek

 • Katka

  Ahoj, prosím o radu – sháním letenku do New Yorku JFK na 7. 6. 2014 s návratem buď 10. nebo 11. 9. Může být z Prahy, Vídně, Krakowa, Bratislavy… Moc děkuji.

  • zaletsi

   Ahoj Katko,
   z okolí ČR vychází letenky jednoznačně nejlevněji z Varšavy s Finnairem už za 12.100 Kč – http://goo.gl/oBkcTR

   Z dalších okolních měst se z důvodu malého rozdílu v ceně nevyplatí letět, takže další možností je potom let z Prahy od 17.443 Kč. – http://goo.gl/52uHdl

   Mirek

 • Ján Deák

  Ahoj, nějaká letenka z Madridu do Prahy(celá čr)? 9.4 až 21.4 ?
  klidně na čekačku, s přestupem atd..
  Odbavené zavazadlo jedno

  díky )

  • zaletsi

   Ahoj Honzo,

   nízkonákladové letenky z MAD do ČR už vychází okolo 7 tis., takže bude výhodnější letět s klasickými aerolinkami. Nejlevnější letenka vychází za 4712 Kč, pokud bys trval na pohodlném přestupu, je potřeba počítat s cenou okolo 7 tis.

   Letenky najdeš pod tímto odkazem: http://goo.gl/l13OKq

   Mirek

 • Veronika

  Zdravím, moc prosím o radu na letenku do Phoenixu, doba priblizne 3. cervenec – 11. zari. Jedno odbavane zavazadlo, klidne i z okolnich evropskych letist. Diky :)

  • zaletsi

   Ahoj Veroniko,

   nejlevněji mi vychází Phoenix na 2. 7. – 11. 9. z Mnichova s Lufthansou, nejlevněji ji koupíš na http://www.zaletsi.cz/go-lufthansa za cca 24 000 Kč, levněji to fakt nevidím. :-(

   Jirka

 • Jan Vitek

  Ahoj, chtěl bych letět do Dubaje letos o Vánocích. Na Vašem vyhledávači jsem si našel letenky od smartwings v termínu 19. – 24. 12. za necelých 8000,-. Chtěl bych se zeptat jestli je výhodné tyto letenky koupit nebo jestli se dá očekávat že se objeví nějaká akce v průběhu roku. Našel jsem levnější letenky od wizz z Budapešti ale ta cena nebyla o tolik nižší a když připočtu náklady za dopravu a parkování v Budapešti tak je asi lepší letět z Prahy. Četl jsem Váš článek z loňského roku a tam byla cena letenky ještě vyšší. http://zaletsi.cz/silvestr-dubaj-smartwings-9025-kc. Děkuji za odpověď

  • zaletsi

   Ahoj Honzo,

   tohle je dobrá otázka, nicméně 8000 Kč je podle mě dobrá cena. Přesto si myslíme, že cena nijak moc zásadně nepoklesne, pouze vzroste poptávka (=čímž obvykle roste cena).

   Jinak je to 6 hodin letu, takže 8000 Kč je tomu přiměřené.

   Jirka

 • Anče

  Ahoj, prosím nevíte o nějaké akční zpáteční letence do Vietnamu – Odlet od 13.5. a návrat kolem 1.6.2014 (obojí plus minus 5 dnů), z Prahy i okolních letišť, se zavazadlem k odbavení? Díky předem

  • zaletsi

   Ahoj Ančo,

   Air France a Emirates víceméně stojí stejně, 15500 Kč http://goo.gl/A5MYSk

   Špatná cena to není, hodně dobré ceny se pohybují okolo 13 000 Kč, ovšem ne v tenhle tvůj poptávaný termín. :-(

   Jirka

 • Vít

  Dobrý den, také bych rád požádal o radu. Sháním jednosměrnou letenku do Vancouveru s datem odletu v některý den 8.-10. července 2014. Z Prahy nebo z Vídně. Momentálně se nejlevnější lety přes Frankfurt pohybují kolem 17 000 Kč. Plánuji si vzít s sebou odbavené zavazadlo. Rád bych se zeptal, zda bude výhodnější koupit letenku už nyní nebo se budou postupem času zlevňovat? Díky za radu;

  • zaletsi

   Ahoj Vítku,

   je to jednoduché, s postupným zaplněním letadel budou letenky jen a jen zdražovat.

   Těch 16 546 Kč za Condor je hodně dobrá cena na přímý let: http://goo.gl/b4C3eR

   Osobně bych neváhal a koupil, než to zase podraží.

   Jirka

   • Víta

    Ok díky za radu.;)

 • Hanka

  Ahoj, ráda bych se v létě vypravila na pár dní do Říma, konkrétní termín zatím nemám (půjde o letenku zpáteční, bez odbaveného zavazadla), spíše mám obecnější dotaz: myslíte, že je možné, že letenky na trase Praha-Řím, v důsledku větší konkurence, ještě nějak zlevní, nebo zda je kupovat už teď? Děkuji!

  • zaletsi

   Ahoj Hanko,

   v důsledku větší konkurence je to možné, ovšem ne ve vysoce poptávaném období, kdy poptávka bude stačit na tu obrovskou kapacitu, která je momentálně na trati Praha – Řím nasazená.

   Tedy odpověď je jednoduchá, letenky zlevní, ale ne o hlavní sezóně.

   Jirka

 • Kristýna

  Dobrý den,
  ráda bych Vás poprosila o radu. Sháním zpáteční letenku do Chicaga s odletem v polovině července a příletem na konci srpna. Nevadilo by mi letět z okolních letišť, klidně Polsko nebo Německo, samozřejmě s odbaveným zavazadlem. Našla jsem něco kolem 20 tisíc přes Helsinky, ale budu vděčná za Vaše rady :-) Krásný den a děkuji!

  • zaletsi

   Ahoj Kristýno,

   sice pozdě ale přece (omlouváme se za pozdní, odpověď, zaletěli jsme si do NYC za 4000 Kč :-)

   Nechceš to letět z Varšavy do Chicaga za 11788 Kč? :-)

   http://goo.gl/BstSrV

   Jirka

   • Kristýna

    Úžasné, moc díky! :-)

 • Martin

  Dobrý den,
  rád bych požádal o tip na letenky do Vietnamu. Rádi bychom letěli po 9/9 na cca 2 týdny. Ideálně odlišná místa přílet/odlet.

  • zaletsi

   Ahoj Martine,

   jiná místa odlet a přílet samozřejmě jdou a není to ani tak drahé. Nejlevněji to vidím z Prahy za 15931 Kč http://goo.gl/FXz6CW a nemyslím si, že by to mělo do září nějak zlevnit.

   Jirka

 • iva

  Krásný den,
  zajímám se o letenku do Vancouver, Canada, na konci září 2014. Pouze jednosměrnou s odbaveným zavazadlem. Možnost letět z Prahy, Frankfurtu, Vídně i Mnichova.

  Děkuji za zpracování.

  • zaletsi

   Ahoj Ivčo,

   osobně bych to letěl z Frankfurtu do Seattlu a odtud to dojel autobusem. Přímý let s Condorem z Frankfurtu na 22. 9. vychází na poměrně slušných 10971 Kč, bus pak pár jednotek USD. :-)

   Tady to je: http://goo.gl/u5knV7

   Líbí?

   Jirka

 • Tereza

  Ahoj Jirko a Mirku, ráda bych letěla co nejlevněji s přítelem do Madridu. Termín příletu ideálně 3.7.2014 Letět můžeme z Prahy, Brna, Vídně, Bratislavy. Zpátky bychom letěli z Barcelony ve dnech 14.-16.7. – do Prahy, Brna. Letadlo to může být jakékoliv, na tom asi nezáleží.
  Mockrát děkuji za jakoukoliv pomoc! :)

  • zaletsi

   Ahoj Terko,

   co to letět v létě z Budapešti s Wizzairem 4. 7. do Madridu s návratem z Madridu do Budapešti s 13. 7. Ryanairem?

   Zpátečka za cca 4000 Kč. :-)

   Na Madrid v plné sezóně to podle mě špatná cena není.

   Jirka

 • Kuba

  Dobrý den, chtěl bych se poradit. Potřeboval bych se dostat do Houstonu ve dnech 13.-14.6. a zpátky ve dnech 13-14.10. Hledám nejlépe přímý let z okolí ČR. Nevím právě přesně odkud by bylo nejlépe letět za dobrou cenu. Moc děkuji

  • zaletsi

   Ahoj Kubo,

   víceméně máš na výběr ze dvou možností – chceš letět přímým (=dražším) letem nebo s přestupem (=levnějším) letem?

   Potom se ti na to mrknem, až nám prozradíš, co preferuješ. ;-)

   Jirka

   • Kuba

    Ahoj, preferoval bych levnějši let. Ale aby tam nebylo moc přestupů, protože nejpozději 15.6 musím být na místě. A šlo by kombinovat letenku tam do Houstonu a zpátečku z New Yorku? Díky

    • zaletsi

     Jojo, tam do Houstonu s návratem z New Yorku jde, viz níže:

     Vzal bych lupen za 18 565 Kč s Lufthansou http://goo.gl/kuw1ec Ten levnější let o moc levnější neni a je nutná čekačka v Torontu.

     Jinak absolutně nejlevnější varianta i z okolních letišť, odlet i návrat do Varšavy http://goo.gl/8qIFFQ za 15024 Kč/os.

     Líbí? :-)

     Jirka

     • Kuba

      Paráda, díky moc! :) Jste kouzelníci s letenkami

 • Kristýna

  Hezký den Jirko a Mirku,
  Děkuju za vaší pomoc všem, jste skvělí :)
  Nyní k mým letenkám: mezi 8.-19.7.bych potřebovala odletět z Prahy/Brna/Vídně/Mnichova/Norimberka do Brisbane, zpátky tak třeba 22.12.(na Vánoce doma:)) z jakéhokoliv města v Austrálii.
  Mockrát vám děkuju!

  • zaletsi

   Ahoj Kristýno,

   děkujeme za pochvalu, nicméně ti odpovídáme trošku později, než je u nás obvyklé, holt jsme si zaletěli za 4000 Kč do New Yorku. :-)

   Tohle je hooooodně zapeklité, protože chceš odletět v největší sezóně (evropské léto) a chceš se vrátit v největším náporu (největší sezóna je také o Vánocích)….

   No, co jsem se tak díval, tak cenově přijatelně ještě vychází varianta se Singapurcema do Prahy nicméně nevím, jak moc máš ráda přestupy – cena 27892 Kč – http://goo.gl/DLEpKS

   Osobně si myslím, že cena pod 30 000 Kč je relativně dobrá, ale teď jde o ty přestupy, vadí?

   Jirka

   • Kristýna

    Ahoj Jirko,
    nojo, NY, to bych si taky dala říct :))

    Já vím, že je to zapeklité, studium no..O:)
    Přestupy mám ráda asi jako většina lidí, ale myslím, že bych to zvládla. Je fakt, že pod 30tis. to dobré je, akorát si nejsem jista, co by se stalo, kdybych nějaký let nestihla a zda je možné přerezervovávat? (příp.za kolik…)?
    K.

 • Niki

  Ahoj kluci, sháním jednosměrnou letenku z USA (pokud možno Chicago) do čr (ale klidně se zastávkou někde jinde na pár dní). Potáhnu pravděpodobně dva kufry, a letenka bude potřeba v červenci (červen je brzy, srpen je pozdě :)). Vejdu se do 20,000? Moc děkuji za pomoc!

  • Niki

   Ehm, a přílet může být i někde poblíž, jako Krakow, Vídeň apod. … děkuji :)

   • zaletsi

    Ahoj Niki,

    osobně bych to letěl z New Yorku do Osla 21. 6. s Norwegian – http://www.zaletsi.cz/go-norwegian za cca 5600 Kč a pak si přikoupil jednosměrnou letenku do Prahy a seš na nějakých 10 – 15 000 Kč max i s kuframa.

    Co ty na to?

    Jirka

    • Niki

     Kurniksopa, to mi jeste kluci splnite sen….mate nejake napady kde hledat „levne“ hotely? Dekuji moc!

     • Niki

      totiz, Norsko je proflakle jako drahota :D … tak ze bych si nasla neco slusneho….

     • Niki

      No jo, a ted jsem si vsimla, ze ty vyhodne ceny jsou v cervnu a ne v cervenci….ale nevadi, protoze v cervenci letaji levne do Londyna, a to se mi dost hodi! Mnohokrat diky za pomoc!!!

     • zaletsi

      Takže letíš s Norwegianem, tak super. :-)

     • Niki

      Jojo, asi to tak udělám, aspoň se podívám do NY … i když teda do rozpočtu se i s hotely apod nevejdu…

 • Milík Mazánek Chocholáč

  Ahoj, potřeboval bych letenku tak zhruba (+/- pár dní) na 16. května do Boston Logan airport, je mi jedno odkud se poletí. Nejlépe zpáteční s návratem kolem 18. září. Poradíte? Předem díky

  • zaletsi

   Ahoj Milíku,

   necheš to letět raději do New Yorku a odtud busem za cca 10 USD do Bostonu? Jede to asi 4 hodiny ten bus, za letenku pak zaplatíš vynikajících 11937 Kč!!!

   Super cena, bral bych to hnedka – zde: http://goo.gl/F3wg9Q

   Líbí?

   Jirka

 • Andrea N

  Ahoj kluci,

  sháním letenku do Chengdu (Čína), odlet 26/27.4. nejlépe z Prahy, případně při velkém cenovém rozdílu Vídeň, Mnichov, Drážďany, Norinberg, návrat 11.5. Praha nebo 10.5. zbylá letiště, standardně s odbaveným zavazadlem.

  Díky moc za zpracování =)

  • zaletsi

   Ahoj Andy,

   nejlevněji to vidím za 17 761 Kč/os. http://goo.gl/VepD7k

   Z okolních letišť to vychází +- stejně.

   Jirka

   • Andrea N

    :( to je furt dosti…ale moc děkuju ;)

 • Kerol Štěrbová

  Ahoj,
  sháním letenku do L.A. pro 4 osoby v přelomu srpen – září. Odkudkoliv z EU na pobyt cca 3 týdnů. Se standartním odbavením.

  Díky moc !

  • zaletsi

   Ahoj Kerol,

   tohle je hodně těžká písemka pro nás. Můžeš třeba letět i na konci září s návratem v půlce října? Srpen je fakt hrozná raketa.

   Jirka

 • rosba

  Zdravim,
  hledam letenky pro 4 osoby do Liverpoolu, nebo Manchesteru, zpatecni, misto odletu Praha, Brno, Ostrava, Bratislava. Termin 9.5.2014 – 12.5.2014. Chceme do Liverpoolu, ale udajne je vyhodnejsi letet do Manchesteru a odtud autobusem. Standartni odbaveni.
  Diky moc

  • zaletsi

   Ahoj Rosbo,

   9. 5. – 12. 5. to vychází nejlevněji s Jet2 – http://www.zaletsi.cz/go-jet2

   Momentálně na cca 4200 Kč/os. nicméně okolní dny jsou mírně levnější. Jinak si nemyslím, že by ta cena měla jít už dolů, je přeci jenom konec března.

   Jirka

 • Honza

  Zdravim Vás chlapi!
  před pár dny jsem tu viděl „akci“ na parkoviště v Praze za 8Kč od Invia. Nemůžu to najít a potřeboval bych o od neděle parkovat… Je to ještě aktuální? Díky moc

  • zaletsi

   Ahoj Honzo,

   bohužel, cena je už tatam, po 8 Kč parkovném se tu zakouřilo jak pára nad hrncem. I tak ale na parkia.cz to vychází levněji než třeba na Goparking, ale je to dost daleko od letiště.

   Jirka

 • Betty

  HOJ, hledám levné letenky do Dublinu nejlépe s Prahy konec dubna cca týden pobytu ?

 • Jana

  Ahoj.
  Hledám letenku do Londýna z ČR nebo okolních letišť (nejlépe poblíž Ostravy nebo Brna) s datem odletu v rozmezí od 21. 6. do 28. 6.
  Budu mít i zavazadlo.
  Díky :)

 • Eva

  Ahoj hledám letenku do portugalska (nejlépe lisabon) na léto, termín od července do cca 10.srpna, na 10-14 dní dovolené…odlet z prahy i dalších měst v sousedních zemích…díky

  • zaletsi

   Ahoj Evo,

   s odbaveným zavazadlem nebo stačí kabinové? Mohou být přestupy?

   Díky za upřesnění.

   Jirka

   • Eva

    Stacilo by kabinove a prestupy klidne. díky moc!

    • zaletsi

     Ahoj Evo,

     jestli ti nevadí přestupovat, pak bych to viděl takhlens:

     2. 7. Praha => Miláno Malpensa s Easyjetem
     2. 7. Miláno Malpensa => Lisabon s Easyjetem

     13. 7. Lisabon => Paříž Orly s Vuelingem
     13. 7. Paříž Orly => Praha s Transavií

     Nákup easyjetu: http://www.easyjet.com
     Nákup Vuelingu: http://www.zaletsi.cz/go-vueling
     Nákup Transavie: http://www.zaletsi.cz/go-transavia

     Cena cca 4900 Kč/os. s kabinovým zavazadlem.

     Na léto bych řekl dobrý, že to je z Prahy.

     Jirka

 • Marcela

  Zdravím,potřebuji 3 letenky 22. případně 23. dubna z Porta do Brna. Prozatím to nevypadá a neumím najít nějaké jiné slušné a cenově přístupné spojení.Změna může být v odletu-Lisabon,ev Faro a přinejhorším příletu Praha,Bratislava,Vídeň.Budu vám vděčná pokud vyštracháte něco levného :-) Dík za pomoc.

  • zaletsi

   Ahoj Marcelo,

   tady bude hodně záležet na tom, jestli potřebuješ i odbavené zavazadlo, napiš nám, jestli ano nebo ne, protože to hraje zásadní roli u nízkonákladovek v ceně.

   Jirka

 • Pavel

  Zdravím, v červnu letím na program work and travel do Bostonu a hledám nejvýhodnější letenku. Letět bych chtěl nejlépe z Prahy, Vídně, Varšavy nebo Bratislavy. Na místě mám být 10. 6. a zpátky bych chtěl letět kolem 14. 9. A samozřejmě bych s odbaveným zavazadlem. Díky za odpověď

 • Pavel

  Zdravím, v červnu letím na program work and travel do Bostonu. 10. 6. mám být na místě a vrátit bych se chtěl kolem 14. 9. Letět bych chtěl z Prahy, Bratislavy, Varšavy nebo Vídně. Díky za odpověď

  • zaletsi

   Ahoj Pavle,

   co to letět z Krakowa do NYC a odtud za cca 10 USD busem do Bostonu? http://goo.gl/r8uNPA Cena 12700 Kč/os.

   Podle mě to je super cena a levnější už na léto nebude.

   Jirka

   • Pavel

    Super, díky moc za radu a mohl bych se ještě zeptat co to je za společnost, která by mě dovezla do bostonu za 10 USD? Díky :-)

    • zaletsi

     Ahoj Pavle,

     např. Yo!Bus, Megabus Peterpan, jezdí to okolo 10 – 15 USD obvykle, dají se sehnat lístky ale i okolo 2 USD.

     Jirka

 • Karel Valenta

  Ahoj, sháním letenku do Quita, kolem 26.4., nejlépe abych tam 26. dorazil. Nazpátek někdy ke konci května/začátkem června. Zavazadlo sebou.Děkuju za odpověď.

  • zaletsi

   Ahoj Karle,

   co to letět z Mnichova za cca 26 000 Kč? http://goo.gl/y0qaKX

   Podle mě to na Quito není špatná cena. co ty na to?

   Jirka

 • Aja

  Ahoj kluci, shanim zpatecni letenku Alicante-Praha (a okoli) v terminu 27.6. tam a 1.7. zpet. Diky moc!! ;)

  • zaletsi

   Ahoj Ájo,

   pokud můžeš letět +- pár dní, tak pak:

   29. 6. – 2. 7. Alicante => Wroclav => Alicante s Ryanairem za cca 3500 Kč/os.

   Přesně na tvoje dny na okolní letiště:

   27. 6. Alicante => Barcelona => Norimberk s Vuelingem – http://www.zaletsi.cz/go-vueling
   1. 7. Norimberk => Alicante s Ryanairem

   Cena cca 4600 Kč/os.

   A nejdražší varianta do Prahy:

   27. 6. Alicante => Barcelona => Praha s Vuelingem – http://www.zaletsi.cz/go-vueling
   1.7. Praha => Londýn Gatwick => Alicante s Easyjetem

   Cena cca 7500 Kč/os.

   Jirka

 • Marek Musil

  Ahoj,sháním 2 letenky(i zpáteční) na Ibizu.Chceme odletět kolem 14.6. cca.na 7 dní…mohli byste nám pomoci s vyhledáním nějaké slušné ceny?Díky moc :-) budeme mít 2 malé krosny na odbavení…

 • Marek Musil

  Ahoj,sháním 2 letenky(i zpáteční) na Ibizu.Chceme letět kolem 14.6. cca. na 7 dní.Mohli byste mi nějaké doporučit za přijatelné ceny?Budeme mít 2 krosny na odbavení.Díky moc :-)

  • zaletsi

   Ahoj Marku,

   s Krosnama na odbavení se letenka dost prodraží, takže bych to viděl takhlens:

   15. 6. Praha => Rotterdam => Ibiza s Transavií – http://www.zaletsi.cz/go-transavia

   20. 6. Ibiza => Miláno => Praha s Easyjetem

   Cena cca 5500 Kč/os. + zavazadla, nicméně ty přestupy by měly stačit.

   Z Prahy přímý let pro představu vychází od 9000 Kč+.

   Lze to letět i levněji z Německa, ale náklady na dopravu jsou vyšší, než ušetřené peníze na letence.

   Co ty na to? Je to asi dost peněz což?

   Jirka

 • Johana

  Zdravím, hledám dvě letenky do Říma v dubnu na necelý týden, odlet z Prahy. Zavazadlo kabinové. díky moc Johana

  • zaletsi

   Ahoj Johano,

   v dubnu je to už docela drahé, vidím to na 3. 4. – 8. 4. s Easyjetem z Prahy za cca 3500 Kč/os. zpátečka, což už je dost. nechceš letět někdy později?

   Jirka

 • Kuba

  Ahoj, hledám 2 zpáteční letenky do Jihovýchodní Asie (Vietnam,
  Laos, Kambo, Malaysie, Myanmar). Odlet z PRG ale klidně můžeme letět i z
  okolí v termínu od 28.6. – 9.7. návrat za 1 měsíc 28.7.-7.8.

  Zavazadlo do 15Kg, v Asii nemusíme letět ze stejného letiště. Do BKK jsem se pod 14.tis nevešel + lokální letenka.

  Moc děkuji

  • zaletsi

   Ahoj Kubo,

   co to letět z Budapešti za cca 15 000 Kč do Kualy? 4. 7. – 7. 8.

   Tady to je: http://goo.gl/VL33HF

   Podle mě to je slušná cena, z Prahy je to zbytečně hrozně drahé.

   Jirka

 • Kateřina

  Ahojte, hledám jednosměrnou letenku na Nový Zéland v druhé půlce září s odbaveným zavazadlem. Nejlépe z Prahy nebo Vídně. Díky moc Katka

  • zaletsi

   Ahoj Katko,

   letěl bych to 23. 9. z Říma s rychlým přestupem v Taipei do Aucklandu za 15146 Kč http://goo.gl/gDxM6g

   + bych k tomu dokoupil ranní letenku z Prahy do Říma s ČSA za 1749 Kč

   http://goo.gl/1rRJfS

   A máš to nejlevnější, co to jde. :-) (PS, ten levnější Vueling neber, nemá v ceně zavazadlo).

   Jirka

 • Petr

  Ahoj, potřeboval bych dvě jednosměrné letenky na Nový Zéland. Odlet z Prahy, Vídně, Mnichova nebo Varšavy v druhé polovině září 2014 + odbavené zavazadlo

  • zaletsi

   Ahoj Petře,

   ten samý dotaz položila Katka níže, čili odpověď dovolím zkopírovat :-)

   letěl bych to 23. 9. z Říma s rychlým přestupem v Taipei do Aucklandu za 15146 Kč http://goo.gl/gDxM6g

   + bych k tomu dokoupil ranní letenku z Prahy do Říma s ČSA za 1749 Kč

   http://goo.gl/1rRJfS

   A máš to nejlevnější, co to jde. :-) (PS, ten levnější Vueling neber, nemá v ceně zavazadlo).

   Jirka

 • Zuzka

  Ahoj, dobrý den,
  po výborný radě ohledně Středomoří, bych Vás znova chtěla poprosit o pomoc. Potřebovala bych sehnat dvě zpáteční letenky do Bangkoku. Odlet ČR, klidně ovšem i Vídeň, Frankfurt, v období letních prázdnin, nejlépe však první polovina července, na dva tejdny a tentokrát i s (v tý době už) pětiletym dítětem.
  Moc Vám děkuju!
  Zuzka

  • zaletsi

   Ahoj Zuzko,

   díky moc za pochvalu. :-) co to letět z Budapešti za 14500 Kč s kvalitními Turkish? :-)

   http://goo.gl/BTwP8A

   Tady to je vyhledáno za 29000 Kč i s pětiletým dítětem: http://goo.gl/wVcS4r

   Z Prahy je to zbytečně drahé.

   Líbí?

   Jirka

 • Petra Vymetalikova

  potrebovala bych 2 letenky na : Praha-Taškent (Uzbekistan) s odletem 18. či 25.7. odpoledne/večer, návrat Biškek-Praha za 3 týdny o víkendu tzn. 9.. či 10.8. respektive 16. či 17.8. Moc díky!

  • zaletsi

   Ahoj Péťo,

   na tohle datum vidím nejlevněji 25. 7. – 16. 8. s Turkish za 14573 Kč přes Istanbul: http://goo.gl/AQOV02

   O pár desetikorun levněji to najdeš přímo na stránkách turků http://www.zaletsi.cz/go-turkish nicméně bacha na kurz banky, u které to zaplatíš, abys to neměla nakonec dražší než v Kč.

   Jirka

 • Lubica

  Zdravím, potrebovala by som letenku z Bankoku do Viedne/Prahy/krakova/Budapest, na tom velmi nezalezi. Ide o to, že potrebujem len jednosmernu a sú celkom drahe.V termine 20.4-28.4.2014. Ďakujem

  • zaletsi

   Ahoj Lubico,

   nejlevněji z Bangkoku do Budapešti za 11458 Kč/os. – letenku najdeš tady: http://goo.gl/P41AqU Levněji to nevidím.

   Jirka

 • Žanet Fišerová

  Ahoj, moc vás prosím, potřebovala bych zpáteční letenku pro 3 osoby na Fuerteventuru, Kanárské ostrovy. Odlet by bylo okolo 28.6. návrat počítám okolo 10.7. Moc děkuji :-)

  • zaletsi

   Ahoj Žanet,

   odkud můžeš letět? Pouze z Čech nebo i z německých letišť?

   Jirka

   • Žanet Fišerová

    Ahoj, z německých letišť to také není problém :-)

    • zaletsi

     Co jsem se tak díval, tak nejlevněji mi vychází Air Berlin včetně zavazadla na 28. 6. – 7. 7. z Berlína za 7434 Kč přímý let.

     => http://goo.gl/kLzjZw

     Z Prahy to pro zajímavost vychází už hodně přes 10 000 Kč.

     Jirka

     • Žanet Fišerová

      Ahoj, můžu ještě poprosit? :-) V termínu od 22.6.? Zpátky nejpozději 4.7. :-) Klidně znovu z německých letišť :-) Moc děkuji!

     • zaletsi

      Jako suprtrupr cenu má Air Berlín na 23. 6. – 30. 6. s odletem z Lipska http://goo.gl/a2VQAy

      5749 Kč včetně zavazadla je bomba.

      Co ty na to? :-)

     • Žanet Fišerová

      Ahoj, moc díky. Je to super, ale já bych tam ráda byla déle, aspoň o 3 dny :-( Měla jsem vybraný letenky od 23.6. do 3.7., pro jednu osobu to stálo lehce přes 8tisíc,.. je možný, aby to během 4dnů zdražilo na 9542? :-/ Mám strach, že to bude den za dnem dražší a dražší.. děkuji!

     • zaletsi

      Přesně tak, jde to jen a pouze nahoru. :-( A bude to podražovat, jelikož o tyhle termíny je extrémní zájem.

 • Anna

  Ahoj, kluci!

  Hledám letenku do Nashville a zpět, okolo 12. června, odlet zpět kolem 28. září, může být +- 3 dny. Cena ideálně okolo 15 000 Kč, je to ještě teď možný?

  Předem moc děkuju!

  • zaletsi

   Ahoj Anni,

   okolo 15 000 to už je nemožné, nejlevněji za 20169 Kč (a poleze to výš a výš) s jakžtakž přestupy: http://goo.gl/74qmSh

   Pokud bys ale mohla letět z Varšavy, dá se sehnat ještě za 16 362 ovšem s ne moc pohodlnými přestupy a čekáním cestou tam přes noc v Berlíně: http://goo.gl/PgLWSc

   A doplním nejdelší variantu (letí se cestou tam 2 dny, nejdřív noc v Helsinkách a Chicagu :-) za 15 881 Kč! Odlet z Krakowa:

   http://goo.gl/AAs9SB

   Levněji to nepůjde.

   Jirka

 • Danii

  Ráda bych věděla co značí „chybný tarif“?? …“v rámci chybného tarifu nabízí společnost…“

  díky

  • zaletsi

   Ahoj Danii,

   chybný tarif znamená že v ceně letenky něco chybí a aerolinka o tom „zatím“ neví. Většinou chybí YQ, neboli palivový poplatek. Buď chybí část nebo chybí rovnou kompletně celý a potom můžeš letět za neuvěřitelnou cenu. :-)

   Zaplacené letenky na chybném tarifu drtivá většina aerolinek nakonec uznává, ale je tu riziko, že aerolinka vrátí peníze a řekne, že udělala chybu.

   Jirka

 • Danii

  Ahoj, ráda bych věděla co si představit pod označením „chybný tarif“….? Díky D:

 • Markét

  Ahoj,
  potřebovala bych poradit ohledně letenky z Prahy do New Yorku (je mi jedno, kde se přestupuje) odlet 10.6 a zpět kolem 25.9. Stále se někde koukám a nejlevnější jsem našla za 16 000, tak jsem se chtěla zeptat, zda neexistuje ještě levnější :) moc děkuju za odpověď!

  • zaletsi

   Ahoj Markét,

   to vypadá, že se chystáš na Work & Travel, což? :-)

   Opravdu nejlevněji z Prahy za 15 958 Kč – http://goo.gl/CD3ehh

   Nicméně nemůžeš letět třeba z Krakowa? Dá se tam dojet za pár stovek vlakem. 11 937 Kč!

   http://goo.gl/WTMRvY

   To je lepší ne? ;-)

   Jirka

 • Market

  Ahoj, sháním levné letenky do Varšavy pro cca 10 lidí. Termín odletu je 17.6 a přílet 21.6. Bylo by to s odbavenými zavazadly a odlet nejlíp z Prahy, to asi stejně vyjde nejlevněji.
  Dík moc za tipy :)

  • zaletsi

   Ahoj Markét,

   nejdřív kup 9 letenek a pak ještě 1 letenku. Vychází to na cca 4000 Kč s ČSA tady: http://goo.gl/omfGyi

   O chlup levněji to pořídíš přes stránky CSA – http://www.zaletsi.cz/go-csa

   Na nic bych nečekal, je to spooousta lidí.

   Jirka

 • Nikola Janotová

  Ahoj, byla bych moc vděčná, kdybyste mi mohli poradit ohledně letenek do Cedar Rapids (USA). Tam bych chtěla letět 23. 8., nejraději bych si teď koupila jen cestu tam, protože tam budu studovat rok, a ještě nevím, kdy přesně se budu vracet (někdy v květnu?), ale kdyby se dala najít letenka s posuvným zpátečním datem, bylo by to úplně nejlepší. Letět můžu klidně z okolí – Vídeň, Krakov, Berlín… Jen Varšava mi nevyhovuje. Moc děkuju za pomoc! Nikola

  • zaletsi

   Ahoj Nikol,

   nechceš to letět z Varšavy? Nicméně na posuvné datum bych se vykašlal, zaplatila bys pak za letenku xkrát tolik, pokud bys chtěla flexibilní, takže bych být tebou dodržel odlet a koupil letenku z té Varšavy za 14885 Kč, nebo z Krakowa o pár stovek dráž:

   http://goo.gl/pDycVS

   Líbí?

   Jirka

 • Nicol Štěrbáková

  Ahojte kluci, mám na Vás hrozně moc velkou prosbu! Chtěla bych letenku kamkoliv po Evropě (nějaké hezké romantické město) odlet v sobotu 29.3. odpoledne a návrat v pondělí 31.3 :-) Cenu co nejnižší!! a odlet Brno, Praha, Vídeň, Bratislava :-) Najdete mi něco na tenhle haluzově krátný výlet? :-)

  • zaletsi

   Ahoj Nicol,

   co odjet vlakem do Budapešti a prohlídnout si za 2200 Kč s Wizzairem Istanbul? :-)

   Levněji to už nikam jinam nepůjde, je to hodně na poslední chvíli, jinak Istanbul za dvojku je podle mě hooodně dobrej. ;-)

   Jirka

 • Ivo Sedláček

  Dobrý den, měli byste nějaké zajímavé tipy na 2 letenky Praha – New York (mezipřistání nebo pobyt do druhého dne v některé EU zemi není problém) odlet cca 30.5. , přílet cca 17.6. dospělá osoba + dítě 11 let. Díky

 • Adela

  Dobry den , chteli bychom s pritelem odletet 18.4 az 21.4 do amsterodamu tak nakou levnejsi letenku plus ubytovani . Dekujem predem za radu Adela a Filip

  • zaletsi

   Ahoj Adél,

   strávit Velikonoce v Nizozemí by mohlo být zajímavé, ovšem ceny letenek vůbec zajímavé nejsou, jelikož je to na Velikonoce krutě vyprodané a super drahé.

   Nejlevnější zpáteční letenka z Prahy (můžeš letět pouze z Prahy?) do Amsterdamu vychází na 4713 Kč s kabinovým zavazadlem => http://goo.gl/caU2Mi

   Velikonocím odpovídá i cena ubytování, nejlevněji 1915 Kč/os/noc, levněji to v Amsteru nepůjde – http://goo.gl/kyPEz2

   Jirka

 • Marcela

  Ahoj, prosím potřebujeme pro dvě osoby letenku z PRAHY do NEW YORKU od 30.8. – 20.9., díky! M.

  • zaletsi

   Ahoj Marcelo,

   na Tvoje data vidím nejlevněji z Prahy už od 17 000 Kč a výš: http://goo.gl/YVvMxD

   Nicméně nechceš ušetřit peníze a letět to z Krakowa za 12776 Kč (pravda horší přestupy, ale i tak?) http://goo.gl/rGbrpK

   Jirka

 • Marcela

  a zpáteční :-)

 • Katka

  Ahoj, poradíte prosím nejlevnější letenky z Prahy na jakýkoli Eurovíkend (ideálně Řím, Budapešť, Paříž) v termínu buď 1.-4. 5. nebo 8.-11.5. Díky moc!

 • HAnys

  Ahoj nebylo by neco do Bruselu na prodlouzeny vikend treba pred prazdninama? Odlet Čr, Sr , Pl

  • zaletsi

   Ahoj Hanysi,

   co třeba 30.5. – 1.6. z Prahy za 1660 Kč?

   http://goo.gl/IeOZoe

   Mirek

   • HAnys

    Ahoj to je super urcite neco vyberem.
    A jeste se poptam na nejake levne letenky do Stavangeru a zpet nekdy v Cervenci diky ;-)

    • zaletsi

     Na jak dlouho by byl ten Stavanger?

 • Radímek

  Čau kluci, na přelomu roku pojedu studovat na semestr do US do Atlanty. Mohli byste mi prosím poradit nejlevnější spojení? Odlet bude nejspíš začátkem ledna, s sebou budu mít klasicky kufr. Odlétal bych rád z Prahy, ale Víden je taky ok, případně jiné letiště v podobné vzdálenosti. Datum návratu zatím moc nevím, takže by byla lepší jednosměrná letenka, nicméně ty jsou často dražší, než round ticket, co jsem koukal. Není tedy lepší koupit zpáteční a potom změnit datum příletu? Díky za rady. Fandím Vám.

  Díky, Radim!

  • zaletsi

   Ahoj Radme,

   určitě bychom ti doporučili zpáteční letenku s tím, že by sis poté případně změnil datum letu zpátky. Napiš nám, kdy zhruba by ses měl vracet, a něco najdeme.

   Mirek

   • Radímek

    Liší se cena přebukování u jednotlivých společností? Návrat by byl nejspíš v období konec června, červenec.

   • Radímek

    Odlétal bych asi koncem června, červenec. Liší se cena přebukování u jednotlivých společností?

    • zaletsi

     Cena přebookování se liší v rámci pár desítek € nicméně je to vždycky hrozná raketa.

     Nicméně jestli jedeš studovat na začátku ledna 2015, tak bych zcela jistě počkal, jelikož spousta leteckých společností nemá publikovaný zimní letecký řád a zatím není z čeho moc vybírat.

     Počkal bych tak na konec srpna, začátek září, kdy už by to mělo být jasné.

     Jirka

 • Radímek

  Čau kluci, na přelomu roku pojedu studovat na semestr do US do Atlanty. Mohli byste mi prosím poradit nejlevnější spojení? Odlet bude nejspíš začátkem ledna, s sebou budu mít klasicky kufr. Odlétal bych rád z Prahy, ale Víden je taky ok, případně jiné letiště v podobné vzdálenosti. Datum návratu zatím moc nevím, takže by byla lepší jednosměrná letenka, nicméně ty jsou často dražší, než round ticket, co jsem koukal. Není tedy lepší koupit zpáteční a potom změnit datum příletu? Díky za rady. Fandím Vám.

  Díky, Radim!

 • Anna

  Ahoj, kluci!

  Hledám letenku do Nashville a zpět, okolo 12. června, odlet zpět kolem 28. září, může být +- 3 dny. Cena ideálně okolo 15 000 Kč, je to ještě teď možný?

  Předem moc děkuju!

  • zaletsi

   Ahoj Anni,

   trošku jsme tě přehlédli, nicméně pro jistotu posílám ještě jednou :-)

   okolo 15 000 to už je nemožné, nejlevněji za 20169 Kč (a poleze to výš a výš) s jakžtakž přestupy: http://goo.gl/74qmSh

   Pokud bys ale mohla letět z Varšavy, dá se sehnat ještě za 16 362 ovšem s ne moc pohodlnými přestupy a čekáním cestou tam přes noc v Berlíně:http://goo.gl/PgLWSc

   A doplním nejdelší variantu (letí se cestou tam 2 dny, nejdřív noc v Helsinkách a Chicagu :-) za 15 881 Kč! Odlet z Krakowa:

   http://goo.gl/AAs9SB

   Levněji to nepůjde.

   Jirka

   • Anna

    Děkuju moc za odpověď.

    A nestane se třeba nějaká chyba, že by to kleslo aspoň na 18 000 Kč? :) Já nevím, jestli kupovat teď, nebo čekat, protože se může ta šance naskytnout? :)

    To je dilema! :)

    Díky předem!

    • zaletsi

     Vidím to tak na 2 % že to klesne, na 98 % že to poroste nahoru. Chyby se stávají, ale ne tímhle směrem. Doporučení je tedy to koupit co nejdřív.

     Jirka

 • Lucie Davidová

  Ahoj Jirko a Mirku :)
  hledám letenku do státu Montana USA příp. okolní letiště (nejlépe Missoula, případně Billings, St. Helena, Salt Lake City). Odlet kolem 25.7.2014, návrat kolem 15.12.2014 (+/- týden). Jsem flexibilní i v letišti odletu: ideálně Praha, případně východní Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko…
  Nejlevnější jsem sehnala lehce pod 30 tisíc Praha-Missoula, dalo by se to ještě stáhnout? (Letět z Krakowa kvůli ušetřené pětistovce na letence se mi asi nevyplatí). Myslíte, že je dobré třeba čekat do června nebo letenku koupit co nejdřív?
  Moc díky, cestovatelka Lucka

 • Lucie Davidová

  Ahojte! :)

  Měli byste nějaký tip na letenku Praha (příp. Vídeň, Frankfurt, Krakow apod.) – Montana (USA) – nejlépe Missoula, ale může být i Billings / St. Helena / Salt Lake City. Pro 2 osoby vč. odbavených zavazadel. Termín cca. 25.7.2014-15.12.2014.

  Nejlepší co jsem našla bylo za 30k Praha-Missoula. Myslíte, že se vyplatí čekat „na poslední chvíli“ nebo koupit co nejdřív?

  Předem moc děkuju za odpověď!

  • lenca

   Ahojda, my jsme zařizovali letenku do USA před rokem, potřebovali jsme do SLC, stále jsme váhali, odkud letět, přes co letět a nakonec jsme letěli z Prahy přes Paříž přímo do SLC, určitě byl výhodou pouze jeden přestup a pak taky rada syna, za kterým jsem letěli na návštěvu, že přiletět na „malé provinční“ letiště v USA, tak to se ukázalo taky bezva výhodou při příletu na území USA, nakonec byl odlet přímo z Prahy, takže žádné další cestování a pak i cena byla suprová 21 000kč tam i zpět na dobu mezi odletem a příletem 6 týdnů. A letenku jsme si zarizovali cca 2 měsice před, bylo to na období květen-červen.

   • Lucie Davidová

    Díky, Lenčo, za tip. Lety přes Paříž se mi určitě nacházejí jako jedny z nejlepších (nejlevnějších), jen ta cena se bohužel dost liší, pod těch 30, jak jsem psala, nic nemohu najít. Asi to dělá ten odlet v červenci, je prostě sezona…

    • zaletsi

     Přesně tak, ten odlet v červenci tu letenku brutálně prodražuje. :-(

     Jirka

     • Lucie Davidová

      Je díky, Krakow-SLC jsem asi nehledala, to je docela výrazný rozdíl! Asi nemá moc cenu čekat s nákupem, co myslíš?

     • zaletsi

      Není nač čekat, letenka bude jen a pouze zdražovat, je to krásně vidět, jak je to okolo o 8000 Kč dražší…

      Jirka

     • Lucie Davidová

      Rozumím, jdu to koupit :) Díky moc oběma za odpovědi!

     • zaletsi

      Můžu se zeptat, jak to dopadlo Lucko? :-)

      Jirka

  • zaletsi

   Ahoj Lucko,

   Ono lze ušetřit letem z Krakowa víc, než pěti stovku, skoro 8000 Kč (let do Salt Lake City) za 21 720 Kč http://goo.gl/Dq6Y1j

   Je pravda, že to je trochu nepohodlné a zdlouhavé, ale jasně nejlevnější. :-)

   Jirka

 • Tereza

  Ahoj! Mohli byste prosím poradit s letenkou pro dva do Malagy první týden v květnu (ideálně odlet +/- 1.5. a přílet +/- 11.5.) Praha, wroclaw, Lipsko. Našla jsem na ryanair s odletem z wroclawi za 470 zl/os ale než jsem se rozhoupala tak to zdrazilo :((( díky moc

  • zaletsi

   Ahoj Terko,

   to je škoda, že ti ten Ryanair frnknul, nicméně co to letět z Norimberku?

   3. 5. – 10. 5. Norimberk => Malaga za 2560 Kč/os.

   nebo

   29. 4. – 9. 5. z Mnichova s Vuelingem za 3300 Kč/os. http://www.zaletsi.cz/go-vueling

   Líbí?

   Jirka

 • zion

  Ahoj.

  Sháníme zpáteční letenku z Prahy do Mnichova na 22. dubna 2014. Ve 22:35 z Mnichova odlétáme na dovolenou. Zpátky přilétáme 2.5. ve 13:00. Zvažujeme cestu z Prahy do Mnichova vlakem nebo autobusem, ale pokud se podaří najít levné letenky, vybrali bychom si radši cestu letadlem.

  Moc díky.

  • zaletsi

   Zdravím,

   nejlevněji do Mnichova letecky z Prahy s Lufthansou za 3530 Kč – http://www.zaletsi.cz/go-lufthansa

   Levněji to nepůjde, jelikož Lufthansa drží na téhle lince monopol, nejlevněji lze sehnat letenky na téhle trase (bez ohledu na datum) okolo 2600 – 2800 Kč za zpátečku, takže bych spíš volil nejpohodlnější vlak – jízdenka Včasná Evropa on-line na cd.cz :-)

   Jirka

 • Vera

  Ahoj kluci, hledam letenku pro dva z Prahy, nebo z jineho odletove mista v Evrope, pokud to bude vyhodne, s destinaci do Christchurch, Novy Zeland. Odlet +/- 20.5. a otevreny prilet kdykoliv v lednu 2015. Nejlevnejsi letenky z Phy do ChCh se pohybuji kolem 28 tis. Predem dekuju za straveny cas. Vera

  • zaletsi

   Ahoj Věro,

   letenky s otevřeným příletem stojí tak 3x a víc, než píšeš, z Prahy jsem našel nejlevnější za 27 500 Kč s tím, že se dá za poplatek změnit datum návratu
   Tady to je: http://goo.gl/EhRcvF

   Co ty na to?

   Jirka

 • Roman

  Cau panove, shanime letenku do BNE odkudkoliv z Evropy. termin konec prosince-prvni polovina ledna.

  Dekuji predem za tip

  Roman

  • zaletsi

   Ahoj Romane,

   jednosměrnou nebo zpáteční?

   Díky za doplnění info.

   Jirka

   • Roman

    Cau Jirko, zpatecni, prosim.

    Diky za tip

    • zaletsi

     Ahoj Romane,

     co to letět z Prahy za 27 511 Kč pohodlně se Singapurci?

     Díval jsem se i na Mnichov, Vídeň a Varšavu a vychází mi to takhlens nejlevněji.

     Jirka

 • Jana Hertlová

  Ahoj, chtěla bych se zeptat zkušených, v jaké nejlevnější cenové relaci se Vám podařilo sehnat letenku na Hawaii.
  Chtěla bych tam strávit 5 týdnů, a pohybuji se okolo 24 tis. A jaké měsíce doporučujete? Děkuji.

  • zaletsi

   Ahoj Jani,

   Honolulu se dalo z Prahy letět nejlevněji za cca 4800 Kč. :-)

   http://zaletsi.cz/honolulu-korean-air-4-700-kc

   Nicméně jestli seš totálně flexibilní s časem, tak počkej, až se na hlavní stránce objeví letenka tímhle směrem a pak to kup, v akci je dobrá okolo 15 000 Kč, ale taky jsme viděli 12 000 Kč (to byla ale chyba). :-)

   Jaké měsíce doporučujeme? Na Hawaii je krásně pořád, spíš bych to viděl třeba na září/říjen nebo klidně i v zimě.Vyhnul bych se červenci a srpnu, kdy je tam hroznej nával lidí.

   Jirka

   • Jana Hertlová

    Mockrát děkuji. Mám obavu, že za 4800 Kč, už asi nepoletím. A když je to chyba a koupím jí, není s tím pak nějaký problém, i když dělám mrtvého brouka:

    • zaletsi

     Ahoj Jani,

     v 90 % případů to aerolinky uznají, nicméně pokud ty letenky nepotvrdí, vrátí ti peníze, takže je to spíš taková hra. :-)

     Jirka

 • Markéta

  Ahoj,potřebovala bych letenku pro dva do Lisabonu z Prahy. Od cca 2/5/14 do 13/5/14.
  Předem děkuji
  Markéta

  • zaletsi

   Ahoj Markét,

   jestli můžeš letět pouze z Prahy, tak těch možností bohužel moc na květen není a je to hrozně drahé.

   Nejlevněji to vidím takto: http://goo.gl/BlPyNS – druhá možnost za 7 241 Kč bez nocování.

   Nemůžeš letět třeba s nocováním na cestě tam či zpět či z jiného města?

   Pak by ta cena měla rapidně klesnout.

   Jirka

 • Honza

  Ahoj, potřeboval bych letenku z Prahy nebo Vídně do Tel Avivu. Letím sám cca od 30/4/2014 do 5/5/2014.

  Měli byste nějaký tip? Děkuju

  • zaletsi

   Ahoj Honzo,

   jestli to máš blíž do Vídně, viděl bych to takhlens: http://goo.gl/cXcUsf

   Jestli jsi ale z Prahy, tak pak bych to vzal se Smartwings (mají 15kg zavazadlo v ceně):

   http://goo.gl/8bxtFf

   Levněji s WIzzairem ani UP to na tyhle termíny už nelze.

   Jirka

 • Petra

  Pekny den,

  bylo by mozne poskytnout seznam letenek na Zari, vcetne ceny, destinaci ale pouse s odletem z Brna? Dekuji moc

  • zaletsi

   Ahoj Peťo,

   z Brna se létá pouze do Eindhovenu (okolo 1000 kč) a Londýna (900 – 2000 Kč), více destinací z Brna momentálně není. :-)

   Jirka

 • Iveta

  Ahoj, chtěla bych poradit se zpáteční letenkou do Maroka (nejlépe Casablanca nebo Rabat). Odlet Praha/Vídeň/ nebo jiné město střední Evropy v dobré autobusové dojezdové vzdálenosti,
  Termín červenec 2014, ale není nutno cestovat striktně 1.-31. stačí přibližně. Děkuji za rady.

  • zaletsi

   Ahoj Iveto,

   a na jak dlouho by to bylo? S přestupem? Stačí kabinové zavazadlo?

   Díky za doplňující info.

   Jirka

   • Iveta

    Ahoj, bylo by to právě na celý měsíc červenec. Přibližně tedy 1.-31.7. Kabinové zavazadlo stačit nebude, určitě povezu i větší kufr. Děkuji za odpověď!
    Iveta

    • Iveta

     A přestupů ideálně co nejméně, ale nevadí.

 • Monika

  Ahoj, potřebovala bych radu ohledně zpátečních letenek na Madeiru. Během října 2014. Letět můžeme i z Mnichova nebo Vídně. Může být s přestupem v Londýně nebo Lisabonu. Děkuji moc

  • zaletsi

   Ahoj Moni,

   rádi poradíme, ale na jak dlouho tam chceš letět? Bude ti stačit kabinové zavazadlo?

   Díky za doplnění.

   Jirka

   • Monika

    Ahoj Jirko,
    potřebovala bych na dva týdny s odbaveným zavazadlem.
    Děkuji moc!
    Monika

    • zaletsi

     Ahoj Moni,

     osobně bych to letěl z Mnichova s pohodlným přestupem v Lisabonu http://goo.gl/JrVFM1

     Jinak jsem se díval i na low-costy a ty vycházejí okolo 6000 Kč bez garantovaných přestupů (U TAPu, co jsem ti poslal, je přestup garantovaný)

     Jirka

     • Monika

      Děkuji moc za rychlou odpověď :)
      Přeji hezký den
      Monika

 • Martin

  Ahoj,

  sháníme zpáteční letenku pro 2 na Island. Pobyt na cca 7-10 dní v půlce dubna až v půlce května. Můžete prosím poradit, kde nejlevněji?

  Díky moc,
  Martin

 • inka

  dobrý den
  potřebovala bych letenku z Egypta z Hurghady nebo z Káhiry dne 10.4.2014 do Prahy a zpět 30.4.2014 do Egypta..dekuji

  • zaletsi

   Ahoj Inko,

   vzhledem k tomu, že tam nelétá žádný low-cost a není tam moc konkurence, bude to z Káhiry do Prahy drahé.

   S kakžtakž přestupama s Air France za 10095 Kč – http://goo.gl/cXJONa

   Z Hurghady to pak vychází na přemrštěných skoro 15 000 Kč. http://goo.gl/uLD1kt

   U Egypta je skoro lepší se dojít zeptat do některé větší cestovky, jestli by neprodaly pouze letenku bez zájezdu jednosměrnou, jinak to nevidím levněji.

   Jirka

 • Michaela

  Dobry den,
  potrebovala bych letenku do New Yorku na JFK. Odlet do NY 5.5 nebo 12.5 a navrat zpet do Prahy 22.9. Dekuji za info

  • zaletsi

   Dobrý den,

   obě možnosti vycházejí stejně okolo 15 tis., a to hned od několika společností (British Airways / Finnair, Swiss Air / Lufthansa, KLM / Air France).

   Kombinaci 5.5. – 22.9. najdete zde: http://goo.gl/SDdHGi

   Kombinaci 12.5. – 22.9. potom zde: http://goo.gl/wGtg6A

   Mirek

 • Martina

  Ahoj kluci, můžete mi prosím poradit s letenkou do Barcelony? Termín cca 15.5-20.5. cca ? Odlet z Vídně, Prahy, nebo Bratislavy. S sebou krom dvě dětí i 4 příruční zavazadla postačí:-) Díky za radu, nejnižší cenu jsem našla jen kolem 4 tis.:-( . Můžem i do Girony….. Díky a mějte se Martina

  • zaletsi

   Ahoj Martino,

   co to letět z Drážďan, 18. 5. – 22. 5. za cca 2470 Kč/os/zpáteční s Vuelingem – http://www.vueling.com ? :-)

   Jirka

 • Sima

  Dobrý den, mohli byste nám prosím poradit s letenkou ze Santiago de Chile do Evropy (Německo/Rakousko/ČR)? Aktuálně nabízí Air France za velmi dobrou cenu let Leipzig – Santiago de Chile. Pokud by si přítel (žijící v Chile) tuto letenku koupil a nevyužil let do Chile, ale pouze nazpět (do Leipzigu), hrozí zde nějaké riziko při odletu, resp. mohla by letenka např. „propadnout“ a podobně? Moc vám děkuji za odpověď! Přeji hezký den.

  • zaletsi

   Ahoj Simo,

   základní pravidlo u klasických leteckých společností (např. zmiňovaná Air France) je – jakmile nenastoupíš jakýkoliv let, ostatní lety propadají, čili pokud bys koupila letenku z Lipska do Santiaga, nemůžeš využít pouze zpáteční let.

   Napiš nám na kdy a jestli by to byla zpáteční letenka nebo jednosměrná a my se na to mrknem. ;-)

   Jirka

   • Sima

    Ahoj Jirko, moc Ti děkuju za odpověď! Jednalo by se o let Santiago de Chile – Praha (příp. Mnichov/Frankfurt/Víden/Leipzig) přibližně v půlce května, návrat zpět v půlce srpna (odbavene zavazadlo). Předem moc děkuju! Měj se hezky, S.

    • zaletsi

     Jak tak koukám a hledám, tak tam pod 30 000 Kč nevidím. :-( Ono je to hodně dáno tím, že to je letenka na delší dobu jak 1 měsíc a ze Santiaga kde je velmi malá konkurence spojů do Evropy…

     Prohledán Frankfurt, Varšava, Paříž, Londýn, Praha, Vídeň, Mnichov….

     http://goo.gl/jQM3ny

     Jirka

 • Žaneta

  Ahoj, potřebujeme se s přítelem dostat do Porta, z Prahy, Vídně nebo Bratislavy, odlet nejdříve 18.7., návrat nejpozději 27.7., chceme alespoň 6-7 dní. Existuje nějaký levnější spoj než za 8000, který jsme našli?

  • zaletsi

   Ahoj Žaneto,

   podívám se, potřebujete zavazadlo k odbavení nebo si vystačíte s kabinovým zavazadlem?

   Podle toho se bude dost odvíjet cena.

   Díky za doplnění.

   Jirka

   • Žaneta

    Přinejhorším stačí kabinové, díky :-)

    • zaletsi

     18. 7. – 23. 7. lze letět za nějakých 6500 Kč (vyber TAP a Lufthansu) z Prahy s rychlými přestupy: http://goo.gl/QTePFG

     Levněji pak jedině z dalekých německých letišť.

     Jirka

 • Táňa

  Ahoj, hledám co nejlevnější letenku do Chicaga (odlet z Prahy, Vídně, Bratislavy i Varšavy nebo Krakowa – prostě kam se dá rozumně dojet z Prahy vlakem nebo budes) na cca týden v rozmezí 15.-26.5. Neporadíte mi? Díky, Táňa

 • Andy

  Ahoj! :)

  chtěli bychom si s přítelem udělat výlet v termínu 25.4 – 29.4.2014, je naprosto jedno kam, ale odlet bychom preferovali z Prahy. Poradíte nějaké levné typy( letenka max do 4000) ??

  Děkujeme moooooc

  • zaletsi

   Ahoj Andy,

   tady je několik návrhů:

   26. – 29. 4. Londýn tam s Easyjetem http://www.easyjet.com zpět s Ryanairem http://www.ryanair.com

   Cena cca 3000 Kč/os.

   24. 4. – 28. 4. Stockholm s Norwegianem http://www.zaletsi.cz/go-norwegian

   Cena cca 2980 Kč/os.

   26. 4. – 29. 4. Amsterdam s Easyjetem

   Cena cca 3800 Kč/os.

   Pod 3000 Kč se nedá na tyhle termíny dostat žádná letenka.

   Líbí se ti z toho něco?

   Jirka

 • Lili

  Ahojte, kluci :) viete sa potrapit a najst najlacnejsiu letenku do Londyna? termin po 22.4 – 30.5 v rozmezi 4-5dni? Pondelok musim byt v CR vzdy. Odlet CR a Polsko. Dik Lily

  • zaletsi

   Ahoj Lily,

   co takhlens 15. 5. – 18. 5. z Prahy s Ryanairem – http://www.ryanair.com ?

   Cena cca 1900 Kč/os. zpáteční je podle mě docela ok.

   Jirka

 • Marcela

  Dobrý den, můžete mi poradit levné letenky do Hurgady ? Optimálně z Prahy ( Drážďany, Berlín …) Děkuji

  • zaletsi

   Ahoj Marcelo,

   Hurghada je nejlevnější letět s cestovkou, nicméně jestli chceš, abychom se ti podívali na letenky s klasickými společnostmi, napiš nám aspoň přibližná data, kdy bys tam chtěla letět.

   Díky za dodatečné info

   Jirka

 • Ludvík

  Ahoj kluci,
  chtěl jsem se s vámi poradit ohledně letenky Rio-Praha.

  20./21.8. bych chtěl jet z Ria do Prahy a 25/26/27.8. poté zpět. Měl bych si koupit letenku co nejdřív, nebo se mi vyplatí čekat, jestli se objeví nějaká výhodná akce?

  Díky.

  • zaletsi

   AHoj Ludvíku,

   může být nedaleká Vídeň?

   Nejlevněji za cca 28 336 Kč/os. s rychlými přestupy takto: http://goo.gl/I0UH1b

   Na nic nečekej, pokud jsi velmi vázaný termíny, jak jsi psal. Na srpen to bude jen a pouze zdražovat, jelikož je to největší sezóna pro Evropu.

   Pokud by ti nevyhovovala ta Vídeň, napiš, mrknu na ostatní letiště.

   Jirka

 • Lucka

  Dobrý den,

  sháním co nejlevnější letenky do Mexika s odletem na konci července/začátek srpna a návrat v lednu. Mohu odletět z Prahy, Vídně, Mnichova, Frankfurtu, případně dalších blízkých měst. Potáhnu jedno velké odbavené zavazadlo.

  Děkuju,
  Lucka

  • zaletsi

   Ahoj Lucko,

   je ti jedno jakékoliv letiště v Mexiku nebo nějaké konkrétní? Mexico City, Cancún….

   Dík za upřesnění.

   Jirka

 • Kamila

  Ahoj kluci, hledám co nejlevnější zpáteční letenky Praha-Londýn (příp. z Brna) 7.-12.8.(příp. 13., 14.8.) Měla by nám stačit kabinová zavazadla. Našlo by se něco? :)
  Děkuju

  • Kamila

   pardon, až od 8. do 12., děkuji :)

   • zaletsi

    Ahoj Kamilo,

    8. 8. – 11. 8. by nestačilo? Za cca 1950 Kč/os. na http://www.ryanair.com z Prahy.

    Další termíny jsou o dost dražší.

    Jirka

    • Kamila

     Ahoj, děkuju za radu, nakonec máme let až 13. za skoro stejné peníze :)

 • Vendula

  Dobrý den, hledám letenku Praha – Bangkok – Praha v termínu 27.7. – 24.8.2014, pro 2 osoby. Díky Vendula

  • zaletsi

   Ahoj Vendulo,

   Bangkok pod 14 000 Kč nevidím, čili nejlevněji s Emirates a cestou si můžeš v pohodě prohlídnout Dubaj, jelikož tam už nejsou potřeba víza.

   http://goo.gl/oglcev

   O chlup levněji to pak koupíš přímo na stránkách Emirátů – http://www.zaletsi.cz/go-emirates

   Jirka

   PS: Nemůžeš letět i z okolních letišť, typu Mnichov, Vídeň?

   • Vendula

    Děkuji za odpověď. Letenky sháním pro mamku. My tam vždy letěli s Aeroflotem za 12 tisíc, tak jsem si myslela, že něco seženu i na přelom července a srpna. Vím, že teď měli akci Turci, ale ta byla pouze na květen. Pokud by bylo něco levnějšího z Mnichova nebo Vídně, můžete mi to prosím ještě poslat. Myslíte, že už nic levnějšího nebude? Ještě jednou děkuji za odpověď.

    • zaletsi

     Ahoj Vendy,

     ono je obrovský rozdíl, jestli hledáš letenku na přelom července a srpna (největší sezóna co může být) a nebo na jinačí datum. Okolo 12 000 Kč to fakt nebude.

     Z Prahy jsou ty Emirates fakt nejlevnější a levnější to na 99 % nebude.

     http://goo.gl/Fnwziu

     Jirka

     • Vendula

      Ahoj Jirko, moc děkuji pomoc. Chybně jsem si myslela, že když je v Thajsku období dešťů tak půjdou ceny letenek dolů, ale má na to asi vliv prázdnin v Evropě, kdy chtějí všichni na dovolenou. Asi nám nic jiného nezbude, nežli rezervovat letenku s Emiráty, jen tam jsou hrozné časy příletů/ odletů. Ještě se tedy zeptám :) Asi žádnou akci jako je na květen Vídeň-Bang-Mnichov čekat nemáme?:) Upřímně asi bych nejraději Aeroflot, protože mají dobré časy letů, ale vypadá to, že na prázdniny už jsou ty lety plné, když jsou ceny tak vysoké. V jiných termínech tam jsou ceny okolo 14,5 tisíc. Ještě jednou děkuji za všechny odpovědi a skvělý servis.Vendy

 • George

  Zdravim,

  shanim letenky do spanelske Valencie, nejradeji samozrejme primo a z Prahy, ale nic vyhodneho jsem zatim nenasel. Muzete mi nekdo poradit? Pred rokem udajne nabizela nejaka nizkonaḱladova spolecnost ze Spanelska prime lety VAL-PRG.

  Bral bych taky lety z Drazadan, Vidni, Mnichova, terminy duben-cervenec.

  Diky!

  • zaletsi

   Ahoj Georgi,

   nepíšeš na jak dlouho, takže tady je příklad na týden v květnu za 6897 Kč přímý let včetně 15kg odbaveného zavazadla. http://goo.gl/yJLcbE

   Levněji to z Prahy napřímo nepůjde.

   Nalehko bez garantovaného přestupu se to dá letět z Bratislavy takto:

   12. 5. Bratislava => Bergamo
   12. 5. Bergamo => Valencie

   19. 5. Valencie => Brusel Charleroi
   19. 5. Charleroi => Bratislava

   Cena cca 2800 Kč/os. pouze s kabinovým zavazadlem.

   Co ty na to?

   Jirka

 • zlinm@n

  Ahoj, hledám letenku pro dva lidi do Petrohradu (Rusko) na konec května nebo červen. Odlet Praha, Mnichov nebo možná i Vídeň či Blava. Zavazadlo jedno odbavené by stačilo. Vždy prodloužený víkend (Čt večer – Ne večer cca). Dík, pokud něco máte!

  • zaletsi

   Čtvrtek večer – pondělí večer je OK? http://goo.gl/0pyrFt

   Z Prahy s rychlými přestupy mi to přijde za 5800 Kč včetně odbaveného zavazadla docela dobrá cena.

   Pod 5500 Kč jsem letenku do Petrohradu hooodně dlouho neviděl. :-/

   Jirka

 • Anna

  Ahoj!
  sháním letenky pro 3 osoby z Prahy do Atlanty (USA), tam 19.7. a zpět 9.8. .. nějaké tipy kam koukat?
  Díky

  • zaletsi

   Ahoj Anni,

   na tohle je rada být trošku flexibilní s místem a datem odletu, pokud můžeš pouze z Prahy a pouze v určené dny, potom letenka začíná na 22 000 Kč bez nějakého nutného nocování na cestách http://goo.gl/QoNGNB

   Nemůžeš letět třeba i z Vídně, Mnichova či Varšavy a nejsi flexibilní aspoň trošku v datech?

   Jirka

   • Anna

    Myslím, že popřípadě ta Vídeň by byla možná, s těma datumama je to trochu horší, +-3 dny to asi nijak neovlivní?

    • zaletsi

     +- 3 dny to ovlivní o dost, z Prahy bez nutného nocování s British Airways (druhá možnost) za 16 259 Kč (a hned je to skoro o 6000 Kč levnější) – tohle je na Atlantu na léto hoooodně dobrá cena.

     Tady to je: http://goo.gl/dMF1UE

     Jirka

 • Jan Románek

  Ahoj, plánuji krátký výlet do Paříže za kamarádem, který tam je od 24-29.5. Takže přílet tak 23-24.5 odlet 27-29.5. Můžu z Prahy, Brna, Vídně, Bratislavy nebo z Polska někde od hranic. Jen kabinové zavazadlo. Máte nějaké tipy? Moc děkuji.

  • zaletsi

   Ahoj Honzo,

   co to letět z Prahy 23. – 28. 5. z Prahy na Orly za cca 130 €? Podle mě to není vůbec špatná cena na Paříž v tomhle termínu, okolní letiště jsou sice mírně levnější, ale náklady na dopravu převýší úsporu.

   Letenku najdeš na stránce aerolinky – http://www.zaletsi.cz/go-transavia

   Jirka

   • Jan Románek

    Děkuji. Podívám se na to..:)

 • Dada

  Ahoj, 25.12. do Thajska , návrat 10.1.? nejlépe z Prahy, ale můžem i odjinud. druhý možný termín je od 15.12 do 6.1. díky Dada

  • zaletsi

   Ahoj Dádo,

   co to letět s Turky z Prahy za cca 14000 Kč? Podle mě na Vánoce v Bangkoku je to hooodně dobrá cena.

   http://goo.gl/chVtCa

   Jirka

 • Kristýna M.

  Zdravím, hledám letenky pro 2 dospělé a 3 děti (5 a 3 roky a méně než 1 rok) do Kanady (Vancouver). Odlet je možný z Prahy, Vídně i Bratislavy. Potřebujeme letět první dva týdny v srpnu a návrat první týden v září. Neměli byste prosím nějaký fajn tip? Díky moc, Kristýna

  • zaletsi

   Ahoj Kristýno,

   jestli pojedete s dětmi, tak to vidím co nejrychleji se tam dostat za rozumnou cenu. Vancouver mi vychází nejlevněji (za všech pět lidí) 92829 Kč http://goo.gl/TwlhBt (zvol odlet v 13:35 z Prahy, pak je luxusní přestup)

   S jedním rychlým přestupem potom za 114 263 Kč za všechny. (stejný odkaz, níže, kopět odlet 13:35 z Prahy).

   Díval jsem se i na Seattle, je mírně levnější, ale pokud by se přičetly náklady na dopravu ze Seattlu do Vancouveru, bylo by to lehce dražší.

   Líbí?

   Jirka

 • Katka

  Ahojte chtěla bych jednosměrnou letenku směr Auckland ke konci září, cenu jsem našla +- 18 tis. Myslíte, že mám koupit co nejdřív nebo se vyplatí počkat. Díky K.

  • Katka

   Jo nejlépe z Praha, Vídeň nebo Mnichov ;)

   • zaletsi

    Ahoj Katko,

    určitě doporučujeme koupit co nejdřív, není na co čekat, jelikož letenky budou už jen a jen zdražovat.

    Co to letět z Říma za 14000 Kč a k tomu přikoupit čsa?

    za 14000 Kč to najdeš tady: http://goo.gl/5QRk3a

    ČSA koupíš u nich http://www.zaletsi.cz/go-csa

    Líbí? :-)

    Jirka

    • Katka

     Super,díky moc…jste prostě borci ;)

 • Michaela Ulrichová

  Ahoj, hledám letenky z Prahy do Trondheimu, odlet ve středu 9.4., návrat 14.4. Dělá mi problém sehnat něco s rozumnou cenou, co se vrací v pondělí, poradíte mi, prosím? Díky, Míša

  • zaletsi

   Ahoj Míšo,

   psalas nám ten samý dotaz ještě jednou? Jinak nejlevněji s Norwegianem – http://www.zaleti.cz/go-norwegian Levněji to nevidím. :-/

   Jirka

 • Michaela Ulrichová

  Ahoj, sháním zpáteční letenku Praha-Trondheim v datu 9.4.-14.4. Poradíte mi, prosím?

 • Bohdan

  Ahoj,

  prosím o pomoc s nalezením letenky na Sicilii, poté nás čeká cestování ještě do Barcellony Pozzo di Gotto.

  Mělo by to být nejdříve 13.5. a nejpozději 17.5.

  Letiště mužou být: PRA, BRN, OST, BRA, KAT, KRA, WIE, BUD

  Děkuji za pomoc.

  • zaletsi

   Ahoj Bohdane,

   nejlevnější varianta je Budapešť – Catania s Ryanairem 13.5. nebo 17.5. za 992 Kč (www.ryanair.com) .

   17.5. se dá letět s Ryanairem Krakow – Trapani za 997 Kč.

   Z Prahy stojí letenky okolo 1400 Kč do Palerma nebo Catanie:

   13.5. Praha – Benátky Treviso – Wizzair (www.wizzair.com)
   13.5. Benátky – Palermo / Catanie – Ryanair

   Mirek

 • Jakub

  Dobrý den, potřeboval bych poradit s letenkou do Madridu. Datum odletu ´-+17.5 navrat 19.5. Preferuji odlet z Prahy.

  • zaletsi

   Ahoj Jakube, cena letenek je od 5 do 6. tis. Záleží na tom, jak moc jsou pro tebe důležité krátké přestupy. – http://goo.gl/Kuqm0s

   Mirek

 • Jirka

  Ahoj, sháním letenku z ideálně z Prahy do Nagoji Cubu airport, přílet do Japonska mezi 10-15.7. a odlet měsíc poté, nemusí být přesně na den. Velké zavazadlo. Také bych se chtěl zeptat, jestli má cenu čekat, nebo co nejdříve kupovat.
  Děkuji za odpověď

  • zaletsi

   Ahoj Jirko,

   letenky koupíš nejlevněji s Lufthansou za necelých 19. tis. minimálními přestupy. http://goo.gl/a7oZix

   Za tyto peníze doporučujeme letenku koupit, protože se dá očekávat, že o prázdninách půjde cena spíše nahoru. Na to, že se jedná o let v hlavní sezoně, není cena zase až tak vysoká.

   Mirek

 • Jirka

  Ahoj, Sháním letenku, ideálně z Prahy do Nagoji(letiště Chubu), přílet do Japonska mezi 10.-15.7. a odlet cca. měsíc poté. Chtěl bych se taky zeptat, jestli má cenu čekat, že cena klesne, nebo časem půjde jen nahoru.
  Díky za odpověď

 • Pavel Š.

  Ahoj, sháním dvě letenky za rozumnou cenu do Bangkoku ( případně až na Ko samui ) s odletem v květnu. Jsme z Moravy, takže odlet může být z Prahy, Vídně, Bratislavy nebo Krakova. Návrat cca za 13 dnů. Zavazadla velká. :-)

  • zaletsi

   Ahoj Pavle,

   co takhle odlet z Prahy a návrat do Mnichova za 10141 Kč 15. – 29.5 http://goo.gl/j0zB5i? Z Bangkoku už se potom dostanete na Ko Samoi levně v místními aerolikami, např. Air Aisa (airasia.com).

   Mirek

 • Zuzka

  Ahoj, sháním letenku(2 osoby) Praha- Oslo (popřípadě jiná letiště okolo ČR) v termínu cca 3.7-22.7 se zavazadlem. Chceme cestovat takže termíny mohou být +/- den. Děkuju

  • zaletsi

   Ahoj Zuzko,

   nejlevněji to vychází 3. – 21.7. buď z Katowic s návratem do Wroclawi, nebo zpáteční letenka z Katowic s Wizzairem (wizzair.com). Pokud jste členy Wizzair clubu, letenka Vás vyjde na 655 Kč. Pokud ne, cena se bude pohybovat okolo 1 tis. Kč na os.

   Mirek

 • Pavel Š.

  Ahoj, prosím o radu, kde lze sehnat dvě letenky za rozumnou cenu do Bangkoku ( případně až na Koh Samui ) s odletem i návratem v květnu. Jsme z Moravy, tak odlet může být z Prahy, Vídně, Bratislavy nebo Krakova. Návrat cca za 13 dnů. Zavazadla budou velká. :-)

 • JohanCz

  Ahoj měli byste tip na Londýn, od čtvrtka 1.5. do neděle 4.5., pouze Praha, 2 osoby, s kabinovými zavazadly ?
  dík za info JOHAN

  • zaletsi

   Ahoj Johane,

   nejlevněji pořídíš letenku s Wizzairem (www.wizzair.com) za 2274 Kč, pokud jsi členem Wizzair clubu. Pokud ne, vyjde Vás letenka zhruba o 300 Kč na os. dráž.

   Mirek

 • Anička

  Dobrý den, sháníme letenky do Kalifornie, nejlépe do Los Angeles. Chtěli bychom odletět po 11. červenci a návrat plánujeme v září. Někdy v polovině. Ale v obou datech jsme flexibilní. Odlet by byl nejlepší z Prahy, ale nějaké blízké Německo bychom taky zvládli. Obracím se na Vás protože vím, že Vy mi vždy poradíte nejlépe :). Děkuji a krásný den

  • zaletsi

   Ahoj Aničko,

   uvidíme, jestli to zvládneme nejlépe, každopádně děkujeme za důvěru, že se na nás obracíš. :-)

   Díval jsem se na letenky do Los Angeles a nejvýhodněji to vidím takto s Turky za 24 944 Kč http://goo.gl/IqdUuk

   Je to hodně peněz, nicméně okolní letiště se nevyplatí, jelikož stojí přibližně stejně…A bude to jen a pouze zdražovat, jelikož je to o letních prázdninách. :-(

   Jirka

 • Milada

  Ahojky potřebujeme radu. Sháníme dvě letenky někdy od 30. května a zpět koncem září začátkem října, je nám asi jedno odkud a cílová stanice je Colorado. Našlo by se něco za rozumnou cenu? Díky

  • zaletsi

   Ahoj Milado,

   dostat se do Denveru za 22 000 Kč a zpět považuju za rozumnou cenu na to, že to je na pěkně dlouhou dobu (všechny super levné letenky bývají na dobu maximálně 3 měsíců pobytu v destinaci).

   letenku najdeš tady: http://goo.gl/8nuicr

   Odlet z Vídně.

   Líbí?

   Jirka

   PS: Zvolil bych druhou variantu s rychlým přestupem v Amsteru. ;-)

   • Milada

    Díky moc :)

 • Jana

  ahojte,

  prosim poradit ohladom letenky na cyprus – niekedy na september/zari aspon 10 dni, odlet cesko, polsko slovensko, dakujem a pekny den!

 • Tomáš

  Zdravím, sháním 2 letenky pro studenty – Prahy-New York, popřípadě z Polska, Vídně atd.. není problém. Datum 10.6 – návrat 10.7

  • zaletsi

   Ahoj Tomáši,

   jestli ti nevadí letět z Krakowa, vychází to z tohoto polského letiště nejlevněji a to za 11 845 Kč, neváhal bych ani minutu, tohle je super cena na New York v létě.

   http://goo.gl/HNFGU2

   Jirka

 • Pingback: cna license renewal

 • Martina P.

  Ahoj, sháníme 2
  letenky do Velké Británie konkrétně do Manchesteru, Chtěli bychom letět
  přibližně kolem 20. června a zpátky kolem 10. září, časově jsme flexibilní
  akorát před 20. červnem letět nemůžeme. Nejlepší by pro nás bylo letět z Prahy,
  ale zvládli bychom i z jiného letiště v ČR. Jsme studenti, jestli to může
  pomoct. Zavazadla budou velká (20 kg). Děkuji za pomoc, pěkný den.

  • zaletsi

   Ahoj Martino,

   osobně bych tohle vyřešil Easyjetem, 25. 6. – 10. 9. za 2400 Kč + odbavené zavazadlo.

   Alternativně mrkni na Jet2 – http://www.zaletsi.cz/go-jet2 ty vychází na zavazadlech maličko levněji ale na letence maličko dráž toho 25. 6. Je to prašť jako uhoď. :-)

   Jirka

   • Martina P.

    Super díky, to je dobrá cena.

 • Pavel

  Čau Kluci, můžete mi poradit jak se levně a jednoduše dostat do Portugalska v květnu? Chtěl bych si odskočit na pár dní (4-5). Cílová stanice: Faro, Lisabon, Porto (popř. i sever španělska, třeba Bilbao), odlet z ČR/SR, nebo bližší letiště v Německu/Rakousku. Jako nejlepší možnost jsem zatím našel odlet z Frankfurtu, ale u něj už se smazává výhoda relativně levného letu skrze cenu bus jízdenek. Máte nějakou radu/doporučení? Díky. Pavel

  • zaletsi

   Ahoj Pavle,

   správně píšeš, že z Frankfurtu Hahnu do Porta je to nejlevnější možné spojení za cca 1500 Kč zpátečka s Ryanairem.

   To je opravdu nejlevnější. O chlup dráž za cca 2000 Kč lze letět 15. 5. – 20. 5. z německého Memmingenu, kam se dá kromě auta dostat kombinací vlaků za rozumný peníz, nicméně cena za vlak závisí hodně na počtu osob, při použití Bayern ticketu pro německé dráhy a zhruba 4 lidí to je velmi výhodné.

   Co ty na to?

   Jirka

 • Lucie Lúca Mikušová

  Ahoj, našla by se prosím nějaká levná letenka do Californie (Buchanan Field Airport)? Odlet cca v polovině Června nejlépe z Prahy, ale mohou být i jiná města. Zpáteční cestu plánuji na konec Srpna. Zavazadlo odbavené. Děkuji :)

  • zaletsi

   Ahoj Lucko,

   nechceš to letět rovnou do San Francisca s jedním rychlým přestupem? Vychází to na velmi slušných 16 948 Kč s odletem z Prahy.

   http://goo.gl/Zwyd2W

   Data 8. 6. – 31. 8. nebo jde i 11. 6. – 31. 8.

   Líbí?

   Podle mě to je hodně good. :-)

   Jirka

 • Eva

  Ahoj, chtěla bych vás moc poprosit o radu. S kamarádkou se chystáme mezi 12-14.6. do New Yorku, návrat okolo 24., 25.9. Bohužel jsou letenky stále poměrně dost drahé a když se objeví akce, tak je to např. jen do 90 dnů, myslíte, že se vyplatí čekat? Příp. nevíte o nějakých levnějších letenkách? Letět můžeme i mimo Prahu, pokud se to cenově vyplatí.

  Moc děkuji za odpověď.

  • zaletsi

   Ahoj Evi,

   jak správně píšeš, akce jsou opravdu pouze na dobu pobytu v destinaci mezi jedním měsícem až 90 dny, tedy na delší období se akce moc nevyskytují a na léto jakbysmed. Čili koupit co nejdřív, než půjde cena letenky do nebeských výšin.

   Nyní to vychází nejlevněji z Krakowa za 12 782 Kč a ta letenka je za poplatek měnitelná s pohodlnými přestupy (5 hodin). S horšími přestupy dokonce za 12 680 Kč, ale spíš bych volil ten pohodlnější Air Berlin.

   http://goo.gl/VjE2GR

   Jinak předpokládám, že tam jedeš na Work & Travel – tady je možná pár tipů, které by tě mohly zajímat. :-) http://zaletsi.cz/work-and-travel

   Jirka

 • David Sádlík

  Ahoj, sháním 5 letenek na Krétu do Heraclionu nebo do Atén. Odlet přibližně 7.6 a přílet 14.6 Předem děkuji

  • David Sádlík

   Letět můžeme odkudkoliv, tj jedno jestli z Vídně, Bratislavy anebo Polska či Prahy a Brna

   • zaletsi

    Ahoj Davide,

    co to letět na vedlejší heraklionské letiště Chania z Wroclawi s Ryanairem za cca 2800 Kč 9. 6. – 13. 6. nebo 6. 6. – 13. 6. za cca 3000 Kč?

    Aerolinka Ryanair – http://www.ryanair.com, více info o aerolince na http://www.zaletsi.cz/ryanair

    Líbí?

    Jirka

    • David Sádlík

     Líbí! děkuji

 • Mara

  Ahoj sháním zpáteční letenky pro 5 llidí Praha nebo okolní místa do Orlanda (USA). Odlet 29. ale 31. tam musíme být a zpět 25.8 +- pár dnů. Našel jsem nejlevnější za 19 500. Zavazadla odbavené.
  Díky

  • zaletsi

   Ahoj Máro,

   jeden důležitý dotaz, 29. – 31. jakého měsíce? Července?

   Díky za doplnění.

   Jirka

   • Mara

    července

 • jakub kotyza

  Shanim levne leteky do vidne okolo 20.4 a navrat 22.4.
  Děkuji

  • zaletsi

   Ahoj Kubo,

   do Vídně se dá letět nejlevněji s Austrianem, v akci za 4000 Kč a navíc cesta na letiště a z letiště vyjde úplně stejně, jako když vezmeš velmi pohodlný vlak, čili doporučuji mrknout na cd.cz a koupit jízdenku včasná Evropa Rakousko. ;-)

   Jirka

 • Štěpán

  Ahoj. Sháním jednosměrnou letenku z Prahy do Stuttgartu a chtěl bych letět 16.4. Původně jsem chtěl cestovat vlakem, ale ten stojí přes 2tis, tak jsem si říkal, že za tu cenu by se tam možná dalo doletět :) ale letenky, co jsem našel, stály přes 6tis :( Stačilo by mi pouze příruční zavazadlo. Měli byste nějakej tip? Díky moc :)

  • zaletsi

   Ahoj Štěpáne,

   kam míříš? Přímo do Stuttgartu? Správně píšeš, že jednosměrka začíná na 6 000… Ono jde taky o to, že to je víceméně za necelých 14 dní a ty nejlevnější letenky jsou už vyprodané.

   A druhá věc je ta, že do Stuttgartu nelítá prakticky žádná nízkonákladovka, takže opravdu to je nejlepší vzít vlakem.

   Jirka

 • Petr Kuncl

  Ahoj.
  Hledám JEDNOSMĚRNOU letenku do JAPONSKA, nejlépe Narita, na konec září 2014 (maximálně dva týdny před KONCEM ZÁŘÍ, tzn. nejbližší datum může být 16.9.). odlet možný kdekoli z ČR nebo z Vídně. kdyby to bylo možné, rád bych se vyhnul přestupování na Šeremetěvu.
  Předem dík za odpověď :)

  • zaletsi

   Zdravím Petře,

   jasně, rozumím, hlavně ne Aeroflot. :-)

   Otázka do placu – nechceš se už nikdy vracet? :D Zpáteční letenka je o hodně moc výhodnější (téměř o 50 %), než jednosměrná.

   Jednosměrná letenka s neruskou společností za 13954 Kč – China Airlines, http://goo.gl/QVeD4Z

   Co ty na to?

   Jirka

   • Petr Kuncl

    vracet se budu nejdříve za 10 měsíců, ale to se obávám takhle dopředu nedá zajednat zpáteční let, nebo ano?
    Petr

    • zaletsi

     Teoreticky by to jít mělo, jelikož lze rezerovat letenky na 364 dní dopředu, nicméně na kolik % budeš vědět konkrétní datum návratu? :-)

     • Petr Kuncl

      škola by měla končit posledního července, takže bych mohl odlétat domů začátkem srpna :)

     • zaletsi

      Jo už jsem to pochopil, za 10 měsíců od odletu, ne za deset měsíců ode dneška. :-)

      Tak to potom jednosměrně, letenky na příští léto v prodeji ještě nejsou. Volil bych ty tedy China Airlines za 13954 Kč. :-)

      Jirka

 • Týna

  Dobrý den,
  hledám co nejlevnější letenku na Lanzarote (Kanáry), nejlépe z Prahy (auto nemám, takže odlet z jiných měst jedině za předpokladu, že se to vyplatí i s autobusem tam). Odlet 27.6.2014 a návrat 13.9.2014 +- 3 dny, odbavené zavazadlo.
  Děkuji

  • zaletsi

   Ahoj Týno,

   díval jsem se ti na to a našel jsem 2 takové varianty.

   1. varianta – ta je s odletem z Prahy. Nejlevněji za 9775 Kč, cestou tam noc v Curychu a zpět je to na pohodu, v ceně 23kg odbavené zavazadlo. Klasická aerolinka. Letenku najdeš tady: http://goo.gl/sUlZrA

   2. varianta – odlet z Düsseldorfu na Lanzarote 25. 6. s návratem 13. 9., s Ryanairem – http://www.ryanair.com pouze s kabinovým 10kg zavazadlem, + případně dokoupit odbavené zavazadlo.

   Do Düsseldorfu se dá dostat vlakem/busem, nicméně je to pěkně daleko.

   Cena ale 2900 Kč/os zpátečku.

   Co ty na to?

   Jirka

   • Týna

    Jé děkuji, tu variantu přes Švýcarsko znám, původně byla za 8400 tak jsem do toho chtěla jít, teď se to ale dost zdražilo tak jsem doufala, že mi najdete něco výhodnějšího. To s Dusseldorfem se mi líbí, cena uplně super. Nevíte, jak se tam nejlevněji dostat? Autobusy Student agency vyjdou zpátečně na nějakých 1500, ale bohužel jezdí v nevhodné časy a měla bych asi 20 hodin na přestup. Pak sem taky našla letenky od ČSA z Prahy do Duss. za 2500. Napadá Vás ještě nějaká lepší varianta jak se tam dostat?
    Díky

  • zaletsi

   Dobrý den,

   nejlepší poměr cena/pohodlnost je podle nás u následujících letů:

   26.6. Praha – East Midlands – http://www.zaletsi.cz/go-jet2
   26.6. East Midlands – Lanzarote – http://www.monarch.co.uk/

   11.9. Lanzarote – Londýn – http://www.ryanair.com/
   11.9. – Londýn – Wroclaw – Ryanair

   alternativně do Prahy, ale s delším přestupem:

   11.9. Lanzarote – Brusel – Ryanair
   12.9. Brusel – Praha – http://www.jetairfly.com

   Cena včetně odbavených zavazadel: okolo 9 tis. Přestupy jsou v obou směrech kolem 4 hodin, ale nejsou garantované.

   Na cenu 9700 Kč se dostanete také s garantovaným přestupem se společností Swissair – v jednom směru je zda ale přestup více než 20 hodin. – http://goo.gl/udUpgG

   Mirek

 • kata

  Dobrý den,
  hledám levné letenky do Madridu v termínu 25.6-28.6 +-1den. Odlet z Prahy, Berlína,Vídně.
  děkuji

  • zaletsi

   Ahoj Káťo,

   se zavazadlem k odbavení nebo stačí kabinové?

   Díky za upřesnění.

   Jirka

   • kata

    stacilo by kabinove:)

    • zaletsi

     Ahoj Káťo,

     mohla bys letět z Budapešti na 24. – 28. 6.? Zpátečka za cca 3600 Kč, do Budapešti se dá dostat vlakem tam i zpět za tisícovku.

     Pokud ti nevadí přestupy, tak pak z Prahy:

     25. 6. Praha => Miláno

     25. 6. Miláno => Madrid (oboje Easyjet – http://www.easyjet.com)

     a zpět:

     27. 6. Madrid => Bergamo s Ryanairem – http://www.ryanair.com

     27. 6. Bergamo => Praha s Wizzairem

     Cena cca 3400 Kč/os.

     A pokud chceš zavazadlo k odbavení a garantované přestupy, tak pak takto za 5010 Kč:

     http://goo.gl/wiYaGr

     Jirka

 • Nemec Jan

  Ahoj shanim co nejlevnejsi letenku z Brna nebo Prahy do Irska,(Cilove ĺetiste nerozhoduje).Termin priblizne koncem cervna.Muzete mi prosim poradit.diky Honza

  • zaletsi

   Ahoj Honzo,

   na jak dlouho? Jednosměrně zpáteční? S kabinovým nebo odbaveným zavazadlem?

   Jirka

   • Nemec Jan

    Urcite zpatecni na 5 az 7 dni,zavazadlo odbavene.dekuji za odpoved

    • zaletsi

     Ahoj Honzo, odpověď viz výše. :-) Snad ti to dorazilo.

     Jirka

  • zaletsi

   26. 6. – 3. 7.z Prahy s Ryanairem – http://www.ryanair.com

   za cca 3900 Kč. Levněji to z Prahy bez přestupů nepůjde.

   Jirka

 • Robert

  Ahoj,

  sháním nejvýhodnější letenky do Barcelony v termínu odlet (16.-19. dubna), přílet (23.-26. dubna). Odlet z Prahy, Mnichova, Vídně, Wroclavi, Katowic a okolí. Díky za odpověď.

  • zaletsi

   Ahoj Roberte,

   co to letět z Budapešti s Wizzairem – http://www.wizzair.com 18. 4. – 24. 4. za cca 2600 Kč/os. zpátečka?

   Jirka

   • Robert

    Ahoj Jirko,

    díky moc za tip. Vypadá velmi lákavě. A nějaký tip na cestu z Prahy nebo Ostravy do Budapešti byste neměli?

    Díky ještě jednou,
    Robert

    • zaletsi

     Ahoj Roberte,

     z Prahy bych využil ČD, jízdenka včasná Evropa Maďarsko vychází na cca 1000 Kč a je to poměrně velmi pohodlné oproti autobusu. Z Ostravy to myslím stojí o pár stovek méně, koupit určitě on-line, je to levnější – http://www.cd.cz

     Jirka

     • Robert

      Super, děkuji! Přeji Vám hezký víkend.

      Robert

 • Marcela

  Ahoj,
  sháním nejlevnější
  letenky na Grand Canaria v termínu 05/2014-12/2014 (termín je nám vcelku jedno, můžeme kdykoliv). Odlet z Prahy, Bratislavy, Mnichova, Vídně. Děkuji

  • zaletsi

   Ahoj Marcelo,

   na Kanáry je velmi výhodné jet s německou cestovkou, která překoná cenu letenky+hotelu.

   např. za 6000 Kč z Mnichova včetně letenky a *** hotelu http://goo.gl/iwEHyq

   Což není podle mě vůbec špatná cena, ale zatím na konec dubna.

   Jestli chceš letět i na podzim, tak bych počkal a napsal nám tak na konci srpna/začátku září, kdy už bude jasnej zimní letovej plán a budem vědět, jak a kdy budou lítat nízkonákladové aerolinky.

   Jirka

 • Jakub

  Zdravím,
  sháním dvě letenky co nejlevněji do Řecka na Samos koncem května s návratem okolo 30 září..Odlet z jakéhokoliv letiště ČR nebo letiště blízko hranic Polsko Německo Rakousko. zavazadlo odbavené. Budu vděčnej za jakoukoliv radu :)

  • zaletsi

   Ahoj Kubo,

   na Samos bohužel nic nízkonákladového nelétá, takže jedině využít služeb klasických (=drahých) aerolinek.

   6759 Kč bez zavazadla (zavazadlo + cca 30 € na stránce aerolinky) http://goo.gl/KeKVn2

   Levněji to nepůjde.

   Jirka

 • Terka

  Ahoj!

  mohli byste mi poradit kde sehnat nejlevnější zpáteční letenky pro 3 osoby do Atlanty (USA)? Nejlépe s odletem z Prahy, ale je možný i Mnichov a Vídeň. Termín je cca 19.7. až 10.8. (+- 3 dny)

  Děkuji moc předem!

  Terka

  • zaletsi

   Ahoj Terko,

   letět v létě do Atlanty je podle předpokladu raketa… Nejlevnější zpátečka mi vychází 26 336 Kč s pohodlnými přestupy:

   http://goo.gl/xgCG9Y

   Nemůžeš letět třeba z Varšavy, Budapešti či Frankfurtu?

   Jirka

  • Terka

   dodatečné info: zavazdla odbavená

   • zaletsi

    Stejná odpověď jako je uvedeno níže, to je včetně zavazadel… Napiš mi prosím, jestli nemůžeš letět ještě z té Varšavy, BUdapešti, či Frankfurtu. :-)

    Dík

    Jirka

    • Terka

     Varšava, Budapešť i Frankfurt už jsou moc daleko :( Ta cena 26000 bude už jen vyšší?

     • zaletsi

      Koukám, žes odpověděla na další dotaz, který jsem nesledoval. :-/
      Jojo, cena poroste, jelikož do Atlanty není konkurence.

      Jirka

    • Terka

     Ty ostatni mesta jsou uz moc daleko. A co si myslis ohledne ceny letenek? Mohlo by se jeste sehnat nejak levneji nez 26000?

 • Markéta

  Ahoj, prosím prosím, potřebuji letenku na srpen do Waco (Texas) nebo do Dallasu, z Vídně, Prahy, popř. z Německa – ale to jen v případě mnohem lepší nabídky než z VIE nebo PRG.

  Předem díky za tip,
  Markéta

  • zaletsi

   Ahoj Markét,

   jednosměrnou? Pokud zpáteční, tak kdy se budeš z Texasu vracet?

   Jirka

 • Růža

  Zdravím, moc moc prosím o radu s letem do Tokia (Narita).
  Tam potřebuji přiletět nejdřív 1.8. 2014 (den příletu nemusí být konkrétně tento, ale ideálně ano-rozhodně ne dřívější) a z Narity musím odlétat 30.8. 2014.

  Co se týče místa odletu tam: ideálně Praha, kromě českých letišť Vídeň a případně jiná autem dobře dostupná města (=v sousedních státech)

  Sama jsem našla zatím nejlepší zpáteční let z Prahy 31.7. se společností Emirates (jsem kategorie mládežník), ale kdyby se našlo něco ještě lepšího, bylo by to parádní!

  Předem díky za rady!

  • Růža

   Ještě jsem zapomněla: zavazadlo odbavené

   • zaletsi

    Ahoj Růžo,

    Emirates jsou opravdu nejlevnější, vycházejí mi na 14 553 Kč. http://goo.gl/kiVBBG

    Tohle je velmi slušná cena, navíc poletíš s luxusní aerolinkou, takže není na co čekat, jestli tam potřebuješ, koupit. Ta cena poleze jen a pouze nahoru.

    Jirka

    PS: Přes stránky Emirates to možná bude o 199 Kč levnější. Ale jestli nás chceš podpořit, můžeš to koupit přes nás. :-)

    • Růža

     Mockrát díky! Jste nejlepší!

 • Daniela

  Dobry den,
  hledam letenky do Indianapolis, popripade Chicago, odlet polovina kvetna, zpatky kolem 5.srpna. Muzu letet z Prahy, ale i z Bratislavy nebo Vidne.
  Moc dekuju za pomoc!

  • zaletsi

   Dobrý den,

   co třeba letenka z Prahy do Indianapolisu 13.5. – 6.8. za 15.138 Kč? Let tam je možný i 15.5., ale s delšími přestupy. – http://goo.gl/1isWy9

   Z Krakowa do Chicaga je potom možné letět za 11797 Kč – http://goo.gl/aVm55W

   Mirek

   • Daniela

    Dekuju moc!!! cekam na schvaleni ESTA a kupuju letenku do Indianapolis.

    • Daniela

     Esta schvalena ale uz se nemuzu dostat k tem letenkam..pomoc! na 13.5. Praha Indianapolis a zpatky 5.8….

 • Mara

  Ahoj sháním zpáteční letenky pro 5 llidí Praha nebo okolní místa do Orlanda (USA). Odlet 29.7. ale 31. tam musíme být a zpět 25.8 +- pár dnů. Zavazadla odbavené.
  Díky

  • zaletsi

   Ahoj Máro,

   jedině za 27 637 Kč z Prahy s pohodlnými přestupy. O pár Kč levněji to pak lze letět s nepohodlnými přestupy.

   Tady to je: http://goo.gl/6Pgdl6

   Můžeš letět třeba i Varšavy, Frankfurtu nebo Katowic?

   Jirka

   • Mara

    Místu odletu se přizpůsobím. Co jsem se díval tak nejlépe vychází odlet z Polska kolem 20 000.

    • zaletsi

     Jestli ti jde především o cenu a nevadí ti prohlídka Říma cestou tam, tak 18 600 Kč – http://goo.gl/xEcRkD

     Jirka

 • Silvie

  Zdravím,

  hledám zpáteční letenky pro dvě osoby z České republiky (případně Bratislava/Košice/Katowice/Vídeň) na Tenerife (South – TFS). Odlet nejdříve 10.6.2014 s návratem nejpozději 20.6. 2014 (ale toho 20. už být v ČR).

  Zatím mi nejlevněji vychází letenky na azair.cz – dá se tam sehnat zpáteční pro jednoho pod 5 tisíc. Přestup v Londýně či Bruselu je pro nás ok, ale trochu nám vadí ta dlouhá doba čekání na přípoj…. Moc děkujeme! :)

  • zaletsi

   Ahoj Silvie,

   azair je supe vyhledávací nástroj na nízkonákladovky, o tom bezesporu, ale ten čas na přestup je tam nutný, jelikož se jedná o negarantovaný přestup.

   Budeš potřebovat zavazadlo k odbavení nebo si vystačíš s kabinovým zavazadlem?

   Jinak 12. 6. – 17. 6. z Krakowa vychází s Ryanairem za těch slabých 5000 Kč. :-)

   Jirka

  • zaletsi

   Ahoj Silvo,

   zkus se podívat na a tendle odkaz azair.cz – http://goo.gl/jQrf8s

   Zhruba za 3600 Kč je možné letět z Bratislavy, ale je tam delší čekání.

   Pokud byste chtěli kratší čekání, tak třeba odlet z Katowic s návratem do Brna za 4774 Kč.

   12.6. – Katowice – Londýn Stansted – Tenerife
   18.6. – Tenerife – Londýn Stansted – Brno (vše Ryanair).

   Mirek

 • Týna

  Ahoj,
  před pár dny jsem sem vkládala dotaz ohledně letenky na Lanzarote. Nakonec jsem vybrala tu variantu s odletem z Dusseldorfu, jenom bych se chtěla Vás, zkušených cestovatelů, zeptat, jestli považujete můj plán za reálný a hlavně časově stihnutelný, přilítám totiž do Dusseldorfu na jiné letiště, než ze kterého pak odlítám na Lanzarote. Takže: přílet na Dusseldorf International Airport v 8:45, v 9:54 odjezd vlaku na Central Station, měl by jet 17 min. Z Central Station pak autobus na Weeze Airport, odjíždí v 10:30, přijíždí ve 12:00, odlet na Lanzarote je v 13:50. Myslíte, že tam mám dostatečné časové rezervy? Cestu zpět řešit nemusím, tam mám na přestup 15hodin. Děkuji :-)

  • zaletsi

   Ahoj Týno,

   časová rezerva tam není, řekl bych, že to je tak na hraně. ALE: Düsseldorf hlavní letiště neni zas tak velký a při troše štěstí se dá být za 25 minut venku z letadla ve vlaku.

   Jestli jsi zkušená cestovatelka, tak bych do toho šel.

   Jirka

 • Terezka

  Ahoj,
  hledam letenku na 14. 6. z Prahy, prip. Vidne ci Mnichova do Nashville, TN. Potrebuji byt v Nashvillu nejpozdeji v nedeli 15. 6. kolem poledne. Odbavene zavazadlo, jsem student. Muzete prosim pomoci? Diky

  • zaletsi

   Ahoj Terko,

   jednosměrně, nebo zpáteční?

   Dík za doplnění.

   Jirka

 • Tereza

  Dobrý den, hledám letenky pro čtyřčlennou rodinu – dvě dospělé osoby a dvě děti (2 a 5 let) – z letišť v okolí Londýna do Salerno, v kterém přímo není letiště ale nejbližší letiště je v Naples nebo pak v Římě. Odlet možný ve středu 23. 7. po sedmé hodině večer nebo 24. 7. Čtyři zavazadla na odbavení. Návrat o týden později (31. 7.) nebo až o dva týdny (7. 8.), nejpozději 10. 8. Děkuji.

  • zaletsi

   Ahoj Terko,

   osobně bych vzal Air France za 5200 Kč + k tomu přikoupil zavazadla. http://goo.gl/htwwyW

   A nebo můžeš vzít za 4900 Kč včetně zavazadel, cestou tam ovšem noc v Paříži, cestou zpět zastávka v Miláně.

   Líbí?

   Jirka

   • Tereza

    Ahoj Jirko, děkuji za nalezení letenek. Bohužel se rodině nabídka nelíbila. Zvolili si radši dražší letenky bez přestupu. Mockrát děkuji za pomoc.

    • zaletsi

     Pro zajímavost – co to bylo za aerolinku? Easyjet? :-)

     Jirka

     • Tereza

      Nn, British Airways.

 • Marta

  Dobrý den, poradíte, prosím? Hledám letenku nejlépe z Prahy, nebo Drážďan, či Vídně do Los Angeles na polovinu června, odlet konec června/začátek července. Předem děkuji.

  • zaletsi

   Ahoj Marto,

   Air France vychází na 17 400 Kč s odletem z Prahy, což neni zas tak hrozná cena na to, že to je s pohodlnými přestupy – http://goo.gl/VPNvKF

   Z okolních letišt to už přesahuje přes 20 000 Kč.

   Jirka

 • Adam

  Ahoj Jirko a Mirku, hledám letenku na léto – kdykoliv během července a srpna – z Prahy (Vídně) do Portlandu, OR. Chtěl bych tam strávit cca 7-10 dní. Našel jsem letenku na konec srpna u KLM za 17 300, je to dobrá cena nebo se vyplatí počkat, jestli se neobjeví nějaká akce? Díky moc!

  • zaletsi

   Ahoj Adame,

   pochlubíš se, kdes to našel za 17 300? Osobně si nemyslím, že to je reálná cena, ale historická cena a za tu to nejde koupit, jelikož letenky na srpen u KLM stojí hluboko přes 25 000 Kč.

   Pod dvacet tisíc z Prahy třeba takto:

   http://goo.gl/2vZHBu

   Jirka

   • Adam

    ahoj, díky moc za odpověď! Máš pravdu, že už to nešlo koupit, ale našel jsem tam PRG – PDX za 18 770 Kč na 24.8. – 31.8. Takže předpokládám, že to je dobrá cena a níž to už nepůjde :) Díky moc za radu!

    Adam

    • zaletsi

     Přes naše stránky je to o víc jak 1000 Kč levnější a píšeš správně, že to bude jen a pouze zdražovat. Tady je odkaz:

     http://goo.gl/zJ3Mxj

     Pod 17 000 Kč by to byla asi haluz.

     Ještě dodám, že letenky nám vystavuje Asiana. ;-)

     Jirka

   • Adam

    Ahoj, našel jsem letenku za 18 770 na 24.8. – 31.8. u KLM (PRG – PDX). Předpokládám správně, že to bude už jen dražší? :-)

    Adam

 • tereza marková

  Dobrý den mohl by mi někdo pomoci při hledání letenky pro dvě dospělé osoby do Milána? je jedno na jaké letiště v termínu 24.10. a zpátky 28.10. Jsem v tom mírně ztracená, zavazadlo bychom měli jedno (kufr). Děkuji Tereza

  • zaletsi

   Ahoj Terko,

   nejlevněji na tyhle data s Easyjetem za cca 1600 Kč tam i zpět + případné zavazadlo k odbavení (pár stovek navíc). http://www.easyjet.com více info o společnosti na http://www.zaletsi.cz/easyjet

   Špatná cena to na využití státního svátku určitě není.

   Jirka

 • tereza marková

  Dobrý den mohl by mi někdo pomoci při hledání letenky pro dvě dospělé osoby do Milána? je jedno na jaké letiště v termínu 24.10. a zpátky 28.10. Jsem v tom mírně ztracená, zavazadlo bychom měli jedno (kufr). Děkuji

 • Jana

  Dobrý den, hledám 2 letenky na konec června do Panamy na 2 měsíce,
  návrat konec srpna plus minus. Letenky se pohybují okolo 25tis. je to dobrá cena? Děkuji Jana

  • jana

   Ještě pro doplnění ,odbavená zavazadla, letiště asi jenom Praha. Prosím dost to spěchá. Děkuji Jana

   • zaletsi

    Aho Jani,

    dá se to pořídít okolo 23 000 Kč přímo z Prahy a můžeš si zvolit variantu č. 1 se zastávkou v NYC nebo variantu 2, bez zastávky. http://goo.gl/Hc8LKp

    Cena je to relativně průměrná, níž už to určitě nepůjde, jelikož poptáváš letenku na dobu delší, jak jeden měsíc.
    Jirka

    • jana

     Děkuji, ted jsem našla z Vídně za 15 tis.tak to asi dopadne.Jana

    • jana

     Ted nevím co je myšleno u nás :-)

    • jana

     Včera jste se ptali kde jsem to našla a dnes tady dotaz již není.Našla jsem to tady u vás, z Vídně 29.6 návrat 31.8.s Iberia .Chci se zeptat na váš názor .Dík Jana

     • zaletsi

      Trošku nám ten disqus blbne, nezobrazila se nám odpověď, teď už ano. :) Jo, za 15 000 Kč to je parádní cena do Panamy, takže tady bych neváhal a koupil to. :) Bude to jen a pouze zdražovat.

      Jirka

 • Magda

  Ahoj kluci, chtěli bychom ve dvou letět v druhé půlce října do Madridu. Odlet pouze z Prahy, dvě osoby, kabinová zavazadla, sedm nocí nebo osm dní. Poradíte? Moc děkuju, Magda

  • zaletsi

   Ahoj Magdo,

   co říkáš na tohle?

   29. 10. Praha => Miláno Malpensa

   29. 10. Miláno Malpensa => Madrid

   6. 11. Madrid => Londýn Gatwick

   6. 11. Londýn Gatwick => Praha

   Cena cca 3700 Kč/os. zpátečka s kabinovým zavazadlem.

   Všechno Easyjet – http://www.easyjet.com

   Ještě dodám, že s klasickou aerolinkou, odbaveným zavazadlem, garantovanými přestupy a občerstvením to vychází na 5001 Kč.

   http://goo.gl/aiWm2d
   Jirka

   • Magda

    Ahoj Jirko,
    díky za vyhledání. Musela jsem to probrat s protějškem a nakonec zvítězilo pohodlí a taky chceme neztratit cestováním celý den. Pohnul se nakonec i termín – spíš září. Přímých letů je minimum, 5000 CZK za ně taky minimum. Našli byste případně ještě kombinaci, která by byla s dřívějším odletem z Prahy a pozdějším z Madridu? Díky moc, že jste, je to fakt super pomoc. Magda

 • zdenka

  Dobry den,chci letet 1dospely a dve deti [10 a 13let] ..z Liverpoolu do Krakowa nebo do Bratislavy v dobe asi cca 19.7.2014..muzete prosim napsat kdz je nejlepsi zarezervovat letenky a z jake spolecnosti ?Kdyz jsem koukala letenkz pro 3 lidi cca 270liber jednosmernny let.Je to prijatelna cena nebo budou jeste o neco levnejsi?dekuji moc za odpoved

  • zaletsi

   Ahoj Zdeňko,
   do Bratislavy i Krakowa létá Ryanair, který na téhle lince je nejlevnější, za nějaké cca 2 – 3000 Kč/os. jak správně píšeš, čili bych na nic nečekal a koupil, cena letenek poroste jen a pouze nahoru.
   Jirka

 • Simona

  Dobrý den, plánujeme výlet na Bali, někdy v říjnu, budeme 4 holky, ubytko si chceme najít samy. Jdete tedy spíš o letenky. Nevadí nám více přestupů. Díky :)

  • zaletsi

   Ahoj Simono,

   rádi se to podíváme, nicméně na jak dlouho tam chceš jet? Na týden, 14 dní, měsíc?

   Jirka

 • Tereza

  Ahojky, potřebovala bych co nejlevnější letenku pro dvě os. do Ruska (Nižní Novgorod), odlet z Prahy, minimum přestupů a čekání. Odlet nejdříve 7.5. večer a návrat nejpozději 11.5. večer. Stačí nám kabinové zavazadlo. Předem moc děkuji za nabídky Tereza

  • zaletsi

   Ahoj Terko,

   6 453 Kč/os. http://goo.gl/NSc05g

   O cca stovku levněji to můžeš koupit na zaletsi.cz/go-lufthansa

   Levněji to nevidím.

   Jirka

 • štěpán

  Dobrý den,
  hledám letenku do USA(západní pobřezí SF,LA). Odlet z Prahy nebo jakýkoliv okolní stát 12.7. +/-3 dny. Návrat LA nebo SF 2.8. +/- 3 dny. 2 osoby.
  díky
  štěpán

  • zaletsi

   Ahoj Štěpáne,

   jestliže se chytáš v létě na západní pobřeží USA, potom nejlevněji to vidím Los Angeles z Prahy za 28 385 Kč/os. http://goo.gl/KRc0Qy

   Co to letět z Varšavy za cca 21 000 Kč?

   Tady to je: http://goo.gl/SVyIWi

   Jirka

 • Richard

  Ahoj, hledám co nejlevnější letenku do NY v termínu kolem 14.6 a návratem 30.9. Poradíte mi? Díky

 • Tomáš Olšan

  Dobrý den,
  plánuju letět do Indonésie k jezeru Toba v termínu v červenci. Mám tam být od 7.7 do 26.7. takže letenku bych potřeboval s datem 5. nebo 6.7. a návrat 26. nebo 27.7., asi stačí letět někam na Sumatru a pak už si poradím sám. Předpokládám, že nejlevnější to asi bude s přestupem v Thajsku nebo Singapuru.
  S pozdravem Tomáš

  • zaletsi

   Ahoj Tomáši,

   děkujeme za zajímavý dotaz. K tomuhle jezeru bych letěl nejprve do Kuala Lumpur, letenku najdeš tady (odlet 4. 7. nevadí? http://goo.gl/pt3eYt )

   Z Kuala Lumpur si kup s Air Asia zpáteční letenku Kuala => Medan, za cca 4000 Kč. http://www.airasia.com

   Nezapomeň, že v Kuale je nutné změnit terminál – ty dva terminály nejsou od sebe zrovna blízko, tak si tam dej dostatečný čas na přestup. :-)

   Líbí?

   Jirka

 • Juana

  Dobrý den,
  chystám se na konci června, lze odlétat ve dnech 26.-28.6.2014, na stáž do Mexika. Potřebuji ovšem na zpáteční cestě, cca 18.8.2014, vystoupit v New Yorku a zůstat zde u známých na 14 dní.
  Můžu letět z Prahy a Vídně, popřípadě i Varšavy, ale to už mám docela z ruky.
  Zavazadla odbavená.

  Hledala jsem nějaké spoje které by letěly přes NY přímo do Mexika, bohužel jsem takové spojení nenašla.
  Nejlépe mi tedy cenově vyšlo(cca 26000Kč), když jsem našla zvlášť zpáteční letenku z ČR do NY (tam bychom letěli 2 osoby) a pak z NY zpáteční do Mexika(tam bych už letěla sama). Budu moc ráda za každou vaši radu a vyhledané tipy.

  S pozdravem Jana

  • zaletsi

   Ahoj Jano,

   zajímavý dotaz, nicméně těch 26 000 Kč jsi našla správně, akorát s tím, že bys nemusela cestou tam se zastavovat v NYC a šlo by to celé hodit na jednu letenku takto – 25 827 Kč:

   http://goo.gl/vFxntl

   Levněji to nepůjde, i tak je to podle mě dost dobrá cena na léto, jelikož okolní letiště tu samou kombinaci prodávají přes 30 000 Kč (a to jsem se díval i na Varšavu, Vídeň, Mnichov, Frankfurt).

   Takže bych tohle koupil a na nic nečekal, než to zase zdraží.

   Jirka

 • Lilia

  Ahoj! Hledám co nejlevnější letenku do Atlanty, Georgia nebo Mobile, Alabama v termínu kolem 25 (+/-5 dni) a návratem 16.8 (+/-5 dni). Můžu letět z Prahy, Vídně, Varšavy, Mnichova, tak že odkudkoliv :) Děkuji!

  Lilia

 • Honza

  Zdravím! Sháním jednosměrnou letenku do Texasu na cca 7.-15. června. Z Prahy a blízkých letišť sem jí viděl za cca $700+. No a pak ještě jednu jednosměrnou na Novej Zéland na cca půlku taky června. Ty sem viděl za cca 17000+ kč. Tak kdybyste o něčem šikovnym věděli, bylo by to supr.
  Díky moc.

  • zaletsi

   Ahoj Honzo,

   jestlis našel za 700 USD, tak to kup, v CZK to vychází na 17 000 Kč+ Bacha na měnové kurzy, ať nedopadneš jak Sedláci u Chlumce. :-)

   http://goo.gl/UDP0f4

   Jednosměrka na Nový Zéland vychází na 18 690 Kč/os. http://goo.gl/BXwNJN

   Nic levnějšího nevidím, pokud jsi našel levnější, klidně se pochlub, my ti to vyvrátíme, že to buď levnější není nebo seš lepší než my. :-)

   Jirka

 • Kristýna

  Ahoj, potřebovala bych co nejlevnější letenku do Paříže a i levné ubytování na tři noci pro dva. Odlet by byl 8.5. s návratem 11.5. Zavazadla pouze kabinová. Moc děkuju za radu Kristýna

  • zaletsi

   Ahoj Kristýno,

   na tohle velmi poptávané datum těch letenek moc už dostupných není. Ty nejlevnější jsou dávno vyprodané, jelikož spousta lidí chce využít státní svátek.

   Nejlevněji tedy Transavia na 4900 Kč/os. z Prahy do Paříže Orly, letenku najdeš tady: http://www.zaletsi.cz/go-transavia

   Co se ubytování týče, zvolil bych tohle jednoduché ubytování v centru: http://goo.gl/PXfBMp

   Líbí?

   Jirka

   • Kristýna

    Ahoj, libi se mi to moc. Dekuju :-) K.

 • Mojda

  Dobrý den, hledám co nejlevnější letenky z Čech a okolí do Bostonu. Tam 14. června a zpět 28. září. +- asi 3 dny.
  Díky Mojda

  • zaletsi

   Ahoj Mojdo,

   co jsem se díval i na okolní letiště (Varšavu, Vídeň, Mnichov, Krakow), tak to vychází nejrozumněji z Prahy http://goo.gl/1ompTC

   Je to sice 17 000 Kč, ale cena už jenom a pouze poroste, takže bych vůbec na nic nečekal na žádnou nabídku, protože nepřijde – letadla jsou už dost vyprodaná.

   Jirka

 • Tomas

  Ahoj, rad bych letel ted na velikonoce domu do CR z londyna. TAM 17.4.2014 (nejdrive kolem 18hod spise pozdeji) a ZPET 21.4.2014 (kdykoliv, ale uprednostnuji vecer, abych pobyt v CR prodlouzil na max).
  Idealni letiste je Gatwick, pak asi Luton… Lowcost je asi samozrejmost, kdyz mi jde hlavne o cenu :) Dekuji moc za radu. Tomas

  • zaletsi

   Ahoj Tomáši,

   akorát cena na Velikonoce nebude vůbec podobná low-costu, ty ceny jsou na Velikonoce naprosto šílené. Low-cost vychází takhle na poslední chvíli přes 10 000 Kč/zpátečku (kombinace Easyjet z Gatwicku, zpět z Prahy na Luton).

   Klasické letenky stojí přes 14 000 Kč. http://goo.gl/cp4r45

   Jirka

 • FIlip

  Dobrý den, sháním letenky do NY v období od 1.7. do 31.8. Jedná se pouze o 3-5 denní prohlídku…. Odlet může být z okolních států ( Waršava, Geneva, … ) Na zavazadle moc nezáleží. Děkuji za TIP

  • zaletsi

   Ahoj FIlipe,

   co aktuální nabídky multicity s návratem do Londýna, co máme na hlqavní stránce? :-)

   Jirka

 • Markéta

  Ahoj hledam letenky z Prahy na Maltu, odlet jakykoliv ctvrtek v srpnu 19.00 a pozdeji nebo patek behem dne a navrat v pondeli, lepsi by bylo odpoledne nebo vecer. Zavazado staci kabinove. Popripade jakykoliv patek v srpnu z Vidne a zpet zase v pondělí. Diiky ;)

  • zaletsi

   Ahoj Markét,

   nejlevněji to vidím takto:

   1. 8. Praha => Miláno Malpensa

   1. 8. Miláno Malpensa => Malta (oboje dvoje s Easyjetem – http://www.easyjet.com)

   4. 8. Malta => Bergamo s Ryanairem

   4. 8. Bergamo => Praha s Wizzairem

   Cena cca 5200 Kč/os. pouze s malým kabinovým zavazadlem.

   Rychlejší varianta s klasickou společností stojí už 7900 Kč/os.

   Tu najdeš tady: http://goo.gl/MCKHIz

   Jirka

 • Jana Hertlová

  Ahoj kluci,
  koukám, že jste pěkně zahlceni. Celý červen mám pobývat v Devonu, Torbay.
  1.6. tam mám být a 29.6. opustit. Jestli budete mít chvilku a prokoušete se dotazy, ráda bych požádala o radu. Nějaký výhodný let 30.5., 31.5 či (1.6., ale pak se ještě musím dopravit do Torbay, tak bych měla být v Londýně tak v 13.00 nejpozději ) a návrat 29.6 odpol., 30.6., 1.7. Nějakou noc při příjezdu a i při odletu mohu pobýt v Londýně. Nejraději z Prahy, ale pokud to bude finančně zajímavé klidně i jiné letiště. Zavazadlo k odbavení.
  Mockrát děkuji.

  • zaletsi

   Ahoj Jani,

   nejlevněji to vychází s Wizzairem 31.5. – 1.7. z Brna do Londýna (cena celkem 3448 Kč).

   Asi o 200 Kč dráž je potom možné letět z Brna 31.5. s návratem do Prahy 29.6 (také http://www.wizzair.com).

   Mirek

   • Jana Hertlová

    Moc děkuji. A kdybych chtěla letět pouze z Prahy a zpět do Prahy? Má cenu čekat na výhodnější letenku? Cena 3500,- je super, jen zjištuji, jestli se dá dostat na míň, dle zkušeností:))

 • Tereza

  Ahojky kluci, teda kloubouk dolů, toto je příjemná prácička pro šikovné ručičky i hlavičky. :) Prosím Vás, hledám letenku pro své známé 4 – 6 pax v termínu: odlet začátek srpna, přílet koncem, doba pobytu 2 – 3 týdny. Nikdy nebyli v USA a rádi by toho viděli co nejvíce. :))) Takže určitě odbavené i kabina. :)..chtějí letět jen z PRG/VIE, takže jsem jim navrhla výběr jednoho pobřeží – přecjen nejsou tací dobrodruzi, aby lítali křížem krážem :)..vybráno bylo východní, takže představa je následující: PRG(VIE)-NYC/MIA-PRG(VIE), a nebo nejprve „dolů“, a pak „nahoru“ :). Prosím Vás, neporadili byste mi, kde hledat nebo zda-li čekat a doufat, že brzy něco takového „ulovíte“? :)
  Díky moc za pomoc a trpělivost, a ať se vaše dílo daří. :)

 • Katka

  Ahojte potřebovala bych jednosměrnou letenku z Praha nebo Vídeň do Ioannina s odbaveným zavazadlem odjezd někdy mezi 25.4 az 2.5. Díky moc K.

  • zaletsi

   Ahoj Katko,

   nejlevněji z Prahy za 6323 Kč se 2 přestupy 28.4. http://goo.gl/ZfNG3l

   Z Vídně se dá letět 25.4. i za 5 tis., ale bohužel jen s příručním zavazadlem…

   Mirek

 • Anna

  Ahoj, sháníme letenky na Bali v období: odlet – konec července/začátek srpna, doba pobytu 3 týdny až měsíc.. odlet z Prahy nebo okolních letišť na tom nezáleží.. :) odbavené zavazadlo s sebou, nejlépe s nějakým stopem po cestě.. Nejlevnější asi bude sehnat něco do Singapuru, Kuala Lumpuru a pak asi dál s Air Asia.. Ale našla jsem Kuala Lumpur za 18 tis… a ve vašem vyhledávači jsme našla přímo Praha-Bali za 20 085.. což by bylo asi lepší.. má cenu čekat nebo už to levněji pravděpodobně nepůjde? Díky moc! Anna

  • zaletsi

   Ahoj Anni,

   o maličký chlup levněji to vychází přes Jakartu z Prahy za 16000 Kč viz odkaz: http://goo.gl/pDTgT4

   a pak správně, jak píšeš, to letět s Air Asia. Nezapomeň ale, že ten přestup není garantovaný.

   Jinak za těch 20 085 Kč viz: http://goo.gl/rjIq4w Je poměrně zajímavá cena na léto, a ještě je to z Prahy rovněž s Emirates.

   Co ty na to?

   Jirka

 • Hanka

  Ahojky,potřebuju letět do NY mezi 26.4. a 11.5.tak na 10 dní,je mi přes 50,takže mi jde hledání děsně pomalu a Kellner taky nejsem,můžete mi pomoci?hanka

  • zaletsi

   Ahoj Hanko,

   s hledáním rádi pomůžeme, nicméně je to dost na poslední chvíli (do odletu zbývá okolo 10 dní, takže nejlevnější letenky jsou už fuč, ty bývají tak 2 měsíce před odletem).

   Absolutně nejlevněji z Varšavy 28 4. – 7. 5. za 12012 Kč Letenku najdeš pod tímto odkazem: http://goo.gl/jVMCi6

   Cestou TAM máš noc v Amsterdamu, samozřejmě můžeš opustit letiště a prohlédnout si Amsterdam. :-)

   Do Varšavy se jinak dostaneš autobusem Polskibus (polskibus.com) nebo vlakem cd.cz, kup si jízdenku včasná Evropa – Polsko.

   Z Prahy potom nejlevněji za 15 246 Kč. http://goo.gl/ziKPjI

   Líbí?

   Jirka

 • Hana

  Ahoj kluci, hledám letenku do Mexika (hl. města) konec září/začátek října, nemusí být z Prahy, jednosměrnou, s kabinovým zavazadlem.
  Díky díky díky
  zdraví

  • zaletsi

   Ahoj Hani,

   osobně bych si koupil zpáteční letenku, která je skoro 2x levnější, než jednosměrná.

   Tady to je: http://goo.gl/Y6fctM

   Je to navíc z Prahy s pohodlnými přestupy.

   Líbí?

   Jirka

   • Hana

    To je dost fascinující, že zpáteční je levnější! :)
    Nedá se koupit třeba otevřená? Že bych ji i mohla případně někdy použít.. díky

    • Hana

     Ještě dotaz – myslíte, že budou třeba časem levnější nebo lepší kupovat teď? Díky!

 • Lucka

  Ahoj, hledám zpáteční letenky do Dominikánské republiky,na týden, v říjnu nebo listopadu, nejlépe z Prahy,ale může být i Vídeń.

  • zaletsi

   Ahoj Lucko,

   z Prahy to podle očekávání začíná na 20 000 Kč http://goo.gl/Ruyu3H

   Z Vídně 19 800 Kč, takže je to prašť jako namlať. http://goo.gl/Pe6HCM

   Nemůžeš letět z německých letišť a počkat si na nějaký last minute, kde se vejdeš třeba do 13 – 15 000 Kč?

   Jirka

 • Zuzanda

  Pěkně zdravím, ráda bych zpáteční letenku do Colorada (Denver) koncem září, nejlépe z Prahy či Vídně a včetně kabinového zavazadla, poraďte prosím :-) Děkují

 • Martina

  Ahojte, mozete mi prosim poradit kde zozeniem lacne letenky do Pariza? Dve osoby, staci prirucna batozina, odlet idealne z Bratislavy, ale moze byt aj Vieden alebo ine letisko pobliz SR, a datum kedykolvek od 18.5. do 30.6., na 3-5dni..prvy krat si idem sama kupovat letenku, a tym ze nemam urceny presny odlet/prilet, neviem ako vyhladat cenovo najvyhodnejsiu ponuku..velmi pekne dakujem! :)

 • Zuzana

  Ahoj, můžete mi poradit prosím kde najít levné letenky z Prahy (Vídně) do Limy na začátek června a na konec června z Limy zpět do Prahy (Vídně)? Děkuji

 • Zuzana

  Ahoj kluci, mohli byste mi prosím pomoct najít levnou letenku z Prahy (Vídně) do Limy na začátek července a zpět z Limy do Prahy (Vídně) na konci července. Chtěla bych cestovat s jedním zavazadlem. Děkuji

 • Petra

  Zdravím:-)
  Sháním letenku do Nashvillu (TN), na místě potřebuji být 13.6.2014 a zpáteční 22.9.2014 nejspíš z NY. Nikdy jsem si letenky nebookovala, tak s tím nemám žádnou zkušenost – budu velmi vděčná za každou radu :-))))
  Děkuji, hezký den, P.