Hledám letenku

Hledáte letenku? Chcete poradit s ubytováním nebo s půjčením auta? Jste tu správně, rádi a zdarma Vám poradíme.

Abychom mohli Váš dotaz 100 % odpovědět, prosím odpovězte na tyto otázky:

Kdy byste chtěli letět?

Odkud můžete letět? Pouze z Prahy nebo i z okolních letišť?

Odbavené nebo kabinové zavazadlo?

Na dotazy Vám v této poradně odpovídají zkušení cestovatelé a lovci super levných letenek

Jirka a Mirek

PS: Po publikování dotazu chvilku počkejte, dostáváme hodně dotazů a dotaz se může zobrazit až za nějakou chvilku. Díky za strpení :-)

 

12455 komentářů

 
 1. Kristýna

  Dobrý den,
  hledám letenky pro 4 osoby v termínu přibližně od půlky srpna do půlky září do Indonésie, nejlépe přes Dubai, kde bychom mohli 2-3 dny zůstat cestou do Indonésie. Odbavené zavazadlo a cena max. 15 000 Kč.
  Děkuji

 2. Veronika Škvárová

  Dobrý den,

  hledám letenku pro dvě osoby na Kubu, nejlépe doHavany, ale jiným destinacím se nebráníme, případně návrat z jiného místa. Chtěly bychom letět nejlépe 24./25. 6. a návrat 9./10.7. , případně termín můžeme posunout o týden dozadu, pobyt na 14 dní. Představu o ceně máme do 16tis. Odlety z ČR, případně Vídeň, Drážďany, Katowice či Krakov.

 3. Kamila Dušková

  Dobrý den, sháním zpáteční letenky na Maltu z Prahy nebo okolních letišť pro 2 osoby 19.6., návrat cca 19.9. Přestup není problém, naopak bychom uvítali, pokud by byl přestup několika hodinový, aby to stačilo na prohlídku města. Odbavené zavazadlo. Díky.

 4. Dobrý den,
  prosím scháním 3 letenky na konec ledna 2017 z Prahy na Koh Samui od Emirates návrat kolem 10 února 2017 odbavené zavazadlo. mám ještě čekat budou levnější nebo koupit už ted ?
  děkuji Iva

 5. Dobrý den,
  prosím scháním 3 letenky na konec ledna 2017 na Koh Samui od Emirates návrat kolem 10 února 2017 mám ještě čekat budou levnější nebo koupit už ted ?
  děkuji Iva

 6. David

  Ahoj,
  Moc prosím o levné letenky z Prahy do Londýna pro 2 osoby. Stačí samozřejmě přír. zavazadlo. Termín kdykoliv v srpnu nebo na konci července na max. 2 noci. P.S..Nejsme členy Wizz clubu.

  DĚKUJI MOC! 😉

 7. Stepan

  Dobry den,
  Hledam levnou letenku,jak se dostat z Melbourne do Prahy,ale pokud mozno druhou stranou pres Ameriku…pres Honolulu,LA a tak…samozrejme moznosti nejaky znam,ale zajimalo by me,kam se da dostat s cenou…diky…jo a potreboval bych i odbavene zavazadlo… odlet 5. az 14. cervna 2016

 8. Martina

  Dobrý den,
  chtěla bych Vás poprosit o doporučení dvou levnějších zpátečních letenek do Benátek, Londýna, Dublinu, Říma nebo Paříže – kdykoliv v období září, říjen 2016.
  Stačilo by kabinové zavazadlo. Odlétat můžeme z Prahy, Brna, Mošnova nebo i Krakowa.
  Děkuji moc :)

 9. Adam Friedl

  Dorbý den,
  rad bych nasel dve zpatecni letenky Praha Amsterdam.
  Termin 10. – 13. června. Stacilo by kabinove zavazadlo.