Hledám letenku

Hledáte letenku? Chcete poradit s ubytováním nebo s půjčením auta? Jste tu správně, rádi a zdarma Vám poradíme.

Abychom mohli Váš dotaz 100 % odpovědět, prosím odpovězte na tyto otázky:

Kdy byste chtěli letět?

Odkud můžete letět? Pouze z Prahy nebo i z okolních letišť?

Odbavené nebo kabinové zavazadlo?

Na dotazy Vám v této poradně odpovídají zkušení cestovatelé a lovci super levných letenek

Jirka a Mirek

PS: Po publikování dotazu chvilku počkejte, dostáváme hodně dotazů a dotaz se může zobrazit až za nějakou chvilku. Díky za strpení :-)

 

13339 komentářů

 
 1. Trojan František

  ahoj, sháním prosím vás letenky do Cancun Mexico,3osoby termín 02.03.2017-22.03.2017,moc děkuji za nabídku.

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Trojan František

   Ahoj, Františku,

   zrovna do Cancúnu se v poslední době objevují akční letenky poměrně často. Pokud chcete letět až v březnovém termínu, tak si určitě stáhni naši appku (play.google.com/store/apps/details?id=cz.zaletsi.hlidac) a budeš tak v centru dění. Pokud by se snad přeci jen nic do 5-6 týdnů neobjevilo, tak se neváhej obrátit znovu a dáme to do kupy. :)

   Měj se prima, Tonda.

 2. Marek

  Zdravím…rád bych zakoupil výhodně letenky na kubu v termínu přelom leden-únor přibližně na tři týdny. Je možné použít jiné letiště na Kubě pro odlet než tam kde jsem přistál? Díky za informace

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Marek

   Ahoj, Marku,

   ano lze použít kombinaci letišť. Pokud by jsi se rozhodl pro kombinaci, tak ale mysli na fakt, že právě tento typ letů bývá většinou dražší než pokud je letiště odletu shodné s místem návratu. Na Kubu v případě odletů z Evropy vychází nejlépe kombinace Havany a Varadera. Já bych však na Tvém místě zvážil, je-li to opravdu zapotřebí, vždyť obě letiště jsou od sebe vzdálena jen cca 150 km.

   Zkus se podívat zde -> http://zalet.si/yu9aBi za 13855 Kč/os. Případně vyčkej třeba do půlky listopadu, pokud nepřijde nějaká akce. Appku, s níž budeš stále v obraze stáhneš zde: play.google.com/store/apps/details?id=cz.zaletsi.hlidac

   Měj se, Tonda.

 3. Ingrid

  Ahoj,
  sháním 2 letenky do Kuala Lumpur v termínu únor 2017. Odlet z Prahy, odbavené zavazadlo. Délka pobytu 2-3 týdny. Díky :)

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Ingrid

   Ahoj, Ingrid,

   co třeba odlétat 3. února a vrátit se 21. s odletem přímo z Prahy a odbaveným zavazadlem o limitu 23kg. Navíc s velmi hezkými přestupy v Amsterdamu za 13848 Kč/os. -> http://zalet.si/gKlCMv

   Hezký den, Tonda.

 4. Miloš

  Dobrý den, chtěli bychom se zeptat na nějaké levnější letenky na přelomu března a dubna do Thajska s odletem z Prahy na cca 14-20 dní a ideálně s krátkým přestupem :-) Děkuji

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Miloš

   Dobrý den, Miloši,

   s nákupem letenek do Thajska ne přelom března či dubna bych ještě rozhodně počkal a neukvapoval se. Akce na Bangkok/Phúket aj. nám tu létají celkem často. Můžete jít štěstí naproti a nastavit si hlídacího psa v naší aplikaci (play.google.com/store/apps/details?id=cz.zaletsi.hlidac).

   Hezký večer, Tonda.

 5. Eliška

  Zdravím,
  chtěla bych se zeptat na nějaké levné zpáteční letenky do Francie – Grenoble ve dnech 22.11 – 23.11 2016.
  Předem děkuji za odpověď Eliška

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Eliška

   Ahoj, Eliško,

   rozumím správně, že chcete letět jen na otočku, tzn. druhé den ihned nazpět? Nebo plánujete odletět 22. či 23. a zůstat pár dní? Do Grenoblu se od nás nejlépe dostanete s přestupem na londýnském letišti Stansted, tudíž pokud bys plánovala letět na den, tak bude časově velmi komplikované.

   Zatím se mějte :)
   Tonda

 6. Adam

  Dobry den, dokazali byste pomoci s RTW vyletem? Ten co mate ted na strankach je hodne zajimavy, chybi nam tam ale J Amerika. Termin leden/unor 2017.

  • Tonda Jelinek (ZaleťSi.cz)

   Adam

   Dobrý den, Adame,

   do nejlevnějších RTW se většinou Jižní Amerika nedostane z důvodu větší finanční náročnosti. Můžeme se pokusit dát něco dohromady, nicméně nám prozraď, prosím, Tebou cca preferované destinace a hlavně cash budget. :)

   Díky a měj se zatím fajn, Tonda.