Půjčovna Gran Canaria.

Jak si půjčit automobil v zahraničí
Mastroany
StewardSteward

Půjčovna Gran Canaria.

Příspěvekod Mastroany » stř 08. úno 2017 10:22:04

Ahoj. Chtěl bych doporučit nějakou autopůjčovnu v Gran Canaria. Letíme v červnu a rád bych si půjčil auto na celý týden. Dle internetu to vyjde zhruba na 3tisíce za nejlevnější auto, což je super. Spíš bych potřeboval poradit kde si půjčit. Koukal jsem na různé články a fóra, kde sem zjistil že přes Rentals to asi nebude nejlepší cesta jelikož jsou tam půjčovny, které chtějí velkou zástavu za auto a nebo vás pak oberou při vrácení aut. Spousty kladných recenzí jsem zase četl na Cicar, takže mě zajímá jaké jsou vaše zkušenosti? jestli byla potřeba zástava, kreditka atd. Za každou zkušenost, doporučení s čímkoliv budu rád. Děkuji ;)

iveta91
StewardSteward

Re: Půjčovna Gran Canaria.

Příspěvekod iveta91 » stř 08. úno 2017 17:20:12

Ahoj, my sme mali pred 2 rokmi požičané auto od Cicar na Tenerife. Boli sme s touto požičovňou veľmi spokojní, booking popredu cez internet sa vyplatí, sú tam lepšie ceny, v kancelárii od nás požadovali iba občiansky a stačila debetná karta, nepožadovali kreditku, neblokujú žiaden depozit za auto, nenútia do poistenia, dostali sme kľúčiky a auto sme si išli vyzdvihnúť sami na neďaleké parkovisko. Majú autá v skvelom stave, my sme mali Opel Astra turbo. S vrátením tiež nebol problém, auto sme nechali zaparkované pred hotelom kde sme bývali a kľúčiky sme nechali na recepcii, kde si ich potom vyzdvihli, žiadne dodatočné poplatky. Na Kanároch by som určite volila opäť Cicar, je to seriózna spoločnosť, takže za mňa odporúčam a tiež čo som pozerala rôzne fóra keď sme riešili požičanie auta, tak na Cicar som čítala iba pozitívne recenzie.

zeman
StewardSteward

Příspěvekod zeman » stř 15. úno 2017 17:10:38

Já tam byl před asi 20 lety, bydleli jsme v hotelu v Tenbelu na Tenerife. Půjčil jsem si auto v půjčovně asi 100 m od hotelu a spokojenost. bohužel nepamatuji, ale žádná značka, spíš rodinný podnik.

Oxygen_SNB
StewardSteward

Příspěvekod Oxygen_SNB » čtv 23. úno 2017 8:45:28

Ahoj, sice aktualne resim pronajem na Mallorce, tak jsem se ptala jednoho znameho, ktery byl predminuly tyden na Tenerife. Meli auto pres autoreisen.es a spokojenost. Nemusela byt kreditka, druhy ridic zdarma, zadna kauce. Bohuzel maji jen Kanary, takze jsem hledala dal a jak se uz pise vyse, tak Cicar taky vypada dobre a ma dobre recenze. Rentalscar mne trochu zklamal, chce to dost prace, tam vyhledat nejakou solidni nabidku. Kazdopadne doporucuji nejit do nejlevnejsich nabidek, objednat predem na internetu a pro jistotu pri prebrani vozu si jej poradne obejit a popr. nafotit odrene ci promackle mista:)

jabosss
StewardSteward

Příspěvekod jabosss » stř 01. bře 2017 16:28:54

Dovoluji si doporučit autoreisen.es, je to tuším půjčovna TUIe, několikrát jsme si půjčovali na Tenerife. Objednáte, zrušit můžete kdykoliv, platíte na místě kartou, v ceně je tuším totální pojištění. u okýnka nám dali klíče, řekli, kde stojí a kam vrátit, žádná kotrola auta, rychlé, jednoduché....teď zdražili, ale i tak jsou myslím na slušné cenové úrovní (v prosinci jsme měli 7místné auto na týden za 106EUR :-))

Mastroany
StewardSteward

Příspěvekod Mastroany » pon 26. čer 2017 9:57:39

Ahoj, tak jsme se zrovna vrátili z Gran Canaria. Nakonec jsme využili autopůjčovnu Autoreisen Můžu to všem s klidným srdcem doporučit. Naprostá spokojenost! Auto jsme měli půjčené na 7 dní a stálo to jen 81,5€ za třídu s GPS. Půjčovna je hned na letišti. Vyřízeno bylo max. do 10 minut. Nechtěli žádnou zálohu, vůbec nic. Druhý řidič i docela široké pojištění taky v ceně. Jak už tu někdo psal auto se půjčuje s prázdnou nádrží (nějaký dobrák před náma nám ale nechal půlku), ale to není vůbec problém, protože benzinka je maximálně 300m od půjčovny. Auta jsou nové a žádné vraky. My konkrétně měli C4 Cactus, které mělo nalítáno jen 145km. Při vrácení auto zase všechno naprosto perfektní. Už při nájezdu k letišti velké přehledné ukazatele, kam jet a vrátit auto. Klíčky se odevzdají zas u okýnka a to je vše. Ani si nešli zkontrolovat stav auta a podobné věci. Ještě doplní že benzín tam stál asi 0,9€, což je naprosto super. Rozhodně všem doporučujem!
(odkaz na půjčovnu: http://www.arcarhire.com/car-hire/car-h ... eisen.html )

Zpět na “Pronájem automobilu”