Gotogate, Airtickets24, FlyHi, Opodo

Dobré či špatné zkušenosti s jednotlivými vyhledávači
GeorGos
Administrátor

Gotogate, Airtickets24, FlyHi, Opodo

Příspěvekod GeorGos » ned 01. lis 2015 10:37:34

Jaké máte zkušenosti s nákupem přes tyto agregátory/prodejce? Já tedy téměř nikdy nevím, co je konečná cena díky tučnému poplatku za platbu kartou a pak mne velmi často překvapí nemilý přepočet kurzu, kdy mi to nejdříve prodejce ukazuje v CZK (přepočteném pomocí kurzu ČNB) a na závěr je platba v EUR. :shock:

GeorGos
Administrátor

Re: Gotogate, Airtickets24, FlyHi, Opodo

Příspěvekod GeorGos » úte 08. lis 2016 13:14:25

Hlásím kardinální průšvih s letenkami od Fluege.de

Jinak letenky koupit jinak nešly, proto jsem musel koupit letenky přes Fluege.de (byla to tenhle chybný tarif, šlo to koupit pouze přes německé pochybné prodejce http://zaletsi.cz/peru-lima-7883-kc )

V sobotu 5. 11. měl být odlet z Amsterdamu ve 12:00, týž den v 9:55 mi přišel e-mail od Fluege.de, že je odlet změněný na 10:30. Přečetl jsem si to v momentě, kdy už se na let nešlo odbavit.

Na letišti mě poslali rovně, že jsem nestihl let, že mě měla agentura dříve informovat, volám rychle na jejich zákaznickou linku, hudbička, visím tam 15 min, nic se neděje. Volám okamžitě do British Airways, tam mi říkají, že to je moje chyba, že mě měla agentura informovat dřív, nakonec jsou ale milí a díky tomu, že mám u nich vyšší frequent flyer status, tak mi to obnoví a změní na pozdější let.

Byl to sice chybnej tarif, ale totální neschopnost agentury mohla zkazit celý výlet do Peru a místo Maču Pikču by zbyl jen výlet Easyjetem do Amsterdamu...

Zpět na “Vyhledávače letenek”