Dotaz na tradiční ubytování a doporučení od světoběžníků

Co se nevešlo jinam, se vejde zatím sem.
Unhumen
StewardSteward

Dotaz na tradiční ubytování a doporučení od světoběžníků

Příspěvekod Unhumen » sob 16. črc 2016 15:26:07

Ahoj, předem se omlouvám, že se můj dotaz netýká přímo jen letenek, ale rád bych využil možnosti, zeptat se zkušenějších.

1- rád bych navštívil v srpnu Francii, ale ne jen tu. Jedná se mi o to, jestli nevíte, jak najít ubytování, které by mělo v téhle době trochu šťávu, něco přirozeného, např. domácí penzionek okolo vinic, zkrátka alternativu k vyhledávačům jako jsou booking apod, kde se to hemží obyčejnými hotely a byty bez atmosféry.

2- A ještě dotaz na Míru a Jirku. Která z Asijských destinací Vás nejvíce zaujala, ve smyslu přírodních krás, obyvatelstva, oceánu a je zároveň tak nějak dostupná jak cenově tak vnitřní infrastrukturou?

Moc děkuju za zodpovězení asi trochu netradičních dotazů, Aleš

GeorGos
Administrátor

Re: Dotaz na tradiční ubytování a doporučení od světoběžníků

Příspěvekod GeorGos » ned 17. črc 2016 21:21:07

Ahoj Aleši,

K tomu prvnímu dotazu na netradiční ubytování, já bych tak proti bookingům, Trivagům, hotelscombined a podobným srovnávačům nebyl, dostkrát jsem sehnal ubytování co má trochu šťávu. :) Je ale potřeba hledat a číst recenze. Ať nezůstanem jen u obecných tipů, co třeba tohle: http://zalet.si/Yur7mL

A k druhému dotazu - je těžké vybrat jednu zemi, protože taková Brunej má nejpřátelštější obyvatelstvo, ale zase tam týden nevydržíš. Já osobně bych volil Vietnam - od severu až na jih po Ho Či Minovo Město či ostrov Phu Quoc je to paráda!

Zpět na “Nezařazené”